Skocz do zawartości


Zdjęcie

world oyama karate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

budo_hektor 7
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

world oyama karate
czy sondzicie że może wejśc do polski była by to konkurencja no i każdy miał by prawo wyboru organizacji osobiście uważam że shihan jan dyduch mial pełne prawo wystąpić world oyama karate organization i utworzyć oyama international karate federation także ci któży by chcieli na nowo być w world oyama karate organization powini mieć dotego prawo dla przykladu international kyokushin kan zeszło z drakońskich opłat egzaminacyjnych pojawiły się możliwości obożów szkoleń po bardzo przystępnych cenach trzeba to widzieć także że world oyama karate organization nie rozwiała się i daje się zauważyć że shihan jan dyduch wchodzi z oyama international dając możliwośc treningu oyama karate na terenie polska rosja bialoruś litwa estonia niemcy austria francja ukraina mówiło sie że sensei paweł sępek którego uważam fachowca dużej klasy przymierzany jest do kierowania world oyama karate organization na terenie angli
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate

czy sondzicie że może wejśc do polski była by to konkurencja no i każdy miał by prawo wyboru organizacji osobiście uważam że shihan jan dyduch mial pełne prawo wystąpić world oyama karate organization i utworzyć oyama international karate federation także ci któży by chcieli na nowo być w world oyama karate organization powini mieć dotego prawo dla przykladu international kyokushin kan zeszło z drakońskich opłat egzaminacyjnych pojawiły się możliwości obożów szkoleń po bardzo przystępnych cenach trzeba to widzieć także że world oyama karate organization nie rozwiała się i daje się zauważyć że shihan jan dyduch wchodzi z oyama international dając możliwośc treningu oyama karate na terenie polska rosja bialoruś litwa estonia niemcy austria francja ukraina mówiło sie że sensei paweł sępek którego uważam fachowca dużej klasy przymierzany jest do kierowania world oyama karate organization na terenie angli


co za bzdety koles piszesz ?
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
hektor z tego co pisze masz 34 lata wiec powinienes juz umiec pisac z sensem...to co napisales to informacyjny bełkot z ktorego nic nie wynika...ups tzn.dla mnie wynika...ale tyko to ze masz za duzo wolnego czasu i powazny klopot z uzewnętrznianiem swoich przemyśleń.
  • 0

budo_bestia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate

czy sondzicie że może wejśc do polski była by to konkurencja no i każdy miał by prawo wyboru organizacji osobiście uważam że shihan jan dyduch mial pełne prawo wystąpić world oyama karate organization i utworzyć oyama international karate federation także ci któży by chcieli na nowo być w world oyama karate organization powini mieć dotego prawo dla przykladu international kyokushin kan zeszło z drakońskich opłat egzaminacyjnych pojawiły się możliwości obożów szkoleń po bardzo przystępnych cenach trzeba to widzieć także że world oyama karate organization nie rozwiała się i daje się zauważyć że shihan jan dyduch wchodzi z oyama international dając możliwośc treningu oyama karate na terenie polska rosja bialoruś litwa estonia niemcy austria francja ukraina mówiło sie że sensei paweł sępek którego uważam fachowca dużej klasy przymierzany jest do kierowania world oyama karate organization na terenie angli

Hektor ale tak naprawdę o co Ci chodzi?Nic nie rozumiem, słowo daję...Ty, zamierzasz, ćwiczysz, czy rozważasz tylko o Karate??
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate

Hektor ale tak naprawdę o co Ci chodzi?Nic nie rozumiem, słowo daję...

...to nie jesteś sam...w sumie z chęcią bym mu odpowiedział na pytanie ale gdyby byo sensownie zadane..a tak nie wiem o co mu chodzi :(
  • 0

budo_baxii
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PROSZOWICE

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
hektor 7 z kad wiesz o tym ze sensei Sepek bedzie prowadzil zajecia w U.K. jesli wiesz to napisz cos wiecej. Trenowalam u niego w Polsce pozniej wyjechalam i jestem w Anglii napisz w jakim miescie bedzie jego dojo. Czy to prawda ze jest w organizacji Y.Oyamy?
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
eee a czemu nie spytać samego sensei Sępka? Przecież też aktywnie pisze na forum.
  • 0

budo_goliatsan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Myślę że jak by chciał to by się już włączył do tematu..............
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
baxii
Sępek już dawno prowadzi treningi w uk... z tego co mi wiadomo.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Witaj Baxii mieszkam teraz w Gloucester aktualnie trenuje Thai-Boxing. Co do treningow Oyama Karate prowadze zajecia knock-down karate dla kilku zaprzyjaznionych anglikow ktorzy trenuja inne style karate. Jestem w kontakcie z Y.Oyama i negocjujemy kontrakt moze w najblizszym czasie otworze tu dojo. Otrzymalem zaproszenia na turniej o ktorym pisalas w innym temacie w ubieglym roku bylo za pozno w tym napewno bede w Japonii na Japan Cup 2007
  • 0

budo_jin kazama
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
wow jest Pan dlamnie autorytetem :roll: :?:
  • 0

budo_marylka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Dalej mnie zastanawia, dlaczego w Oyama Karate zostało podzielone, czy ktoś to potrafi wytłumaczyć co tak naprawdę za tym stoi!
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - tam znajdziesz kontakt do biura Oyama IKF: zadzwoń, spytaj - jestem pewien, że udzielą Ci wyczerpujących informacji na ten temat :wink:
  • 0

budo_baxii
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PROSZOWICE

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Marylka czesto bywam za granica i jesli mam mozliwosc zawsze trenuje w ktoryms z klubow karate. W Polsce trenowalam Oyama Karate wiec ten styl preferuje :lol: jesli chcesz informacji o W.O.K.O. napisz na priva powiem Ci co wiem po wizytach w dojo w USA,Grecji i Wiekiej Brytanii. :wink:
  • 0

budo_orygano
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Ostatnio sobie siedziałem na google wpisując World Oyama Karate, ktoś tu ściemnia pisząc że Shigieru Oyama już nie przewodniczy World Oyama Karate, tylko Oyama International Karate Federation. A jednak to nie prawda! Tu na tej stroniehttp://www.oknyc.org/ na zdjęciach jest Shigeru Oyama, który prowadzi treningi i nosi kimonko z emblatem World Oyama Karate.

To dlaczego powstał odłam. Wytłumaczcie mi to...
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
orygano to kup okulary, bo Soshu na zdjeciach na podanej stronie nie na ma kimonie ani emblematu jednej, ani drugiej organizacji (chyba ze nie widzisz róznicy między emblematami organizacji - tymi okrągłymi, a kanji "Oyama").
Szefem WOKO jest Saiko Shihan Y. Oyama.
Ale Soshu Schigeru Oyama nie zrezygnował zupełnie z karate, a jedynie z prowadzenia WOKO i Honbu Dojo. Dlatego tez nie powinno dziwić że prowadzi zajęcia, seminaria, czy egzaminy, bo przecież nadal pozostaje mistrzem.
Dodam tylko ze 25.11.2007 Soshu prowadził w polsce seminarium i przeprowadził egzamin na stopnie mistrzowskie.
  • 0

budo_nowytu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
zgadzam się S. Oyama tylko przekazał sprawy adminictsracyjne Y Oyama wraz z kasą ,a sam nadal zajmuje się WKO. Ale co do drugiej części wypowiedzi się nie zgadzam ponieważ S Oyama egzaminował ale nie jako WKO tylko działał gościnnie za kasę dla shihan Jana Dyducha, który powołał do życia swoja własna światowa organizację oyama ( miał do tego prawo ponieważ posiada wysoki stopień i jest najlepszym trenerem w polsce karate)
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
A czy ja pisałem ze egzaminował z ramienia WOKO? Egzaminował jako mistrz Oyama Karate (że za pieniądze, to chyba oczywiste, no chyba ze jakaś organizacja prowadzi darmowe egzaminy na stopnie mistrzowskie ;) ). Nie rozumiem tylko czemu "gościnnie", skoro jest założycielem stylu, oraz wielkim autorytetem, zarówno dla jednej i drugiej organizacji. Gościnnie to by było, gdyby prowadził egzamin dla ćwiczących inny styl Karate.
  • 0

budo_kempachi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Gościnnie, albowiem nie jest liderem IKFu a tylko patronem.
Formalnie Shigeru pelni role honorowego patrona nowej ogranizaji, ktorej prezesem jest shihan Jan Dyduch.
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Z tego co wiem to w Karate wcale nie jest przyjęte że egzaminy prowadzi akurat lider organizacji :) Częściej robią to mistrzowie danego stylu z wysokimi stopniami, więc nadal nie widze tu problemu ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024