Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gainer godny polecenia?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_vicek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Osiedla Hutnik
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Gainer godny polecenia?
Siemanko pytanie mam takie jak w temacie :) prosilbym o podanie gainerow dla ektomorfa do 150zl/200zl :) najlepiej takie ktore sami testowaliscie :) Prosze o odpowiedzi polecajace jak i odradzajace :) PZDR.
  • 0

budo_arnold
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer godny polecenia?
Tutaj masz zestawienie najpopularniejszych gainerów



Przeczytaj sobie regulamin konkretnie punkt dotyczący linków i reklam innych for dyskusyjnych. Masz warna.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer godny polecenia?
Vixcek wysle Ci na pv to co Arnold tu chcial dac ;)
  • 0

budo_derin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CAMANGULA Wrocław\SŁUPSK
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer godny polecenia?
ja tez bym prosił.
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer godny polecenia?
moj kumpel pije biogenixa monster mass'a z bilakiem pro longatum mowi ze jest dobre i smaczne o koncowych efektach ci nie powiem bo jeszcze mu troche zostalo :D
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer godny polecenia?
ja rowniez poprosze
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer godny polecenia?
Ja też mogę poprosić? :-)
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer godny polecenia?
zapisuje sie tez to chce :) :wink:
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer godny polecenia?
kurde nic specjalnego ludzie...jak wysylam linki na pv to jakies bledy przez budo sie robia ;(

trzeba tak:
1 wejsc na pewne sportowe forum dyskusyjne
2 wejsc do dzialu z suplementacja
3 w podwieszonych wyszukac najwazniejsze linki
4 w najwazniejszych linkach bedzie temat "zestawienie najpopularniejszych gainerow"

dziekuje za uwage

pozdr
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer godny polecenia?
Ja polecam Weider Gaint Mega Mass 4000. Za 7 kilo naprawde dobrego gainera placimy ok 210zl. Probowalem i jest naprawde fajny. Jadlem juz troszke gainerow i ten naprawde mnie zaskoczyl. Pyszny i sklad ma dobry:) Polecam.


Pozdrawiam
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer godny polecenia?
Nie jestem fachowcem w tej dziedzinie, ale proponowałbym przy wyborze gainera zwrócić uwagę na skład, w kontekście celu do którega gainer będzie używany. Co do zasady gainer to białka + węgle + rózne cuda. Udział białek jest od ok 15% do ok 50% (bulki). To że jednemu człowiekowi dany gainer pomógł nie oznacza, ze jest przydatny dla wszystkich. Wszyscy fachowcy zwracaja uwagę, że nie można zaczynać od kupna gainera. Jego zakup jest następnym krokiem po ułożeniu sobie odpowiedniej diety i stwierdzeniu, czego w tej diecie brakuje - gainer ma być uzupełnieniem diety a nie jej substytutem. Kulturyści generalnie jedzą go, żeby zapewniać ciału więcej kalorii niż spalają, przy budowaniu tzw. masy. Im kto jest chudszy i trudniej nabiera masy tym więcej węgli powinien mieć w gainerze. W/g mnie gainer w sztukach walki się przydaje zwłaszcza jak ktoś dużo trenuje paląc mnóstwo kalorii i czasami nie ma czasu na porządny posiłek. Osobiście wybrałbym cos z większą ilością białka, bo w moim wieku łatwiej się człowiek otłuszcza i za duzo węgli może być niewskazane. Ciekawie wygląda [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Activity, bo ma dużo dobrego białka, glutaminę i kawałki owoców nadające naturalny smak.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer godny polecenia?
w sumie ktos moglby sie podjac podobnej roboty jak w tej stronce co S.O.S. zarzucil hm? jakis mod by to podwiesil i mozna by bylo korzystac
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer godny polecenia?

Nie jestem fachowcem w tej dziedzinie, ale proponowałbym przy wyborze gainera zwrócić uwagę na skład, w kontekście celu do którega gainer będzie używany. Co do zasady gainer to białka + węgle + rózne cuda. Udział białek jest od ok 15% do ok 50% (bulki). To że jednemu człowiekowi dany gainer pomógł nie oznacza, ze jest przydatny dla wszystkich. Wszyscy fachowcy zwracaja uwagę, że nie można zaczynać od kupna gainera. Jego zakup jest następnym krokiem po ułożeniu sobie odpowiedniej diety i stwierdzeniu, czego w tej diecie brakuje - gainer ma być uzupełnieniem diety a nie jej substytutem. Kulturyści generalnie jedzą go, żeby zapewniać ciału więcej kalorii niż spalają, przy budowaniu tzw. masy. Im kto jest chudszy i trudniej nabiera masy tym więcej węgli powinien mieć w gainerze. W/g mnie gainer w sztukach walki się przydaje zwłaszcza jak ktoś dużo trenuje paląc mnóstwo kalorii i czasami nie ma czasu na porządny posiłek. Osobiście wybrałbym cos z większą ilością białka, bo w moim wieku łatwiej się człowiek otłuszcza i za duzo węgli może być niewskazane. Ciekawie wygląda [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Activity, bo ma dużo dobrego białka, glutaminę i kawałki owoców nadające naturalny smak.


Amen :)

dodam tylko ze dodatki typu glutamina w ganerze sa bez sensu :)


Of10 widze ze chetny jetes do zrobienia posta;)
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer godny polecenia?
S.O.S. ja?? nie zdecydowanie sie za malo na tym znam ale chetnie z czyjejs pracy bym pozniej skorzystal ..
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer godny polecenia?
ja bym zrobil ale niestety nie ma czasu za duzo...ostatnio spie po 5-6 h...reszta czasu silka laska i praca :)
w tej kolejnosci ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024