Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sklep MMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
300 odpowiedzi w tym temacie

budo_mman
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Sklep ogolnie jest bardzo fajny ale niestety ceny produktow firmy Wand nie sa najnizsze w europie.Wrecz przeciwnie.Ceny niektorych produktow w twoim sklepie sa ponad dwa razy wyzsze.Np. koszulka Wanda 14.90 EUR czyli jakies 60PLN(w sklepie francuskim) u ciebie w sklepie taka sama 130pln.Oczywiscie nie mam do ciebie pretensji bo kazdy ustala sobie ceny jakie mu odpowiadaja ale nie moge sie zgodzic ze ceny sa najnizsze
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Bo to wyprzedaż, nie zauważyłeś że tylko model S? I ogólnie bardzo ubogi model. Przesyłki też nie doliczyłeś.
  • 0

budo_mman
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Ja widze pelna rozmiarowke a modele jak dla mnie najlepsze.Kilka przykladow:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Oczywiscie nie mam do ciebie pretensji ,ze ceny masz takie a nie inne.kazdy moze sobie dawac takie na jakie ma ochote
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Ok, wciąż jednak nie zauważyłeś że mają wyprzedaż 50%.

Widzę że mam fana który zrobił rejestrację tylko po to żeby anty reklamę zrobić. Pozdrawiam również.
  • 0

budo_pts00
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RADOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
tak myślałem ze od posredników :?
wiesz masz duzo rzeczy wysokich cenach ale jak na dobry sklep przystało znajdz i wprowadz ciuszki w nizych cenach bo z checiom kupił bym sobie spodenki ale nie za taka kase a mysle ze jak poszuaksz to znajdziesz tansze :wink:
  • 0

budo_mman
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Dla klienta to bez roznicy czy to wyprzedaz czy nie.Liczy sie tylko cena za taki sam produkt.Co do antyreklamy to jaki mialbym w tym interes? Chyba nie myslisz ,ze ten francuski sklep jest moj.Co do rejestracji to jestem zarejestrowany od dawna na innym forum ale wlasnie tam ,ktos podal informacje o nowym sklepie i dal rowniez linka do tego tematu wiec zajrzalem no i po rejestracji wyrazilem swoja opinie bo nie zgadzalem sie z tym ,ze u ciebie ciuchy Wand sa najtansze
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Masz całkowitą rację.
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Póki co, niedługo zdejmuję WAND i ATAMA bo zamówienie tuż tuż. Dodam inne w zamian. No GI, WARRIORS, THROWDOWN.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Moim skromnym zdaniem to wogule ciuchy firm MMA na calym swiecie sa w o wiele za wysokich cenach.Wiadomo placimy za napis glownie.Mam nadzieje ze z rosnaca popularnascia tego sportu za czym chyba idzie wieksza liczba klientow ceny potanieja.
Jesli chodzi o firme NOGI o ktorej byla powyzej mowa to trzeba pamietac ze sa dwie firmy o takiej samej nazwie:).Jedna Vitora Belforta a druga Chrisa Brennana.Obie firmy podobno toczyly walke w sadzie o nazwe:)Ja osobiscie lubie logo NOGI Belforta ,to drugie jest troszke jakies take przymulone mom zdaniem:)Jesli chodzi o jakosc obu produktow to podobno jest na bardzo wysokim poziomie z tego co czytalem.

NOGI Brennana Dołączona grafika

NOGI Belforta Dołączona grafika
  • 0

budo_malta1982
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prosto z nieba ;D

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Pierwsza sprawa gratulacje za podjęty trud, szeroka oferta :wink:

Jeśli ktoś będzie miał kaprys i stać go będzie na coś z oferty zamówi i jak rozumiem dostanie to w ciągu kilku z mozliwościa zwrotu lub wymiany na inny rozmiar nie płacąc za wysyłkę majatku.

Wniosek: jest dobrze

Co do skamlenia, że kolor nie taki, że cena za wysoka, że nie ma czegoś itd

Jest co jest, kosztuje ile kosztuje jeśli ktoś nie chce nie bierze proste.
Są rzeczy które śnia sie Wam po nocach zbierajcie kase, poproście babcię idzcie do roboty ale nie jęczcie jak stare baby !

Człowiek nie robi tego z dobrego serca tylko CHCE ZAROBIĆ !
Jest drogo, szukajcie alternatywy !
Czas pokaże czy bedzie zbyt czy cena spadnie do tego czasu:

Jest internet szukajcie, jest allegro,
jest sporo sklepów typu fightshop tez rodzimych.


Jest mozliwość dokonania wyboru.

Ja tez bym chetnie kupiła coś 50% taniej ale z drugiej strony jak sprowadzę 2 gi to bedę chciała sprzedać z zyskiem wiec sie nie spinajcie bracia i siostry.

Jak ktoś moze niech otwirzy taki sklep i ceny spadną :)

Pozdrawiam
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
THX :wink: Proszę nie robić już zamówień na produkty firmy Atama, postaram się je szybko ściągnąć. Wand jeszcze przez parę godzin i też koniec zamówień. Reszta jeszcze zostaje.
  • 0

budo_franky
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 193 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
elo a kiedy mozna sie spodziewac NO GI na www?? albo inaczej z jakiej strony robisz zamowienie to podaj to zobaczymy co jest i bedzie szybciej i lepiej
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Wkrótce, napiszę jak będzie. Poszło zamówienie na WAND i ATAMA. Zostawiłem z Atamy to co zamówiłem, to samo zrobię z WAND dzisiaj. Reszta zostaje.
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Jutro dodane zostanie trochę nowych przedmiotów.
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Witam, dla tych bardziej wymagających, którzy nie dysponują dużą gotówką, dodałem Kimono MMA Gear Gold Weave w przystępnej cenie 370 zł. To naprawdę dobra okazja bo to promocyjna cena. Na dniach robię kolejne zamówienie więc kto zamawia Kimona MMA Gear i inne oprócz Atama, byłoby dobrze się teraz zdecydować. Dodam jeszcze kilka modeli spodenek do VT tej samej firmy, pojawiły się też szorty Alistaira Oveereema w kolorze czarnym. Pozdrawiam
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Znalazłem kogoś kto sprzedaje Rękawice z Pride FC, nie jakieś tam podróbki. Dokładnie te same, podczas gdy nie ma ich już nawet na stronie Pride. No ale to plany na przyszłość, narazie jedynie jako news zaostrzający apetyt :wink: Rozmowy trwają.
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
WIADOMOŚĆ DO WSZYSTKICH DOTYCHCZASOWYCH KLIENTÓW: Wszystkie zamówione towary lecą już do mnie samolotem, a raczej doleciały i teraz pewnie są gdzieś w kraju. To już naprawdę lada dzień i proszę o troszkę cierpliwości jeszcze. Pozdrawiam serdecznie
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
możesz podać przybliżoną cenę rękawic prajdowskich?
I powiedz, czy będzie to wersja sznurowano-zapinana, czy na sam "przylepiec"?
  • 0

budo_franky
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 193 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Takedown dalo by rade ciuchy NO GI vitka jak kojarzysz tshirt z walki z ortizem na 55ufc i Arona wear??
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Pewnie że kojarzę i też na nie choruję. Muszę zadzwonić, popytać, poszukać. Brazylijczycy są znani z tego że nie lubią robić czystych interesów. Zobaczę co da się zrobić, ale to i tak nie nastąpi szybko. Co do rękawic Pride też jest ciężko, tamten dostawca nie sprzedaje ich hurtowo więc odpada. Jakby chociaż były na stronie Pride FC, ale nie ma i nie wiem kiedy będą. Może coś więcej powiem jak mi odpiszą.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024