Skocz do zawartości


Zdjęcie

world oyama karate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

budo_wysokie_kyu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Uwiez mi ze wybralbys organizacje shihana Dyducha, gdyz na WKO nie byloby Cie stac. Zawodow nie ma, gdyz w Polsce nie ma WKO, gdyby byla, ale jesli bedzie, jestem pewny ze takie zawody beda sie odbywac. Pozatym IFK nalezy rownież do World Kanreikai Karate stworzonej w celu promocji i konforntacji roznych styli kontaktowego karate na swiecie.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_orygano
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Czy chodź trochę łączą się WOKO i IFK ?

Wszyscy mówią że kasa, a jak jest naprawdę, chodź niech ktoś napisze w szczegółach jak to jest naprawdę w WOKO i IFK

Bo widać że w WOKO działa nadal Shigieru Oyama.


Szkoda że nie ma żadnego wyjaśnienia dlaczego najlepsza organizacja Oyama Karate została podzielona! WHY WHY WHY !!!
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
orygano ja na prawdę nie rozumiem czemu, skoro tak bardzo cie to interesuje, po prostu nie zadzwonisz do krakowa. Tam na prawdę nikt nie gryzie ;)
  • 0

budo_inhetos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
World Kanreikai to około pięciu ośrodków w USA. Co z takim zapleczem można się wypromować ? Amerykańskie Seitedo chce sie konfrontować z Enshin, Seido , różnymi organizacjami Kyokushin w USA?
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Od czegoś trzeba zacząć ;)
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Prosze wytlumaczcie mi panowie czy ten podzial w Oyama jest tylko organizacyjny, czy tez niesie ze soba jakies zmiany w stylowe?

PS: wydaje mi sie tez ze Oyama Karate nigdzie na swiecie nie rozwinelo sie tak mocno jak w Polsce, w Europie (poza Polska) slychac o Oyama bardzo malo, jesli sie myle prosze o sprostowanie.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Nie wypowiadam sie na temat organizacji karate , mam tylko pytanie do wysokiego kyu z kad wiesz ze czlonkostwo w W.O.K.O. jest drozsze od I.F.K.
  • 0

budo_orygano
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Poul Sepek. Czemu nie chcesz się wypowiedziec na temat organizacji! Ty zapewnie wiesz wiecej o tym, co tak naprawdę jest z WOKO i IFK.
  • 0

budo_korda
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Co to znaczy drogo czyli ile drozej niz teraz .
Ja bym tam wolal doplacic ale byc w swiatowej organizacji niz kombinowac z jakimis niepowaznymi organizacjami jak kanreikan .
Ale to zawodnikow oyama sprawa moze im tak dobrze.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
A po co? Jesli ktos chce trenowac Oyama Karate w W.O.K.O. to niech wysle e-mail lub list do Saiko Soshi Y.Oyama w U.S.A.,jesli w I.F.K. sprawa jest prosta bo organizacja jest w Polsce. Dostanie dwa kontrakty porowna i zdecyduje.Prosze tylko nie piszcie glupot o W.O.K.O. jesli wasza wiedza o tej organizaji jest tylko zaslyszana od kogos, kto cos tam slyszal ze ktos mowil ze w W.O.K.O. jest tak i tak.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
shihan Jan popełnił sepuku odchodząc od Oyama Karate zreszta widac to już w poziomie i kombinowaniu przez kluby OK na własny sposób.To jest slepa uliczka, swoja droga jest wiele fajnych organizacji tańszych i o dobrej renomie zresztą jeżeli piszemy o kasie to łatwo przeliczyć jakie to koszty. W PZK masz 350 licencja-klubu i 40 zl dla zawodnika, trenrra , egzminatora , dan 250 USD i to całe koszty .Jak jest u innych nie wiem.
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate

shihan Jan popełnił sepuku odchodząc od Oyama Karate


Shihan nie odszedł od Oyama Karate tylko od W.O.K.O a to różnica.

Po co gdybać operujmy faktami, gdybanie powoduje jedynie nieporozumienia.
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
och jasne, bo to czy na ramieniu jest naszywka z orłem czy górą diametrialnie zmieniło poziom zawodników i trenerów :lol:
Panowie od czarnego PR robia się powoli śmieszni :lol:
Ale ja nie o tym. Że wam sie coś nie podoba - ok, wasza sprawa. Ważne ze nam - trenujacym Oyama Karate - to odpowiada.
(swoją drogą zastanawia mnie czasami czemu zawsze "cos sie nie podoba" tym z jedynego słusznego IKO1, ale to oczywiste, jak sie nie ma czym pochwalic, to trzeba oczerniać innych, zeby poprawić swój wizerunek ;) )

Jak już pisałem wcześniej, zajmijmy się trenowaniem, a nie politykowaniem. Dywagacje polityczne na forum promują tylko plotki i pomówienia :)
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Właściwa organizacja i mistrz zawsze wytyczali drogę ( DO) , program szkoleniowy itd ,a teraz rozumiem,że wszystko to wytycza POLAK ? i przestań politykować poniewaz każde konstruktywen pytanie , które jest niewygodne sprowadzasz do polityki. Polityka to pieniądze ,a jedno i drugie to cel!
  • 0

budo_orygano
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Z tego wynika, że kasa to nie gra dużej roli, tylko Shihan Jan Dyduch podniósł swoje ambicje stwarzajać IFK...

Dużo ludzi z Oyama Karate chciałoby wrócić do W.O.K.O.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Ale nie wiem w czym problem ? nawet z 4 kyu można zostać jej przedstawiecielem,a że wielu chce wrócic to w stare struktury to było wiadomo juz od dawna , ponieważ zostali postawienie przed faktem dokonanym.Szkoda,że sensei Sępek wyjechał , gdyz były pierwszym , który stanął by w obronie !
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
orygano a jesteś w stanie powiedzieć, co konkretnie sie zmieniło odkąd nie jesteśmy w WOKO? Ale pytam tak konkretnie, dla ciebie.

Gdyby faktycznie wielu ludzi chciało wrócić do WOKO, to by to zrobili. (chyba pierwszy raz zgadzam się z panem MTKlub)

MTKlub rozumiem ze dla ciebie nie ma znaczenia ile lat ktos poświęcił studiowaniu Karate, jaki ma stopień, czy jak wielkim jest mistrzem? Liczy sie tylko narodowość? Chyba że to jakiś kompleks, ze jak polak to na pewno jest gorszy?

Poza tym nadal nie rozumiem, co wewnętrzne sprawy naszej organizacji obchodzą przedstawiciela jedynego i prawdziwego IKO1 ( :lol: ). Z wielką zawziętością wypowiadasz się w sprawach Oyama Karate, ale w tematach dotyczących IKO1 jakoś cię nie widać...
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
no cóż IKO 1 jest naj i do tego jakoś nie widze tych tematów może je pokażesz. Wiesz dziwie się Tobie dlaczego z takim zacięciem bronisz ludzi robiących z karate ................ przecież sam w to nie wierzysz i napewno tego nie popierasz. czy zastanawiałes się co będzie jak braknie S.O ?
A czemu ok bo mam tam wielu przyjaciół , którzy zagineli na tej ścieżce i szukają nowej drogi , więc ostatnio duzo rozmawiamy o tych sprawach. Przeciez wiesz ,że samoistnie powstała spora grupa ludzi , która chce obalić reżim ale co z tego będzie ? nie wiem to juz ich męskie decyzje.
  • 0

budo_wysokie_kyu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
LOL i znow sie politykowanie zaczyna :D ja myslaem, ze tutaj chodzi o trening karate a nie o politykowanie, gdzie lepiej a gdzie gorzej :D . Nie sadze zeby po utworzeniu IFK poziom spadl, jestem wrecz zdania ze dla samych trenujacych nic sie nie zmienilo. Ale widac niektorzy wiedza lepeij, albo po prostu lubia bic piane w internecie :D :D
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
popieram lubia być ta pianę i jak widac wyżej sa juz efekty ,a wszytkiemu jak zawsze jest winna polityka ,a polityka to jak zwykle co ? KASA :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024