Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ta ławka jest dobra?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_montgomery1944
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Czy ta ławka jest dobra?
Chciałem zaczerpnąć porady, czy ta oto ławka jest godna uwagi:
, jeżeli znacie jakieś lepsze ławki to dajcie znać, ale zależy mi, by w ławce był zawarty wyciąg i modlitewnik.

Dołączona grafika
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta ławka jest dobra?
Ja bym powiedział ze sie nie nadaje . Z tego co widzialem na rysunku ( a wypatrywałem oczy)
ta ławeczka nie ma regulowanej wysokosci (chyba ze mnie ktos poprawi) . Czyli mozna cwiczyc tylko skos jak na zdjeciu a jakbys chciał bareczki na takiej ławce porobić to już kapa .
Za te 450 kupisz zwyczajną najprostszą ławeczke i bedziesz miał z niej wiekszy pożytek ...
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta ławka jest dobra?
Famas ona ma regulacje kata nachylenia oparcia

lawka wyglada bardzo fajnie jak dla mnie, ale czy sie oplaca
ja brac za ta cene to nie mam pojecia
  • 0

budo_siwy89
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta ławka jest dobra?
takie sprzęcik jest w miarę ok ,ale nie zawiesisz na tym już większawych ciężarów, ale myśle że zupełnie starczy
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta ławka jest dobra?
NIE BIERZ!

jest takie powiedzenie: jak cos jest do wszystkiego to jest do nieczego:
No to lecimy:
mam podobna lawke:
modlitewnik ssie pauke (za waski, chybota sie-niestabilny - brak pierdolnikow na ktorych mozesz polozyc gryf przy modlitewniku) poza tym material i sposob wykonania do dupy

Te rozpietki to straszliwe gowno - ja osobiscie wyjebalem to wpizdu - nie sposob jest tego uzywac

Urzadzonko do nog - nastepne ssanie pauki - lawka osadzona za nisko wiec jesli masz ok 180cm to bedziesz nogami zamiatal po ziemi, ograniczony zakres ruchu (podpora lawki blokuje wiekszy zakres ruchu - sposob mocowania urzadzonka tez pozostawia wiele do zyczenia - przy "probie" cwiczenia chybota sie to na boki, a jak za mocno dokrecisz to stopuje ci ruch. Na kolek zalozysz tyle ciezaru ze smiechu warte - ja zalozylem 40kg max. Wiekszych krazkow nie zalozysz bo beda Ci sie obijac o glebe, rowniez jakosc tego kolka do dupy. Do cwiczenia tylu ud jest ok.

Wyciag....bez komentarza, akurat nie mam wyciagu przy swojej lawce ale jak widze zdjecie to juz sobie wyobrazam jaki przydatny jest ten wyciag :lol:

Wykonanie lawki - spawy to odstawiona fuszerka, czasami boje sie zakladac wiecej niz 100kg na lawke zebym czasem nie obudzil sie na ziemi z gryfem na ryju.

Ta lawka bylaby ostatnia rzecza jaka bym kupil, sam popelnilem blad kupujac swoja HMS.
Rozpietki - o tym przede wszystkim mozesz zapomniec. Rozpietki cwiczy sie tylko sztangielkami, a takim gownem jak przy tej lawce to sobie mozna nie powiem co

Naprawde nie jestem w stanie powiedziec nic dobrego o tych lawkach, nawet gdybym chcial.

pozdrawiam
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta ławka jest dobra?

Ławka wytrzymuje obciążenie ponad 400 kg - jest to model profesjonalny stosowany na siłowniach

to jest jakis zart. mamy niemal identyczn lawke w sklepie, gdzie pracuje. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] konstrukcja jest tak "stabilna", ze balbym sie tam wiecej niz 50kg zalozyc.
  • 0

budo_shrek.rtx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków dawna stolica Polaków

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta ławka jest dobra?
Kup sobie "gołą" ławkę rzymską i dwa masywne dostawiane stojaki.
Tak swoją drogą ciekawi mnie czy koleś który wymyślił te "rozpiętki" miał wooogóle jakieś pojęcie o treningu :roll:

Reasumując: w prostocie sila. :twisted:

rtx.
  • 0

budo_vicek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Osiedla Hutnik
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta ławka jest dobra?
Bron boze tego nie kupuj ;] NIghtwolf ma racje :) Co do wszystkiego to do niczego, swego czasu tez cwiczylem na takim cudzie do wszystkiego, strach bylo zalozyc wiecej nic 70kg, bloczek sie wyginal i ponosil cala lawke za soba :) a nogi, phii nie bylo jak nog pod walki podlozuc a pret na ktory sie ma zakladac ciezary wytrzymal lacznie pare godzin, ogolnie kasa w bloto, lepiej zainwestuj w karnet na dobra silke :) PZDR
  • 0

budo_montgomery1944
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta ławka jest dobra?
Idąc za propozycją Shrek.rtx znalazłem tą [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], czyli gołą ławkę rzymską i dostawiane stojaki, tylko teraz nasuwa mi się pytanie, czy taka ławka nie jest troszkę za droga :?
  • 0

budo_shrek.rtx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków dawna stolica Polaków

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta ławka jest dobra?
Nie, nie jest za droga. Szczerze, to myślę że jest tania - co może wiązać się z jakością jej wykonania. Jeżeli stan rzeczywisty odpowiada zamieszczonej ofercie to kupuj smiało. Tego typu ławka daje Ci bardzo dużo mozliwości - dokupujesz sztangę, 2 sztangielki i masz domową siłownie w wersji "wystarczające minimum".


rtx.
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta ławka jest dobra?
Hódy autor tematu przerobił go troszke po moim poście . We wczesniejszej wersji był bodajze link i kilka zdjec roznych ławeczek jak pisałem o tej ktora była w tym linku na pierwszym zdjeciu .
A co do tej ławeczki to rowniez sugerowałbym zeby nie kupowac . Podzielam zdanie Nightwolfa.
Jeden rzut oka na konstrukcje ławeczki i wszystko jasne .
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta ławka jest dobra?
szit jak chuj;)
kup lepiej normalna lawke z regulacja bez stojakow...stojaki ogarnij i zrob pozadne sam ;)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy ta ławka jest dobra?
stojaki bedziesz mogl tez wykozystac odrazu do przysiadow ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024