Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe Info TKD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_hachigoro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zadupie :D
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Nowe Info TKD
Witam!
MAm taką sprawę: Chciałbym chodzić na TKD tylko, że niewiem gdzie można u mnei w Ostrołęce chodzić na TKD?
I wqogule czy warto?
Moze podzielicie się ze mna swoimi wrażeniami z treningów [ Niezależnei od miasta w jakim trenujecie]????
I ogulnie czy sztuka ta przydaje sie w życiu codziennym? [ Według was]

I pytanka do ludu z oki
Gdzie są kluby?
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Info TKD
Hehe jako że założyłeś ten temat na podforum o tematyce Taekwondo to myślę że raczej wszyscy ci powiedzą że warto ale wszystko zależy od trenera i od ciebie. Masz na górze przyklejony temat chyba kluby się nazywa poszukaj tam.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
  • 0

budo_hachigoro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zadupie :D
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Info TKD
Ale tam nei ma Ostrołęki :( w końcu teraz to juz znów powiat, a jednak klubuw jest w cho**re i niem mam czasu szperać po mieście i ulotek szukac :D
Więc może na forum ktoś wie? [poprzednie pytania dalej mnie interesują :D ]
  • 0

budo_gouge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Info TKD
Myślę, że taekwondo nie poprawi twojej ortografii ;]
Warto warto...
  • 0

budo_hachigoro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zadupie :D
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Info TKD
Bo za szybko pisze, ale to nei jest konkurs ortograficzny :P :wink:

Ale ja się pytam poważnie Kto wie Gdzie? Jak? Kiedy? w Ostrołęce i + reszta pytań :) :)
  • 0

budo_venom(ksw)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Info TKD
To warto by było pisać wolniej....konkurs ortograficzny to nie jest, ale tym bardziej nie jest to wyścig tylko forum. Taekwondo warto według mnie ćwiczyć, ale to zależy też w jakim celu...na pewno poprawi Twoją sprawność, umiejętność walczenia też, ale jak ktoś już wyżej wspomniał to zależy w dużej mierze od Ciebie i od trenera....
VNM
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Info TKD

Witam!
Mam taką sprawę: Chciałbym chodzić na TKD tylko, że niewiem gdzie można u mnei w Ostrołęce chodzić na TKD?


nie nadajesz się

I wqogule czy warto?


nie warto

Moze podzielicie się ze mna swoimi wrażeniami z treningów [ Niezależnei od miasta w jakim trenujecie]????


treningi są ciężkie, wyczerpujące i bolą po nich mięśnie.
na dodatek trener zawsze wymyśla ćwiczenia których nie da się zrobić.

I ogulnie czy sztuka ta przydaje sie w życiu codziennym? [ Według was]


nie.
wszystkie konflikty rozwiązałem przez rozmowy. W ogóle się nie przydaje. Daj sobie spokój.
  • 0

budo_kalgon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Info TKD
haha genialna ironia stern...
A do tematu, taekwondo warto jak najbardziej ćwiczyć, ja sam zaczynałem od kopania w domu, i uważam, że bardzo dobrze zrobiłem zapisując się do sekcji, w domu niedużo bym się nauczył, a tu jest super, szczerze polecam, ale niewiem niestety gdzie w ostrołęce, choć same twoje podejście jest takie jakby cie rodzice na siłe wysyłali, ja na 17 na trening wychodze o 15 bo mam ciężki dojazd, o 16 jestem na miejscu i godzine marzne na ławce, jakbym wyszedł później to niewiem czy by wogle dojechał bo są korki, więc jak widzisz ja umiem stracić pare godzin z życia dla taekwondo, a tobie się poszukać niechce, poradził bym ci poprostu poszukać, przyjść, zobaczyć, potrenować i wszystko będzie jasne
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Info TKD
Kalgon pamiętam jak jeszcze miesiąc temu to ty się broniłes przed pójściem do sekcji i wykręcałeś się różnymi wymówkami a teraz pouczasz innych?A to ciekawe, no ale to nie moja sprawa :roll:
  • 0

budo_venom(ksw)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Info TKD
Poucza....no w sumie może i ma prawo pouczać dlatego, że się chłopak przekonał co robił źle i chce kogoś uchronić przed tym samym błędem czekania i niezdecydowania swoistego.
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Info TKD
Nie wiem jak ty odebrałeś te pouczanie ale ja w sposób taki jak by kalgon chciał komuś coś udowodnić ,chociażby tym przechwalaniem się że na treningi musi wyjeżdżać o 15 i marznąć na ławce, i że jest taki boski bo potrafi "stracić parę godzin dla Taekwondo ".A to było nieco ponad miesiąc temu "a w sumie to może poprostu zadzwonię do jakiejś sekcji i się zapytam ile to u nich kosztuje... chyba jak będe miał czas i ochote to tak zrobię".Ale w pozadku to nie moja sprawa i juz się nie będę wtrącał pozdrawiam.
  • 0

budo_kalgon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Info TKD
Tak masz stu procętową racje, że zachowywałem się dokładnie tak samo, i gdy przyszłem do sekcji i zobaczyłem co i jak, przekonałem się jak kretyńskim pomysłem było ćwiczenie w domu i ile rzeczy robiłem źle próbuje wytłumaczyć, że nie warto, bo naprawde nie warto, poprostu pomyślałem, że powiedzieli swoje znawcy tkd, którzy tkd ćwiczą od dawna, a ja jako nowicjusz mam nieco inny punkt widzenia, ja poznaje wy już znacie, rozumiesz chyba o co mi chodzi, prawda :?:
PS. a z tym dojazdem to niechodziło o przechwalanie, chciałem mu pokazać, że dla chcącego nic trudnego
  • 0

budo_hachigoro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zadupie :D
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Info TKD
Do Kalgon
Posłuchaj wiem że wyglada tak jak by mi sie nei chciało, ale niestety ja jestem teraz chory i nie pójde na centrum miasta żeby ulotek poszukać :wink: Chętnie bym poszedł bo wcale nei jestem leniem :D ale co ja teraz moge zrobić siedzieć na tyłku i pytać na Necie :( A co do rodziców to właśnie oni nie chcą mnie puścić, a nie na siłe :( :( Ale Załatwie i będe chodził tak zawsze bywa
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Info TKD
Kalgon ciesze sie ze sie nawrociles :)
Hachigoro a nie masz żadnych znajomych co by trenowali jakąś sztuke walki w twoim mieście?może to ich powinieneś zapytać.
  • 0

budo_venom(ksw)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Info TKD
Do Tynks- nie dziwie Ci się, ze tak to odebrałeś i nie myślę, ze nie masz racji-ja po prostu z natury jestem taki, ze chciałem spojrzeć też na to z drugiej strony.

Hachigoro: rodzicami się nie przejmuj-myślę, że dasz radę ich namówić....moi też protestowali kiedyś, ale ja dla jaj im pokazałem walki K-1 w TV i mieli wątpliwości z tego względu, ze sam nie wiem czemu moja rodzicielka uważa, że jestem zaczepny(myli się na szczęście) ale od jakiegoś czasu już uważają, iż ćwiczenie TKD przeze mnie to dobry pomysł :)
Pozdrawiam-VNM
  • 0

budo_hachigoro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zadupie :D
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Info TKD
Do Tynks - Kumpli mam ale oni chodxza na Karate lub Capoeira i tylko to ich interesuje :D

Venom [KSW] - Nie przewjmuje się nimi bo i tak się zgodza :D Narazie musze się dowiedzieć coś na temat klubów i wyzdrowiec :) :)

A potem się zobaczy... :D
  • 0

budo_kalgon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Info TKD
Do Tynks: Fajnie, że się sprawa wyjaśniła
Do Hachigoro: nie uważam cię za lenia, i niemam do tego prawa z powodów jakie podał już tynks :) , chciałem ci tylko pokazać jak można odebrać twoje zachowanie, jednakże niemiałem pojęcia, że jesteś chory i wysunołem pochopne wnioski za co Cię przepraszam, a co do klubów to nieznam Ostrołęki, ale moge ci podpowiedzieć, że bardzo często kluby mają sale w szkołach, i tam można szukać informacji, a rodzice się niewątpliwie zgodzą, moi też troche kręcili nosem na początku, ale tak jest dlatego, że większość ludzi słysząc jaką kolwiek nazwe wschodnią uważa, że jest to sztuka zabójczych ciosów i śmiertelnych łamań :) , podobnie jest też zresztą chociażby z boksem, czy kickboksem, myślą, że to jest bezmyślne mordobicie w którym uczestniczą tylko fizole po zawodówkach..., a tak nie jest, więc jak się rodzice będą czepiali to pokaż im czym jest taekwondo, udowodnij, że ludzie wracają z treningów z całymi nosami i z zębami i napewno cię puszczą.
  • 0

budo_hachigoro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zadupie :D
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowe Info TKD
Kalgon - co do teych szkul to w mojej tylko Karate i Capoeira a w innych często Aikido ale dowiem sie jak tylko będe mógł wyjsć z chaty.

PS: Mam do was prośbe ostatnio ukazał się na poczatku forum Taekwondo post Bijatyki uliczne bodajże, bo napisałem tam i mam do was prosbe rozwińmy ten temat na nowo bo od tamtego roku zapewne sporo się wydarzyło z Dresami ja już opisałem walke po treningu siatkówki jakiś czas temu sie odbyła - leczyłem sie miesiac :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024