Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piękący, palący ból


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Piękący, palący ból
Hejo!

Jakiś czas temu zdażyło mi się tak że walcząc na randori przeciwnik złapał mnie za spodnie i bardzo mocno pociągnął tak że sznurek przytrzymujący spodnie wpił mi się bardzo mocno w brzuch - ciut na prawo i poniżej pępka. Poczułem jakby mi rozerwało skórę - piekący palący ból. No ale myślałem że przejdzie - ale właśnie mija jakiś drugi miesiąc i nie przechodzi. Tzn boli mnie tylko w momencie gdy ktoś zrobi mi podobny trik - czyli mocno mnie szarpnie tak żeby pas, albo sznurek od spodni "podrażnił" to miejsce. Generalnie tylko w parterze. Np. wczoraj mi tak kumpel zrobił i czuje do dzisja jak dotknę. No i boli tylko jak dotykam - a nie cały czas. No i promień ogniska tego bulu jest bardzo mały - ot punkt.
Co to kur..a może być?
Na przepuklinę nie wygląda - wiem bo miałem - totalnie inny ból i w nie takich okolicznościach. Zresztą to jest po drugiej stronie i nie w pachwinie.

Pozdrowionka
  • 0

budo_shamannn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: Piękący, palący ból
Postepowanie proste jak drut - idz do lekarza i niech Ci zrobi usg. To powinno dac odpowiedz. Nawet jak Ci powie, ze to nic powaznego itp, to idz do takiego, ktory Ci to usg zrobi - duzo powie i nie zaszkodzi. Co do przepuklin - moze byc ich mnostwo i w roznych miejscach - nie tylko pachwina... No i za tym ida inne objawy...
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Piękący, palący ból
To czemu do cholery nie idziesz do lekarza? Nie rozumiem ludzi którzy piszą tu "nawala tak że umieram od dwóch miechów co robić co robić?!"
omg
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Piękący, palący ból
Hejo!

Ej... Bo nie umieram z bólu - ale piecze, kłuje w tym punkcie i czasami aż muszę poddać się czy przerwać akcję w momencie gdy boli. Generalnie po 2 dniach przechodzi ból do momentu aż znów mocno nie podrażnie tego miejsca. A że akurat w tym miejscu mi się spodnie trzymaja na tym sznurku to nie trudno o to.
No i po za tym wcześniej miałem dość solidną "warstwę" ochronną (: No tyle że zrzuciłem od wakacji 12 kg i myślałem że to może od tego.
Ale macie rację - nie marudzę - przejdę się do lekarza. Myślałem tylko że ktoś miał podobny przypadek i jakieś mazidło albo inny specyfik mu pomógł.

Pozdrowionka
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024