Skocz do zawartości


Zdjęcie

GALA 30 lat na DVD!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

GALA 30 lat na DVD!
DVD „Gala 30 lat Aikido w Polsce”
już dostępne!!!
Jest to zapis największej imprezy w historii polskiego aikido, gali, która odbyła się w październiku 2006r. w Warszawie.

Wspaniały materiał dla wszystkich miłośników aikido i na aikidocki upominek. Dwupłytowy album DVD znakomicie prezentuje dorobek i historię polskiego aikido. Każdy znajdzie tam siebie lub coś dla siebie.

180-minutowy film prezentuje instruktorów i kluby zrzeszone w PFA, gości gali oraz wielkich mistrzów Christiana Tissier (7 dan) oraz Shigeru Sugawara (6 dan). Ciekawym urozmaiceniem są pokazy kyudo, Shinkageryu, sumo, kenjutsu Kashima Shinryu, kendo oraz tameshigiri batto.
Wydawnictwo dostępne tylko w subskrypcji na:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA 30 lat na DVD!
Ponieważ strona PFA chwilowo nie działa, a w filmiku promocyjnym występują zdjęcia z części stażowej, należy zapytać: czy na DVD tym są również fragmenty samego stażu?

A tak z czystego czepialstwa, czy motyw muzyczny pojawiający się około drugiej minuty klipu promocyjnego występuje również na DVD? Jeśli tak, to może on odstraszyć potencjalnych nabywców, jako że występuje bodaj w każdej produkcji spod znaku BUDOJO i choć sam motyw jest fajny, to już dawno się przejadł. ;)
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA 30 lat na DVD!

DVD „Gala 30 lat Aikido w Polsce”
już dostępne!!!

A ja chciałem zapytać, czy materiał na DVD pozwala obejrzeć poszczególne pokazy w całości?

I jeszcze przy okazji spytam, czy można zamówić galowe wydanie Budojo?

I jeszcze na koniec spytam :wink: , czy można gdzieś kupić CD z taką muzyką, jaka sączyła się z głośników na gali?

Z góry dziękuję za info. :-)
Pozdrawiam, h-k
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA 30 lat na DVD!

DVD „Gala 30 lat Aikido w Polsce”
już dostępne!!!

A ja chciałem zapytać, czy materiał na DVD pozwala obejrzeć poszczególne pokazy w całości?

I jeszcze przy okazji spytam, czy można zamówić galowe wydanie Budojo?


Pokazy główne są bardzo ładnie pokazane w całości, pokazy klubowe i instruktorów PFA fragmenty po 1-2 min na klub/osobę.
Ale zasadniczo jest to rejestracja całej Gali.
Budojo galowe bedzie mozna zamówić w sekretariacie PFA już w marcu (czekamy na zwroty z Ruch SA)

  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA 30 lat na DVD!

A tak z czystego czepialstwa, czy motyw muzyczny pojawiający się około drugiej minuty klipu promocyjnego występuje również na DVD? ... występuje bodaj w każdej produkcji spod znaku BUDOJO i choć sam motyw jest fajny, to już dawno się przejadł. ;)


.... :?: :!: finalista programu "Jaka to melodia?" chyba albo talent nie odkryty :) :D :) co za ucho Shabu
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA 30 lat na DVD!

Pokazy główne są bardzo ładnie pokazane w całości, pokazy klubowe i instruktorów PFA fragmenty po 1-2 min na klub/osobę.

Czy pokazy przedstawicieli PAA i PUA są w całości? Nie ukrywam, że zależy mi na nich szczególnie, z całym szacunkiem dla instruktorów i klubów PFA oraz przybyłych znakomitości z zagranicy.
Pozdrawiam, h-k
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA 30 lat na DVD!

.... :?: :!: finalista programu "Jaka to melodia?" chyba albo talent nie odkryty :) :D :) co za ucho Shabu

Wyśmiać łatwo, spróbować znaleźć nową melodię już trudniej. Jak lenistwo, to lenistwo. A moje dwa pytania pozostały bez odpowiedzi. Jakież to typowe. :roll:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA 30 lat na DVD!
Czy tej melodyjki z tele mango jest więcej na dvd? :)
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA 30 lat na DVD!

Pokazy główne są bardzo ładnie pokazane w całości, pokazy klubowe i instruktorów PFA fragmenty po 1-2 min na klub/osobę.

Czy pokazy przedstawicieli PAA i PUA są w całości? Nie ukrywam, że zależy mi na nich szczególnie, z całym szacunkiem dla instruktorów i klubów PFA oraz przybyłych znakomitości z zagranicy.
Pozdrawiam, h-k


Bieńkowski i Wysocki w całości po ok.7min 8) 8) 8)
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA 30 lat na DVD!

Czy tej melodyjki z tele mango jest więcej na dvd? :)

Jest trochę więcej i to nie jest z tele mango tylko z royality free music for video solution.
Niestety nie tylko amatorzy ale i profesjonaliści idą w tym względzie na łatwiznę :roll: :oops: :roll:

  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA 30 lat na DVD!
Kogoś kto podstawia muzykę, która w ogóle nie pasuje nazwałbym raczej "fachowcem" niż profesjonalistą :wink: No ale powiedzmy, że kwestia gustu.
  • 0

budo_aborygen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA 30 lat na DVD!
czemu,taka Autoreklama?Czy moze brak chetnych na zakup płyty,czy jest nawieksza impreza,to jest pojecie wzgledne.Owszem rozmach tylko dlatego,ze zostało to zrobione w miescie stołecznym.Gdyby to było w mniejszym mieście nie mozna byo to tak rozdmuchac.Wiecej pokory.Po co ma sie mowic ze Warszawka rządzi.Panowie pomyślcie o tym...... :wink:
  • 0

budo_avbert
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA 30 lat na DVD!

.Wiecej pokory.Po co ma sie mowic ze Warszawka rządzi.Panowie pomyślcie o tym...... :wink:


Bo wiesz, co by nie mówić Warszawa to stolica. I to w centrum Polski, trzeba się z tym pogodzić i żyć.
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA 30 lat na DVD!

,czy jest nawieksza impreza,to jest pojecie wzgledne. Gdyby to było w mniejszym mieście nie mozna byo to tak rozdmuchac. :wink:


Największa impreza to nie pojęcie względne, w historii polskich imprez aikido w jednym miejscu zgromadziło się po raz pierwszy 840 osób ćwiczących a Gali przyglądało się 1400 osób. A zatem obiektywnie była to największa impreza polskiego aikido. Większość uczestników była spoza Warszawy. Gdyby Gala odbywała się we Włoszczowej też by przyjechali. Lokalizacja była bez znaczenia.

  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA 30 lat na DVD!

Gdyby Gala odbywała się we Włoszczowej też by przyjechali.

Ja bym z pewnością nie pojechał - właśnie ze względów politycznych :wink: :) by oszołomstwu dać odpór.

Pancer (zastanawiąjacy się ilu agentów jest wśród aikidoków :wink: )
  • 0

budo_lesios
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA 30 lat na DVD!
Do Włoszczowej byś nie pojechał :?: Nowy dworzec mają, ekspresy się zatrzymują. I nazwa, tak jak Warszawa, jest na "W". Może stolicę będą przenosić....
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA 30 lat na DVD!

czemu,taka Autoreklama?Czy moze brak chetnych na zakup płyty,czy jest nawieksza impreza,to jest pojecie wzgledne.Owszem rozmach tylko dlatego,ze zostało to zrobione w miescie stołecznym.Gdyby to było w mniejszym mieście nie mozna byo to tak rozdmuchac.Wiecej pokory.Po co ma sie mowic ze Warszawka rządzi.Panowie pomyślcie o tym...... :wink:

Aborygen, czemu takie pytania?! To normalne, że Redakcja się reklamuje, Ty też coś tam reklamujesz w swoich postach, choćby przez dyskredytowanie konkurencji. Masz prawo. A co do wielkości imprezy to popełniasz logiczny błąd, bo idąc za Twoim rozumowaniem można stwierdzić, że jakby El Presidente kanałem dyplomatycznym załatwił Galę w jakimś większym niż stolyca miastku, jak choćby Pekin, to byłaby jeszcze większa :) Mamy wolny rynek i skoro PFA potrafiła zrobić imprezkę w Wawie a inni nie potrafili, bo zaplecze organizacyjne i finansowe mają gdzie indziej, to jest problem tych innych, nie zaś PFA. Przecież chłopaki nie zrobią Gali w Bobrowie (kto wie, gdzie to jest?!), żeby się Aborygen nie czepiał... :wink:
BTW - nie wiem, czy to się nie zmieniło, bo Polska to dziwny kraj, ale gdy ja emigrowałem to Warszawka rządziła :?:
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: GALA 30 lat na DVD!

BTW - nie wiem, czy to się nie zmieniło, bo Polska to dziwny kraj, ale gdy ja emigrowałem to Warszawka rządziła :?:


Apas wiele się zmieniło choć Polska to dziwny kraj ale teraz Włoszczowa górą :? :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024