Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka najefektowniejszą technikę potraficie wykonać.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

budo_big boss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Knurów

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka najefektowniejszą technikę potraficie wykonać.
Ja swoje ty swoje- można i tak.
ps. tak jestem dyslektykiem i nie jest to żaden sekret, ale mimo to staram się pisać bez błędów.
ps2. jak już jesteśmy przy poprawnej polszczyznie to 'poraz' się pisze osobno :wink:
  • 0

budo_venom(ksw)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka najefektowniejszą technikę potraficie wykonać.
Przepraszam...problemy ze spacją. Jeżeli jesteś dyslektykiem to spoko, w żaden sposób nie chciałem Cie urazić.
  • 0

budo_kalgon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka najefektowniejszą technikę potraficie wykonać.
tak, moje pojcie jest dosy blade, tutaj się zgodze i nie zaprzecze, wicze nie długo i niebęde innym wmawiał, że jestem na poziomie mega expert, ale ja przynajmniej nie próbuje wszystkim na około wmówi, że jestem super ekspertem, bo oglądnąłem pare filmów, stary nie obraź się, ale dziwnym trafem to nie ze mnie się nabijają..., a tak pozatym, to w jednym pości piszesz to co ja napisałem (że niema najlepszej sztuki walki, tylko ja to ująłem w formie rywalizacji sportowej, że ta SW jest dobra wtedy, a ta wtedy...) i potem krytykujesz, a następnie piszesz ( w tym samym poście co napisałeś, że niema najlepszej SW), że zostało udowodnione, że Graplingowe są najlepsze... ja tam kończe dyskusje, bo widze, że niema ona żadnego sensu, a w dodatku prezentuje ona sobą żenujący poziom
Pozdrawiam Kalgon niemający zbytniego pojecia o SW
  • 0

budo_big boss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Knurów

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka najefektowniejszą technikę potraficie wykonać.
Widze Kalgon, że znowu czytasz bez zrozumienia. Napisałem, że nie ma najlepszej sztuki walki w takim znaczeniu, że w każdej sw można znaleść coś dla siebie. Ktoś może nie lubić BJJ bez względu na jego skuteczność w realnej walce i ćwiczyć np. Aikido, jeszcze ktoś inny może lać na wszystkie sztuki walki i ćwiczyć boks. Może powiem na swoim przykładzie, nie lubie boksu i prawdopodobnie nie będe go ćwiczył (chociaż w moim mieście jest jedna z leprzych sekcji boksu i mógł bym ćwiczyć za darmo) bo poprostu nie podoba mi się ten sport i wole taekwondo/karate, co w cale nie znaczy, że boks nie jest skuteczny w walce realnej- teraz rozumiesz? Podsumowując: nie ma lepszych i gorszych sw, są tylko lepiej i gorzej sprawdzające się w realnej walce.
ps. zgadzam się z Venomem tylko ja bym to nazwał tak: 70% człowiek 30% sw.
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka najefektowniejszą technikę potraficie wykonać.

To, że style grapplingowe są najskuteczniejsze zostało dawno udowodnione i nie ma co z tym dyskutować ... Ktoś może nie lubić BJJ bez względu na jego skuteczność w realnej walce

:lol: znam kolesia który trenuje bjj z 7 lat a na ulicy niepotrafi sobie poradzić i musi używać gazu( byłem świadkiem jednej z takich sytuacji) a tak wogóle powinieneś mieć zakaz wiazdu do tego działu bo szeżysz taką herezje że bania mała.
zapisz się na coś w końcu, a tak to pieprzysz o tym o czym nie masz zielonego pojęcia , pewnie nigdy nie stałeś na macie i pewnie nie masz pojecia o wlace tylko siedzisz na You Tube i oglądasz filmiki :roll: ehhh...
PZDR
  • 0

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka najefektowniejszą technikę potraficie wykonać.
Dawno Tu nie zaglądałem ale widze ze Big Boss znowu szaleje :) ale to dobrze pzynajmniej jest co poczytac. Pozdro
  • 0

budo_tigeru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka najefektowniejszą technikę potraficie wykonać.
A ja myślę, że rozmowa jest bezsensu bo każdy może mieć swoje zdanie i nie ma się o co kłócić, a poza tym chyba nie bardzo ma związek z tematem.
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka najefektowniejszą technikę potraficie wykonać.

To, że style grapplingowe są najskuteczniejsze zostało dawno udowodnione i nie ma co z tym dyskutować ... Ktoś może nie lubić BJJ bez względu na jego skuteczność w realnej walce

:lol: znam kolesia który trenuje bjj z 7 lat a na ulicy niepotrafi sobie poradzić i musi używać gazu( byłem świadkiem jednej z takich sytuacji)

A twoim zdaniem używanie gazu to coś haniebnego??
Ja uważam że gaz to bardzo dobra rzecz sprawdza się na psach a i człowieka też można tym obezwładnić nie okaleczając go i wtedy w razie czego policja nie ma się za co przyczepić.A tak możesz sam sobie kłopotów narobić.
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka najefektowniejszą technikę potraficie wykonać.
to nie jest haniebne ale koleś jest poprostu śmieszny , mówi co to nie on a w ostateczności okazuje się zupełnie co innego , ogólnie niemam nic do gazu :)
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka najefektowniejszą technikę potraficie wykonać.
aha to sie nie zrozumieliśmy bo wczesniej nic nie mowiles o tym kolesiu ze tak cwaniakuje :)
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka najefektowniejszą technikę potraficie wykonać.

aha to sie nie zrozumieliśmy bo wczesniej nic nie mowiles o tym kolesiu ze tak cwaniakuje :)

bo nie ma sensu o nim więcej pisać :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024