Skocz do zawartości


Zdjęcie

obóz shidokan -murzasichle 2oo7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_intos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

obóz shidokan -murzasichle 2oo7
stego co pisze na stronce ,to otwarty obóz , dla osób z poza shidokan też . był ktoś na wcześniejszych obozach. oraz czy sporo się ćwiczy grapplingu , oraz mma. może ktoś będzie tam z was?
  • 0

budo_yeri
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice/Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: obóz shidokan -murzasichle 2oo7
Ja byłem i teraz też będę.Grapplingu jest dużo,chociaż głównie to pod MMA się ćwiczy.
Thai-boksu też sporo.fajnie jest.A jakie żarcie dają,pycha :D
  • 0

budo_kamil_dmk
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: obóz shidokan -murzasichle 2oo7
A jechałby ktoś z Warszawy albo okolic? Bo samemu to tak ciężko jechać z kimś zawsze raźniej.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: obóz shidokan -murzasichle 2oo7
argh, znowu oboz, na ktory nie pojade :X . na dwoch bylem, bylo swietnie. przekrojowo.
szczegolnie nocne wycieczki na sale na indywidualne sparingi, co nie Yeri? :twisted:
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: obóz shidokan -murzasichle 2oo7
mozna tam trenowac np tylko w spodniach od karategi i zwyklej koszulce? bo obawiam sie ze moje kyokushinowe karategi nie wytrzymaloby grapplingu - jak jest z osobami spoza shido? sporo ich jest?
  • 0

budo_yeri
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice/Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: obóz shidokan -murzasichle 2oo7
Novocaina-hehe,najlepsze na obozach dzieje się w nocy :D A w Murzasichlu to jest jeszcze lepiej niż w Węgierskiej górce pod tym względem,hehe.A pamiętasz,co się w Głuchołazach wyrabiało? :)

Nightwolf-bywają osoby spoza Shido,np.:z ju-jitsu,kyoku,itp.zabierz oprócz kimona spodenki gimnastyczne i koszulki,w tym się świetnie ćwiczy parter,jak nie masz plecionki to szkoda komona,zresztą więcej jest technik bez gi.I skołuj rękawice bokserskie!

Kamil-ktoś z Wawy będzie,ale namiary dam jak będę wiedział kto się w tym roku zbierze.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: obóz shidokan -murzasichle 2oo7

mozna tam trenowac np tylko w spodniach od karategi i zwyklej koszulce? bo obawiam sie ze moje kyokushinowe karategi nie wytrzymaloby grapplingu

ja na shido karategi nosilem tylko prze pierwszy miesiac ;] na obozach nawet nie mialem, tylko kilka koszulek i krotkich spodenek.

w glucholazach pamietam skargi ludzi z pokojow obok :P i nocnce dyskusje na tematy przerozne :P plywanie w jeziorze po treningu tez bylo spoko.
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: obóz shidokan -murzasichle 2oo7
Jeśli macie ochotę jechać to nie martwiłbym się o strój - > grappling to nie tylko i wyłącznie techniki związane z chwytaniem za kimono. Poradzicie sobie i w zwykłym T-shircie :wink: W końcu w mma prowadzi się walk głównie bez "góry". :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024