Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gala MMA,K-1 Warszawa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_grziegorz
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gala MMA,K-1 Warszawa
Czy ktos wie coś na temat gali organizowanej w hotelu Radiccone w Warszawie w tą sobotę.
Podobno ma walczyć Mamed, Zontek i Paweł Witek.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA,K-1 Warszawa
Mamed nie walczy, pozostali - nie wiem
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA,K-1 Warszawa
Jest jakieś dokładniejsze info odnośnie tego?
  • 0

budo_ivo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA,K-1 Warszawa
zadajcie konkretne pytania to postaram sie odpowiedziec bo tylemna tej galii :-)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA,K-1 Warszawa

zadajcie konkretne pytania to postaram sie odpowiedziec bo tylemna tej galii :-)

byłeś czy tyłeś? - oto jest pytanie

Kto organizował?
Jakie były zasady?
Ile kosztowały bilety?
Dlaczego nie było reklamy?
Kto walczył?
Kto wygrał, kto przegrał?
Czy ( i kiedy) będzie kolejna gala?
  • 0

budo_ivo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA,K-1 Warszawa
oczywiście byłem :D sorrki za błąd

organizatorem był warszawski klub Prakong z tego co mi wiadomo. walki toczyły się w trzech formułach thai boxing, K-1 i MMA.
co do cen biletów to sprawa wyglada tak że na widowni obecne były tylko osoby posiadjące specialne zaproszenie, jak sądze dlatego inpreza nie była bardzo rozleklamowana bo i tak bilety nie były sprzedawane. co do tego kto walczył, wiem że walk było 7 dokładnej rozpiski nie pamiętam. z tego co słyszałem ładnie walczył Marcin Zontek wygrywajac (chyba) przed czasem. Przepraszam , że informacje których udzielam są ubogie ale niestety walk prawie w ogóle nie widziałem bo rozgrzewałem się przed swoja walką w szatni.
co do organizowania kolejnych gal, słyszałem że są plany zorganizowania następnej galii moze w lutym ale ile jest w tym prawdy tego nie wiem :D
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA,K-1 Warszawa
Jesli mozna spytac, czemu taka gala byla tak kameralna(tzn bez powszechnej sprzedarzy biletow itp) ?
  • 0

budo_ivo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA,K-1 Warszawa
nie mam pojecia czemu nie sprzedawali biletów ale klimat był fajny, myślę że nie tylki ja tak uważam
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA,K-1 Warszawa

Przepraszam , że informacje których udzielam są ubogie ale niestety walk prawie w ogóle nie widziałem bo rozgrzewałem się przed swoja walką w szatni.

a Tobie jak poszło? Napisz coś o swojej walce.

pozdro
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA,K-1 Warszawa
jutro/pojutrze wrzucę jakieś info na kosior.pl
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA,K-1 Warszawa
Ty to lepiej szykuj ten prezent gwiazdkowo noworoczny cos go obiecal ;)
  • 0

budo_winshido
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA,K-1 Warszawa


...
Czy ( i kiedy) będzie kolejna gala?


oczywiście kolejna gala się odbędzie. Gdzieś w okolicach lutego. Wiem bo bylem na gali 16.12.06r i zostalem zaproszony na kolejną.
aha i gala odbyla się w hotelu "Radisson"

Jeśli chodzi o Zontka - wygrał przed czasem serwując przeciwnikowi serie ciosów w potylicę. mówiąc szczerze zawalczył całkiem ładnie.

Zdaje się, że ktos cos wspominał o klimacie - że niby był fajny. Hmm.. mówiąc szczerze, jak na galę zawodową to o dramaturgię się raczej organizatorzy nie postarali. Pozatym publicznośc była jakaś drętwa (za przeproszeniem). W 95% zero jakichkolwiek reakcji (zero dopingu, okrzyków itp.)
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA,K-1 Warszawa

Zdaje się, że ktos cos wspominał o klimacie - że niby był fajny. Hmm.. mówiąc szczerze, jak na galę zawodową to o dramaturgię się raczej organizatorzy nie postarali. Pozatym publicznośc była jakaś drętwa (za przeproszeniem). W 95% zero jakichkolwiek reakcji (zero dopingu, okrzyków itp.)


Gala zawodowa na które zawodnicy nie dostają żadnych pieniędzy za start ? :>
  • 0

budo_ivo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA,K-1 Warszawa
Winshido !
fajnie ze byles na galii ale nie rozumiem co Ci sie tam nie podobalo? wydaje mi sie ze to jest oczywista sprawa ze publicznosc nie byla 1-ej klasy skoro zaproszenia dostawali ludzie ktorzy o MMA itp nie mieli duzego pojecia ale mozliwe ze gala im sie spodobala i beda chcieli dac kase na organizacje nastepnej gali, bo prawda jest taka ze cala gala byla sponsorowana a z biletow nie bylo zyskow ! Winshido nie wiem czemu gala Ci sie nie podobala , moze Ci nie poszlo i teraz szukasz tlumaczenia ze byl slaby doping ze strony kibicow itp. Moze pochwalisz sie jak Tobie poszlo.

piotrekde1
pytałeś jak mi poszło. wygralem swoja walke w 1-ej rundzie i jestem zadowolony z calej imprezy i nie dlatego ze wygralem bo impreza bodobala mi sie juz przed walka o czym mowilem w szatni.

a co do pieniedzy za start, pieniadze byly za zwyciestwo , czy za przegrana cos dawali tego nie wiem.
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA,K-1 Warszawa

a co do pieniedzy za start, pieniadze byly za zwyciestwo , czy za przegrana cos dawali tego nie wiem.

Czyli gala była co najwyżej półzawodowa :)
ps. to nie jest zarzut :)
  • 0

budo_pablito
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA,K-1 Warszawa
widze chlopaki ze tu tylko o żontku piszecie, jacyś bardzo dobrzy koledzy bo widze ze dopiero po pierwszym poscie mieliście zanim o tej gali zaczeliscie pisac :D . Więc tak jako ze ja walczylem z nim, wiec nie ma co sie podniecać przegralem, wiec gratulacje dla niego, Ale przegralem przez własną głupote której więcej nie zrobie. Mianowicie wyszedlem do walki ze złamaną kością śródręcza prawej ręki, i do tego bez kompletnie przygotowania kondycyjnego( co z resztą było widać :D ). Po prostu zlekceważylem Marcina, założylem sobie ze wygram max w 2 min. Wiedziałem ze jezeli przetrzyma ok. 3 min to wtedy przegram, bo po prostu odpłyne kondycyjnie. I niestety tak sie stało poczatek walki był zdecydowanie mój, ale kiedy mialem go w dosiadzie to juz calkowicie opadalem z sil.
Tak czy inaczej przegralem, Napewno bedzie rewanz. A ja mam nauczke ze do kazdej walki, niewazne z jakim przeciwnikiem trzeba byc przygotowany.
jeszcze gratulacje dla Marcina, ale rewanż bedzie SROGI :) :) :)
  • 0

budo_winshido
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA,K-1 Warszawa

Winshido !
fajnie ze byles na galii ale nie rozumiem co Ci sie tam nie podobalo? wydaje mi sie ze to jest oczywista sprawa ze publicznosc nie byla 1-ej klasy skoro zaproszenia dostawali ludzie ktorzy o MMA itp nie mieli duzego pojecia...


ani razu nie powiedziałem, ze gala mi sie nie podobała. Nie wiem ivo jakie jest twoje doświadczenie w branży, ale ja mialem przyjemność być na wielu galach zarówno amatorskich jak i zawodowych (w Polsce i za granicą). Z tego tytułu wiem, ze często klimat był znacznie lepszy. To, ze ludzie nie maja pojecia o MMA itp. nie jest żadnym wytłumaczeniem. Doping i ogólnie reakcja ludzi wogóle nie jest od tego uzależniona. wiele razy się spotyka, ze publiczność jest zupełnie przypadkowa i dopingują zacięcie zawodników których wogóle nie znają. Przyznaj, że napewno się z tym spotkaleś. pozatym ja nie jestem osobą, która ocania atrakcyjność takiej imprezy przez pryzmat wygranej lub przegranej. uważam, że takie podejście do sprawy jest dość infantylne Nie rozumiem Twojego wrogiego nastawienia do mnie.

co do kasy?? zawodnicy którzy przegrali również dostawali pieniądze. To było mi wiadome od organizatora jeszcze tydzień przed zawodami.
co do mojej osoby to nie wstydze się powiedziec, że poległem. przegrałem na punkty. Jedyne pocieszenie to takie, że miałem 6miesięcy przerwy w treningach, a o gali dowiedzialem się na tydzień przed imprezą.
Cieszy mnie również to, ze juz wkrótce rewanż i tym razem zdążę się przygotować.
  • 0

budo_winshido
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA,K-1 Warszawa

widze chlopaki ze tu tylko o żontku piszecie, jacyś bardzo dobrzy koledzy ) :) :)


Ja Marcina znam raczej pobieżnie.
Jeśli chodzi o walkę to według mnie walczyłeś dobrze. Fakt faktem dało się zauważyć porblemy z kondycją, ale nie tylko u Ciebie. Marcin tez ma to do siebie, że często szybko zaczyna pływać w ringu. Z mojego punktu widzenia twoim największym błędem było stracenie dosiadu. No ale cóż.. raz na wozie raz pod wozem. Ja tez poległem ;) )
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA,K-1 Warszawa
Pablito u kogo trenujesz?
  • 0

budo_pablito
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA,K-1 Warszawa
boks na Giszowcu i w Jaworznie, a parter mam swoją salke i z kilkoma kumplami trenujemy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024