Skocz do zawartości


Zdjęcie

world oyama karate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

budo_kempachi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Karatecy stoja ponad tymi ktorzy bawia sie w polityke? Czyz nie?
W polityke jednak bawia sie nie tylko Ci ktorzy tworza podzialy i nowe organizacje, ale Ci ktorzy o te organizacje kloca sie i walcza miedzy nimi ( rowniez na forum ).
Karate to droga, IKF i WOKO to dwie drogi W TYM SAMYM KIERUNKU.

po odejsciu:
- nie zmienil sie styl ani poziom szkolenia
- nie zmienily sie oplaty
- nie zmienil sie patron ( i zalozyciel stylu )
- nie zmienil sie szef trzymajacy kase ( w Krakowie )
- zmienila sie naszywka :(

Ale we mnie nic sie nie zmienilo ( i mysle ze w was tez ) albowiem karatekami jestesmy takimi samymi, z obojetnie jaka naszywka na Gi, czy bez Gi, poza dojo.
Ja tam naszywke nosze na sercu, nie na kimonie. Naszywke drogi, a nie organizacji. I nie zmieniam jej od kad po raz pierwszy poszedlem na trening karate ( a pare organizacji juz przeszedlem ).

Nie wiem jak wy czujecie... wypowiedzcie sie, prosze.
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Ja myślę że wreszcie ktoś zaczyna mądrze gadać i w 100% się zgadzam.

Szczerze mówiąc ja nie zauważyłem najmniejszej zmiany po przejściu do IKF poza zmianą naszywki, poza tym ta nowa bardziej mi się podoba gdyż niesie ze sobą pewne przesłanie.
  • 0

budo_hiroki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Szczerze mowiac nie rozumiem tych atakow ludzi z Kyokushin na Oyama Karate.Zrobili cos zlego?Dla mnie nie jest wazne ze sa w innej organizacji i reprezentuja inny styl.Wielokrotnie na roznych zawodach pokazali ze sa w stanie nawiazac rownorzedna walke a nawet wielkokrotnie wygrac z ludzmi z Kyokushin i z ludzmi z innych styli karate (i nie tylko). Zajmijcie sie ludzie treningami a nie internetowymi wojnami.
  • 0

budo_orygano
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Nich tylko WOKO i IFK się połączą i niech będa wspólne zawody!
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Tak to tylko w Erze :P
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate

Szczerze mowiac nie rozumiem tych atakow ludzi z Kyokushin na Oyama Karate.Zrobili cos zlego?Dla mnie nie jest wazne ze sa w innej organizacji i reprezentuja inny styl.Wielokrotnie na roznych zawodach pokazali ze sa w stanie nawiazac rownorzedna walke a nawet wielkokrotnie wygrac z ludzmi z Kyokushin i z ludzmi z innych styli karate (i nie tylko). Zajmijcie sie ludzie treningami a nie internetowymi wojnami.


:!:
  • 0

budo_orygano
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Na oficjalnej stronie World Oyama Karate Organization wymienione są cztery państwa:

USA, Japan, Mexico, Saudi Arabia tylko w tych jest WOKO ?


Mnie się bardziej podobała naszywka z orłem i było super jak byliśmy w WOKO, nie wiem poco to rozwalać, teraz to jakoś inaczej się czujemy będąc w IFK...
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate
Skoro napisali na stronie że tyle państw jest, to znaczy że tyle jest.
Mnie się bardziej podoba nowa naszywka :P Przynajmniej jest związana z nazwą stylu i ma jakąś symbolikę. A ty orygano tylko niepotrzebnie siejesz ferment, płaci ci ktoś za to? Miałem powiedzieć co konkretnie sie dla ciebie zmieniło. Oczywiście wiem czemu nie napisałeś, to proste, nic się dla ciebie nie zmieniło.
  • 0

budo_mtklub
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate

Skoro napisali na stronie że tyle państw jest, to znaczy że tyle jest.
Mnie się bardziej podoba nowa naszywka :P Przynajmniej jest związana z nazwą stylu i ma jakąś symbolikę. A ty orygano tylko niepotrzebnie siejesz ferment, płaci ci ktoś za to? Miałem powiedzieć co konkretnie sie dla ciebie zmieniło. Oczywiście wiem czemu nie napisałeś, to proste, nic się dla ciebie nie zmieniło.

O ta wypowiedz mi się podoba orginalna , rzeczowa trafiona w 10.Będzie zmiana koncepcji to beda nowe naszywki :!:
  • 0

budo_jan111
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1216 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SEI BUDOKAI POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: world oyama karate

Ale we mnie nic sie nie zmienilo ( i mysle ze w was tez ) albowiem karatekami jestesmy takimi samymi, z obojetnie jaka naszywka na Gi, czy bez Gi, poza dojo.
Ja tam naszywke nosze na sercu, nie na kimonie. Naszywke drogi, a nie organizacji. I nie zmieniam jej od kad po raz pierwszy poszedlem na trening karate ( a pare organizacji juz przeszedlem ).

Nie wiem jak wy czujecie... wypowiedzcie sie, prosze.


Dopiero teraz natknalem sie na ta wypowiedz i bardzo mi sie spodobala! Bo o to przeciez chodzi o DROGE, ROZWUJ, PRZELAMYWANIE BARJER I POKONYWANIE TRUDNOSCI. Mysle ze dla cwiczacych ta cala zmiana i zwiazana z nia burza jest bez znaczenia. Jesli czujesz ze sie rozwijasz w tym co robisz to rob to dalej. A czy nosisz taka czy inna naszywke co za roznica, zadna naszywka nie uczyni nikogo lepszym czlowiekiem ani lepszym karateka. :idea: :wink: :wink: :!:
Pozdrawiam!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024