Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sklep MMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
300 odpowiedzi w tym temacie

budo_nstif
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklep MMA

dolaczam sie do pytania. a2/70kg/176cm. keiko/atama/gameness/hck/cokolwiek. czarne/niebieskie/w ostatecznosci biale. lekkie, single albo double weave. termin: do MP :D z gory dzieki za odpowiedz.


rozmiar musisz odnaleźć sam, ale:

Keiko:
takedown.pl
mmaniak.pl

Atama:
chyba w żadnym działającym sklepie na terenie PL (nie wiem czy dalej funkcjonuje, czy już tylko sobie wisi [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ), jak masz kogoś kto bedzie leciał niedługo ze stanów/kanady - możesz mieć mundial 07 nawet za ok 300zl

Gameness:
takedown.pl
chwytacz.pl

hck:
producent
jak zbierzesz kilka osób chętnych z Polski to może Ci odpiszą na maila i uda się z nimi dogadać, żeby przesłali; w sprawie jednego gi - nie pisz - nie odpisują :X
ew. inne zagraniczne sklepy internetowe

inne:
koral:
takedown.pl
mmaniak.pl

venum/mmagear/red nose/war:
takedown.pl

bad-boy/venum:
4fighters.pl

+bigdeal.pl:
manto
kiedyś dodatkowo mieli między innymi gi vulkan - niestety najwyraźniej już nie sprowadzają :cry:

street.shop.pl :
-niebieskie gi manto

jak na tą chwilę to chyba wszystko co można znaleźć na polskich stronach (pominąłem polskie marki i ich strony-sklepy, np. rebel, c2f, maturo, bo chyba nie o nie Ci chodziło) + czasem coś się pojawia na allegro - najczęściej niektóre w/w sklepy wystawiają swoje produkty.

z takedown.pl, mmaniak.pl, bigdeal.pl zamawiałem kilka razy różne rzeczy - nigdy nie było żadnych problemów, w takedown.pl urzekło mnie to, że po każdym zamówieniu następnego dnia dostawałem miły telefon sprawdzający czy dobrze wybrałem rozmiar :) - choć szkoda, że bezpośrednio na stronie nie ma żadnych tabelek z rozmiarówkami, choćby o charakterze poglądowym

a co do keiko to a2 przynajmniej jeśli chodzi o double Limited Edition to góra będzie na Ciebie za długa.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024