Skocz do zawartości


Zdjęcie

zlustrowalem WSI


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

zlustrowalem WSI
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

"Jestem prawnikiem. Mam 45 lat. Po 10 latach przerwy chcę znów ćwiczyć ponieważ dzięki karate odreagowuję stres a poza tym mam wspólną pasję z synem.
Dariusz /8 kyu/ - Tuchola"

kolega nosi kimono z kyokusin i reklamuje WSI czyz to juz nie paranoja niektorych ?
osu
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: zlustrowalem WSI
a co to za róźnica...może to zdjęcie jest stare...albo kiedyś trenował kk...albo karatege pozyczył od kogoś...pamietam jak kiedys zaczynałem trenować oyama karate to wiele osob mialo emblematy kk :)
  • 0

budo_silmeor
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Witkowo/Swarzędz

Napisano Ponad rok temu

Re: zlustrowalem WSI
Z tego co wiem to sporo osób z różnych styli zaczęło treningi w tej organizacji ze względu na oferowanie zorganizowanej możliwości treningów dla osób nie w wieku nastu lat. A że osoby te wcześn8iej miały do czynienia z karate i trenowały w różnych stylach, to cóż, chyba niue można im zabronic noszenia posiadanych kimon i ewentualnie wcześniej zdobytych stopni, prawda?
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zlustrowalem WSI

Z tego co wiem to sporo osób z różnych styli zaczęło treningi w tej organizacji ze względu na oferowanie zorganizowanej możliwości treningów dla osób nie w wieku nastu lat. A że osoby te wcześn8iej miały do czynienia z karate i trenowały w różnych stylach, to cóż, chyba niue można im zabronic noszenia posiadanych kimon i ewentualnie wcześniej zdobytych stopni, prawda?


nie honoruje sie stopni z kyoka w tradycyjnym i na odwrot, to zupelnie inna bajka, na ale zeby wykorzystywac emblematy kyokushin do reklamowania shotokanu ? 8O
osu
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: zlustrowalem WSI
Z tego co pamiętam z ostatniego seminarium ten pan nie ma już tej naszywki.
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: zlustrowalem WSI
LASSENSEI jesteś chyba typowym przedstawicielem pewnej grupy ćwczących Kyokushinkai dla których naszywka jest ważniejsza niż karate które uprawiają... Shotokan W.S.I. nie potrzebuje /wątpliwej zresztą/ reklamy poprzez pokazywanie naszywki Kyokushinkai na swojej stronie !
Ma rację PITMAN, kolega Darek ćwiczył kiedyś Kyokushinkai i po wielu latach wrócił do karate, ale tym razem do Shotokan W.S.I. Jestem dumny, że tacy ludzie ćwiczą w naszej organizacji ! Szanując to co robił kiedyś nie kazaliśmy mu zdejmować naszywki. Bo i po co ? Nawet zrobiliśmy mu z nią fotkę bo nie miał innej karategi. Sam także rozpoczynałem od Kyokushinkai...
Co do stopnia naszego kolegi to LASSENSEI mylisz się katastrofalnie /zawsze irytowała mnie pewność co poniektórych forumowiczów w głoszeniu swoich opinii, ale Ty w tym jesteś najlepszy... Skąd możesz wiedzieć jak jest z weryfikowaniem stopni w innych organizacjach ? Bo tak sobie wyobrażasz ? Bo tak ci się wydaje ? Bo tak jest u Was ?! /
Otóż w naszej organizacji uznaje się wszystkie stopnie z jakimi ktoś do nas przychodzi ! Trening w dojo i tak wszystko weryfikuje... Co do kolegi Darka, to po kilku miesiącach treningów zdał na 7 kyu zaś obecnie posiada w karate shotokan W.S.I. 6 kyu /aha, naszywki już nie nosi - sam podjął decyzję aby jej na nową karategi nie przenosić/.
Proponuję Ci zająć się lustracją własnej organizacji lub klubu. Może tam znajdziesz jakiś ciekawszy temat a Twoje uwagi będą celniejsze...
Pozdrawiam
dan
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: zlustrowalem WSI
lassensei
Z tego co pamiętam w PZKT uznawał wiekszość stopni z PZK, również z Kyokushin ,Oyama i Seitedo. Przynajmniej tak było kiedy trenowałem w tej organizacji.
  • 0

budo_mcz-kt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: zlustrowalem WSI
giro zależy w którym regionie... u mnie to wątpie aby uznali z PZK lub PZKF... bo "trzeba pokory do nauki i trzeba po szczebelku piąć sie po drabinie" :)
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zlustrowalem WSI

lassensei
Z tego co pamiętam w PZKT uznawał wiekszość stopni z PZK, również z Kyokushin ,Oyama i Seitedo. Przynajmniej tak było kiedy trenowałem w tej organizacji.


pierwszy raz slysze 8O
ale chyba z taekwondo i kung fu to nie ? 8O
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: zlustrowalem WSI

pierwszy raz slysze


Dobrze, że czujność ideologiczna została zachowana. Towarzysz Feliks byłby dumny.

Ta wiadomość musiała porażać jak wanna Wassermanna, ino cosik ma niskie napięcie :)
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: zlustrowalem WSI
W WSI nie nosi sie zadnych naszywek w sumie chyba :) biale kimono i pas i chec do cwiczenia wystarcza:P:P:P
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zlustrowalem WSI

W WSI nie nosi sie zadnych naszywek w sumie chyba :) biale kimono i pas i chec do cwiczenia wystarcza:P:P:P


no coz, hipokryci, co innego pokazuja, co innego mowia
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: zlustrowalem WSI

no coz, hipokryci, co innego pokazuja, co innego mowia


Złamałeś punkt czwarty regulaminu "podstawowych zasad panujących na Budo". :/
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: zlustrowalem WSI

W WSI nie nosi sie zadnych naszywek w sumie chyba :) biale kimono i pas i chec do cwiczenia wystarcza:P:P:P


no coz, hipokryci, co innego pokazuja, co innego mowia


Jak ktos mial wczesniej na starym komonie to mu nie kazemy zdejmowac....

Nie rozumiem co to ma wspolnego z hipokryzmem???
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: zlustrowalem WSI
Proszę dajcie już spokój sprawie, bo taka dyskusja do niczego dobrego nie prowadzi...
Pozdrawiamy kolegę Lasensei i zamykamy temat !
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024