Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nabiał a katabolizm


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Nabiał a katabolizm
Wyczytałem tutaj niedawno, że ser biały zjedzony na kolację wspomaga regenerację poprzez spowolnienie procesów katabolicznych zachodzących w organizmie podczas snu. Jak jest z innymi serami, np. fetą czy mascarpone, albo z innymi produktami nabiałowymi, takimi jak jogurty naturalne albo rozmaite twarożki do smarowania?
  • 0

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabiał a katabolizm
biały ser jest lekkostrawny (ma mało węgli)a jeśli twarożki, yogurciki które chcesz wcinać przed snem też, to możesz się nimi wspomagać. I popij je jeszcze wodą, żeby się wolniej wchłaniały do organizmu (rozcieńczysz soki żołądkowe). Tylko nie za dużo, bo zesikasz się do łóżka w nocy, tak jak ja.

poklon Biały Ser Wymiata poklon
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabiał a katabolizm
Na temat: ShabuShabu im wiecej produkty ktore wymieniles mają zawartosci bialka tym lepszym sa antykatabolikiem bo to białko ma wlasciwosci antykataboliczne
Nie na temat:

Tylko nie za dużo, bo zesikasz się do łóżka w nocy, tak jak ja.

Ty jestes prowokatorem prawda? :)
  • 0

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabiał a katabolizm

Ty jestes prowokatorem prawda? :)


tzn, że niby co prowokuję? źle napisałem, że popicie wodą spowolni wchłanianie? (to też wyczytałem z jakiegoś tematu z BUDO)i lepiej żeby nie przeginał, bo skończy jak ja. Ktoś tu jeszcze widzi jakieś podtexty? Ty Mate mnie chyba nie lubisz poprostu, przyznaj się...

PS.: czy jedzenie dużej liczby węglowodanów przed snem odłoży się w postaci tłuszczu? do tej pory jadłem kolację do syta 2 h przed snem, ale teraz trochę podjadam wieczorem. Acha no i ile tego białka przed nocką, 1 plaster, 2?
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabiał a katabolizm
wiecie co jego poprostu trzeba zrozumiec bo inaczej wiecznie sie bedziecie z niego smiac chociaz nie powiem ze mi tez sie humor poprawia jak go czytam czasem dziwne jesli on ma 19 lat no ale nie wazne ..

co do wegli tak odloza Ci sie w tluszcz jak bedziesz jadl na noc lepiej sobie zjesc poprostu serek wiejski badz tez najlepiej jakis spory kawalek sera bialego malo tlustego
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabiał a katabolizm
ogolnie bialko z produktow nabialowych powoli sie wchlania :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabiał a katabolizm

Ty Mate mnie chyba nie lubisz poprostu, przyznaj się...

Nie no co ty, bardzo cie lubie, ile razy wchodze na budo i patrzac na ten dzial widze: "ostatni post ssj7" to wstrzymuje oddech bo zawsze mnie czyms zaskoczysz. Najpierw Candyup potem miales cos z dupą a teraz zmoczyles sie w nocy. Jestem moim ulubionym userem. Serio... Serio serio.
:peace:
  • 0

budo_valq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabiał a katabolizm

Jestem moim ulubionym userem. Serio... Serio serio.
:peace:


ja też uważam że jestem zajebisty szkoda ze nie wszyscy sie z tym zgadzają :cry:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabiał a katabolizm
Ja przestalem być zajebisty jak przestalem moczyc sie w nocy czyli grubo ponad 20 lat temu :(
  • 0

budo_tex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabiał a katabolizm
"Tylko nie za dużo, bo zesikasz się do łóżka w nocy, tak jak ja"
:) Ciekawe czy kupke tez robi bez ruszania sie z łózka :) :) hehehehehhehehehhehehehe oszczędzasz pewnie sporo czasu :lol:
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabiał a katabolizm

biały ser jest lekkostrawny (ma mało węgli)a jeśli twarożki, yogurciki które chcesz wcinać przed snem też, to możesz się nimi wspomagać. I popij je jeszcze wodą, żeby się wolniej wchłaniały do organizmu (rozcieńczysz soki żołądkowe). Tylko nie za dużo, bo zesikasz się do łóżka w nocy, tak jak ja.

poklon Biały Ser Wymiata poklon

OT
powinienes zostac moderatorem z uwagi na swobodny i blyskotliwy styl wyrazania opinii na temat.

wogule powinnismy wybierac moderatorow bo czasami trafiaja sie zjeby.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024