Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sklep MMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
300 odpowiedzi w tym temacie

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Sklep MMA
Witam, na przełomie stycznia/lutego 2007 powstanie nowy sklep z akcesoriami, sprzętem i odzieżą do MMA, w tym do BJJ, Boksu, Kickboxingu, Muai Thai, Zapasów, Judo i innych.
W asortymencie znajdą się również suplementy dla sportowców(odżywki). Docelowo w ofercie znajdą się: Kimona (Gi), Szorty Grapplingowe, Szorty do VT, Koszulki z rękawkiem i bez, Rash Guardy, Bluzy z kapturem i bez, Nakrycia głowy, Buty zapaśnicze, Plecaki, Torby, Ochraniacze wszelkiego rodzaju, Wyposażenie tj. rękawice do MMA i Boksu, Worki, Tarcze, itp.
Z czasem oferta będzie się powiększać i wyglądać następująco. Pojawią się artykuły firm: Atama, Bad Boy, BTT, Hunter, Koral, Krugans, Manto, Ouano, Shock, Sprawl, Vitamins & Minerals, Wand, i inne liczące się w świecie MMA firmy. Suplementy dla sportowców dostarczy firma Olimp.
Nasz sklep wyznaje zasadę "FROM FIGHTERS FOR FIGHTERS" czyli jest dla was, ćwiczących, zawodników itp.
Wszelkie sugestie na temat oferty, tj. produkty, firmy, rozmiar, kolor itp., w jakie powinniśmy się zaopatrzyć, są mile widziane. Również zasady działania, tj. czy wolicie państwo kurierów, którzy są trochę drożsi ale bardziej solidni niż sławna Poczta? Jak wiadomo winą za opóźnienia, czy w najgorszym wypadku za zaginięcie paczki obarczani są niczemu niewinni właściciele sklepów. Dlatego aby uniknąć tego typu sytuacji bardzo proszę przesyłać wszelkie informacje, sugestie na numer gadu-gadu 2701293, lub tymczasowy mail [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Bardzo proszę również o właściwe formułowanie zdań i nie stawianie pytań typu: "Czy zrobicie to? Czy będzie to czy tamto?". Proszę właśnie zasugerować, a my wybierzemy te najbardziej prawdopodobne, realne i najlepsze dla was rozwiązania. Dziękuję bardzo za pomoc i możliwość skorzystania z pomocy Forum Budo. Więcej informacji wkrótce. Ten post powstał za uprzednim pozwoleniem Moderatorów. Reklama na Forum Budo pojawi się tak czy inaczej, więc proszę nie traktować tego posta jako formy reklamy.
P.S. Adres sklepu to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Do momentu otwarcia strona jest wyłączona dla odwiedzających.
P.S. 2. Oczywiście nie zapominamy o wspaniałej żeńskiej części trenujących, niedocenianych i lekceważonych Smile . Otóż TAKEDOWN wybiega także naprzeciw waszym oczekiwaniom. Możliwe jest, przy określonym zainteresowaniu, zamówienie damskiej kolekcji Kimon do BJJ, spodenek do VT itp.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
A jak ksztaltowac sie beda ceny w porownaniu do zagranicznych sklepow? Czy beda zblizone?
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Czy stuff firm brazylijskich będzie w ofercie ciągłej, czy na zamówienie?
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
ambitny plan. bedzie sukces jesli nie zbankrutujecie po pol roku.
mam nadzieje ze beda gadzety Wand/Chute Boxe w ludzkich cenach...

powodzenia i pzdr
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA

A jak ksztaltowac sie beda ceny w porownaniu do zagranicznych sklepow? Czy beda zblizone?

Ceny nie mogą być niższe, takie praktyki są zabronione przez firmy dostarczające nam towar. Przewaga polega na tym że nie płacicie państwo ogromnej kwoty za przesyłkę, nie czekacie "Bóg wie" ile czasu i macie pewność że ją dostaniecie.

Czy stuff firm brazylijskich będzie w ofercie ciągłej, czy na zamówienie?

Oczywiście towar będzie na miejscu. Inne rozwiązania nie wchodzą w grę...chyba że klient zażyczy sobie towaru którego nie będzie u nas w ofercie. Wtedy oczywiście można się dogadać i sprowadzić przy najbliższej dostawie. Jesteśmy elastyczni i dostosujemy się, o ile będzie to możliwe, do państwa potrzeb.

ambitny plan. bedzie sukces jesli nie zbankrutujecie po pol roku.
mam nadzieje ze beda gadzety Wand/Chute Boxe w ludzkich cenach...

Szukaliśmy ale nie znaleźliśmy w naszym biznesplanie podpunktu mówiącego o bankructwie.8) Gadżety Wand będą w cenach jak na stronie producenta, ale plusem jest "patrz odpowiedź dla Charly".
Oczywiście nie wszystkie opisane firmy i produkty będą na starcie. Jednak postaramy się aby to stało się jak najszybciej.
  • 0

budo_soohy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Cieszy fakt, że w ogóle ktoś zadaje sobie trud organizacji takiego interesu, nie ukrywam, że wszelkie tego typu inicjatywy przyjmuje z wielką i niekłamaną radością. Mam nadzieję, że czas postów na forach internetowych traktujących o problemach z dostawą towaru i nieuczciwości producentów minie bezpowrotnie….oby….. i że skończą się czasy sprzętowego deficytu :roll: . Z judogą można sobie jeszcze poradzić natomiast z kupnem sprzętu do grapplingu czy BJJ jest niekiedy spory kłopot, oczywiście trafia się co nieco tu i ówdzie ale generalnie zbyt dużego wyboru to nie ma, oby nowy sklep choć odrobinę poprawił te sytuacje. Manto i C2f nas nie rozpieszczają choć z drugiej strony trzeba docenią fakt ,że w ogóle w naszym zapyziałym państewku ktoś oferuje nam taki sprzęt. Sam trenuje judo od 89 r. i pamiętam czasy kiedy kupno dobrego gi było sporym wyzwaniem, teraz jest BJJ ale dostępność sprzętu ( jak wspomniałem na starcie nieco ograniczona).
Jeśli zaś chodzi o sugestie – rozmiarówka !!! Mam 168cm i ważę ok. 65 kg, nie ukrywam, że kilkakrotnie zrezygnowałem z zakupu z powodu braku dostępu moich rozmiarów. Na pewno ciuszki o takich gabarytach nie idą jak świeże bułeczki ale….warto chyba zwrócić uwagę by cos jednak w tym rozmiarze dostępne było. Solidna info o rozmiarówce brazylijskiej tez nie zaszkodzi, pamiętam jak sugerowano mi kupno A1, tymczasem mam A2 Dragao Arm Lock a i tak wydaje się być nieco za ciasne a poły od Gi przesadnie krótkie….muscie być chyba przygotowani na tego typu uwagi , takie przynajmniej mam odczucia śledząc dyskusje na forum. Kwestie przesyłki – mhmmmm, najlepiej by było żeby Klient mógł wybrać :D ….może jakaś mała sonda??.....ja osobiście kupując GI za gruby pieniądz wybrałbym kuriera ale to już moja osobista dywagacja. Wydaje mi się nawet, że sprzętu nie musi być ogrom, ważne żeby był solidnej jakości. Ewentualne sugestie – może jakieś firmowe patche na start :-) ?? Jako bonus rzecz jasna :D ….nigdy ich nie kupowałem bo płacenie za to wydaje mi się być trochę nonsesowne ale kto wie??....może kiedyś się skusze….Może jakieś ciuszki solidnej jakości pod Waszym szyldem??...ale się rozpisałem;)….jak nigdy, tak czy owak zycze powodzenia
  • 0

budo_cyklonpoznan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance team / P-Ń
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
zajebista sprawa:) tylko ciekawe jak z cenami.Mam nadzieje ze firma się rozkręci bo w polsce jakiś profesjonalnych sklepów fighterskich (mma) jest bardzo mało albo wcale nie ma. tzn. z ciuchami firm brazylijskich(np.u mnie w mieście można znaleźć szorty do vt kwona albo manto ale jakość znacznie odbiega od brazylijskich firm.) Także Powodzenia:)
  • 0

budo_homer85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
powodzenia!
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA

albo manto ale jakość znacznie odbiega od brazylijskich firm.

Czy ja wiem czy Manto tak odbiega jakosciowo? Sadze ze rashe i spodenki maja dobrej jakosc, tylko niestety nie maja gi i to jest najbardziej deficytowy towar w Polsce. Kimona do BJJ sprzedaje Rebel, C2F, Maturo i jest to zdecydowanie za maly wybor, jakosc tez nie najlepsza, dlatego najbardziej mnie ciekawi oferta kimon brazylijskich i ich cena :)
  • 0

budo_cyklonpoznan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance team / P-Ń
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA

albo manto ale jakość znacznie odbiega od brazylijskich firm.

Czy ja wiem czy Manto tak odbiega jakosciowo? Sadze ze rashe i spodenki maja dobrej jakosc, tylko niestety nie maja gi i to jest najbardziej deficytowy towar w Polsce. Kimona do BJJ sprzedaje Rebel, C2F, Maturo i jest to zdecydowanie za maly wybor, jakosc tez nie najlepsza, dlatego najbardziej mnie ciekawi oferta kimon brazylijskich i ich cena :)


ja nie używam więc głowy nie dam :P ale znam tych którzy w tym ćwiczą rashe manto nie są prawie wcale albo wcale "ściągające" może wiara nosiła za duże:P ale widziałem na zawodach to odstawały od ciała:P i materiał taki dziwny zamiast laikry:P ten materiał na jakiś ortalion wyglądał no ale jak nie używam to nie bede sie kłucił;] a szorty szybko się niszczą tzn dziurki wychodzą itd

w brazylijskich szortach zejdą ci nadruki ale są solidniej wykonane i dłużej wytrzymają
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
No ja z kolei nie wypowiadam sie na temat spodenek bo nie mam manto, ale faktycznie mam bad boya juz 4 lata i tak jak piszesz nadruki zchodza a szorty dalej sa cale :)
Rasha mam manto i faktycznie troche sie juz rozciagnelo, ale za to tutaj napis napewno nie zejdzie :wink:
Tak czy inaczej jak juz pisalem, lepsze czy gorsze to spodenki i rashe sa w ktorych mozna cwiczyc (manto, c2f), ale problemem sa kimona i na to czekam, kiedy wkoncu w Polsce bedzie mozna kupic porzadne brazylijskie gi...
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA

...kiedy wkoncu w Polsce bedzie mozna kupic porzadne brazylijskie gi...

przełom styczeń/luty 2007...porządne brazylijskie Gi już do nas zmierzają :]
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
No i fajnie. Wiele osób rezygnuje z zamawiania z zagranicy w związku z różnymi ceregielami z tym związanymi(czas, ew reklamacje, zły rozmiar i jego wymiana, itp)
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Podobny sklep już istnieje. Zapraszam na strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] oraz [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Takedown, bardzo dobry pomysł i nie sądzę że zbankrutujecie. Nasz sklep istnieje już rok i jest coraz lepiej. Jeżeli jesteś zainteresowany wymianą informacji i współpracą z nami ( mamy wyłączność na niektóre firmy ) proszę o kontakt. Zdrowa współpraca jest lepsza niż chora konkurencja. fajnie że są ludzie którzy chcą ten temat rozwijać bo profesjonalnych sklepów jest z pewnością za mało!
Pozdrawiam.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA

Podobny sklep już istnieje. Zapraszam na strony...

A pokaz mi w nich kimona do BJJ dobrych firm, rashe czy szorty, czyli wlasnie produkty ktorych najbardziej brakuje i ktore wlasnie trzeba sprowadzac z zagranicy (nie liczac kilku wymienionych wczesniej wyjatkow).
  • 0

budo_bartek g
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Linke Gold Team

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
w sklepie widziałem spodenki huntera, manto ,wanda wiec chyba nie jest pod tym wzgledem najgorzej z tym ze te produkty nie sa zamieszczone na stronie ale z pewnoscia to sie zmieni :wink: . co do kimon to sam sie pytałem kiedy beda kimona lepszych firm i podobno niedlugo ma byc dos spory wybor..
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA

Podobny sklep już istnieje. Zapraszam na strony...

A pokaz mi w nich kimona do BJJ dobrych firm, rashe czy szorty, czyli wlasnie produkty ktorych najbardziej brakuje i ktore wlasnie trzeba sprowadzac z zagranicy (nie liczac kilku wymienionych wczesniej wyjatkow).


No niesamowite sklepy... pod tym drugim adresem to nawet nie ma spodenek do MMA... (poza bluzami z bajerkami to tam nic nie ma :) )
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
Eee.. sorki... xle zacytowałem :)
  • 0

budo_bartek g
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Linke Gold Team

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
a moja wypowiedz przecz7ytałes:>?? maja spory jak na polskie warunki wybor spodenek (naliczyłem 4 firmy) a napewno asortyment jeszcze sie powiekszy.. ciekawe tylko kiedy reszta produktow zostanie wrzucona na stronke :roll:
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA
No właśnie przypadkiem Twoją a miała być - Nak Muay ... :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024