Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak przybrac na masie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_pasta92
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stalowa wola

Napisano Ponad rok temu

Jak przybrac na masie?
Siema mam 14 lat 170cm i waze 45kg. Jestem za chudy niestety. CZy moglibyscie mi pomoc?. Chcial bym przybrac na maie poniewaz jestem za chydu;/ i chcil bym co na silce pocwiczyc;p., jestem ciągle w ruchy.....czy mogli bysie mi napisac jak mam sie odzywiac lub cos zrobic zeby przybrac na masie:? prosze o konkrety
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrac na masie?
Daj sobie czas. Masz czternaście lat i nie jest to wiek ani na siłownie ani na specjalną pracę nad masą.

P.S. Popracuj lepiej nad pisownią a nie masą.
  • 0

budo_mauli
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrac na masie?
żryj żryj żryj wpierdalaj ile wlezie i co wlezie mcdonald batony duzo batonów codzienie mcdonald i tłuste żarcie napewno przybedziesz na masie :D
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrac na masie?
pij mleko, będziesz wielki
A tak na serio to weś do serca radę jerza
  • 0

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrac na masie?

żryj żryj żryj wpierdalaj ile wlezie i co wlezie mcdonald batony duzo batonów codzienie mcdonald i tłuste żarcie napewno przybedziesz na masie :D


przestraszony :lol: mógłbyś chociaż napisać w nawiasie, że to żart, bo chłopak uwierzy i za 2 lata będzie wyglądał jak wieloryb w ciąży. Pasta, Ty się wagą nie przejmuj, ja w Twoim wieku przez nierozważne ćwiczenia sobie kręgosłup i kolanka zwaliłem, więc poczekaj z masą, siłownią, bo nie warto zdrowia tracić przez nadmuchaną ambicję i młodzieńczą niecierpliwość. Masz 14 lat. Jak zaczniesz teraz Wielką Przygodę Z Siłownią, to może się ona skończyć za 5, 6 lat jak Ci stawy powiedzą: ,,Dość!" Rób ogólnorozwojówkę w domu - pompki zwykłe, na krzesłach, brzuszki, itd. Nie zaszkodzi a dużo pomoże.
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrac na masie?

Siema mam 14 lat 170cm i waze 45kg. Jestem za chudy niestety. CZy moglibyscie mi pomoc?. Chcial bym przybrac na maie poniewaz jestem za chydu;/ i chcil bym co na silce pocwiczyc;p., jestem ciągle w ruchy.....czy mogli bysie mi napisac jak mam sie odzywiac lub cos zrobic zeby przybrac na masie:? prosze o konkrety


1.duzo jedz ! jak skonczysz to jeszcze zjedz ale nie syfy jak kolga Mauli zaproponowal, tylko jak najzdrowiej - banany, ryz brazowy/paraboliczny, paltki owsiane no i inne zrodla wegli bialka i zdrowych tluszczy :)
2.pompki, drazek, brzuchy - cwicz. na silke za 2lata sie wybierz
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrac na masie?

A tak na serio to weś do serca radę jerza


czy to ma być prowokacja??
:twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrac na masie?
Ojej nieomylny się trafił :P , równie dobrze mógłbym sie czepiać, że nie zacząłeś zdania pytającego z wielkiej litery :wink: :)
  • 0

budo_sir_francuz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mroczne zakątki Rio de Janeiro
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrac na masie?
Ja mam problem jak kolega który założył ten temat z tą różnicą że ja już po 18' jestem :)

Latwo powiedziec - Jedz jedz jedz -

tylko ze jak tu jeść jak wpychacie w siebie kolejne porcje ryżu i aż was mdli ...
A moze dużo i często ? A nie bardzo duzo i chorować ?
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrac na masie?
chinskie przyslowie mowi, ze jesli wstajesz od stalu lekko glodny to sie najadles
jesli syty to sie otrules
cos w tym jest
ja sobie porcje dobieram tak, by byc glodnym po 2.5-3 h po posilku
jem 6-7 razy dziennie
  • 0

budo_vicek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Osiedla Hutnik
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrac na masie?
Elo, masz dopiero 14 lat wiec nie licz na jakies druzgocace przyrosty jak zaczniesz spozywac tony zarcia i zaczniesz lazic na silke :) Silke bym ci w takim wieku jeszcze odradzil z tego wzgledu ze twoj organizm jeszcze rosnie a jak zaczniesz zapodawac silke to zachamujesz wzrost a po drugie twoje cialo nie jest jeszcze przystosowane na taki wysilek fizyczny. Po drugie jedz duzo posilkow zawierajacych duzo weglowodanow :) i bialka. Ryz, ryz ryz, piersi z kurczaka, banany !! i ogolnie sportowy tryb zycia pomoze Ci w zdobywaniu masy :) Jedz czesto i w miare syto :) pij duzo wody jakies 3l plynow na dzien aby komorki mialy dobre srodowisko do podzialu :) jak masz kase to proponuje jakas odzywke w proporcjach 1/3 czyli np 30g Bialka i 70 wegli :) dozuc do kazdego posilku to moze Cie ruszy chodz reakcja organizmu w takim wieku jak ty masz moze byc ruzna :) PZdr. i nie spiesz sie, wszystko w swoim czasie :)
  • 0

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrac na masie?

Elo, masz dopiero 14 lat wiec nie licz na jakies druzgocace przyrosty jak zaczniesz spozywac tony zarcia i zaczniesz lazic na silke :) Silke bym ci w takim wieku jeszcze odradzil z tego wzgledu ze twoj organizm jeszcze rosnie a jak zaczniesz zapodawac silke to zachamujesz wzrost a po drugie twoje cialo nie jest jeszcze przystosowane na taki wysilek fizyczny. Po drugie jedz duzo posilkow zawierajacych duzo weglowodanow :) i bialka. Ryz, ryz ryz, piersi z kurczaka, banany !! i ogolnie sportowy tryb zycia pomoze Ci w zdobywaniu masy :) Jedz czesto i w miare syto :) pij duzo wody jakies 3l plynow na dzien aby komorki mialy dobre srodowisko do podzialu :) jak masz kase to proponuje jakas odzywke w proporcjach 1/3 czyli np 30g Bialka i 70 wegli :) dozuc do kazdego posilku to moze Cie ruszy chodz reakcja organizmu w takim wieku jak ty masz moze byc ruzna :) PZdr. i nie spiesz sie, wszystko w swoim czasie :)


dokładnie :wink: No i przyrosty zależą też od genetyki. Jak jesteś ektomorfikiem to masz, delikatnie mówiąc, przekichane...tak jak ja :roll:
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrac na masie?

jak masz kase to proponuje jakas odzywke w proporcjach 1/3 czyli np 30g Bialka i 70 wegli


odżywki w takim wieku ? :o reszta porad spoko, ale od chemii narazie trzymaj sie z dala pasta92. lepiej naturalnie, tak jak napisał wczesniej ViCeK.
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrac na masie?
Lepiej zapisz się na jakieś SW. Dlaczego??
Siłownia w tym wieku jest nie wskazana z kilku powodów. Jednym z nich jest fakt ze rośniesz i zahamujesz wzrost. Kolejna sprawa ze chodząc na siłownie w młodym wieku hamujesz także swoją szybkość, więc jeżeli w przyszłości interesuje Cie też walka, a nie tylko przerzucanie ciężarów z miejsca na miejsce to musisz wiedzieć ze po siłowni w młodym wieku później dobrej szybkości już nie zrobisz.

Chemie sobie odpuść całkowicie.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrac na masie?

Silke bym ci w takim wieku jeszcze odradzil z tego wzgledu ze twoj organizm jeszcze rosnie a jak zaczniesz zapodawac silke to zachamujesz wzrost


Jednym z nich jest fakt ze rośniesz i zahamujesz wzrost. Kolejna sprawa ze chodząc na siłownie w młodym wieku hamujesz także swoją szybkość, więc jeżeli w przyszłości interesuje Cie też walka, a nie tylko przerzucanie ciężarów z miejsca na miejsce to musisz wiedzieć ze po siłowni w młodym wieku później dobrej szybkości już nie zrobisz.


Poprosze jakies w miare nowe badania potwierdzajace te tezy ...

Ale silownie bym i tak odradzal, masz rozbujande hormony i prawdopodobnie nie duzo zdzialasz na silowni, a od braku postepow blisko do brania koksow ...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrac na masie?

Lepiej zapisz się na jakieś SW.

Popieram!

Pozdro 8)
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrac na masie?
ja bym ci poradził zapisać się coś chwytanego, np judo, czy bjj. nabierzesz troche siły i wytrzymałości naturalną drogą i beda to dobre podstawy w twoim wieku, a kiedys sie ladnie rozbudujesz na silowni, uzupelnisz swoje umiejetnosci o stójke i bedziesz kozak 8)
  • 0

budo_vicek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Osiedla Hutnik
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak przybrac na masie?
Dokladnie, JUDO czy BJJ bedzie najbardziej odpowiednie , gdyz wzmocnisz najwazniejsze partie miesniowe czyli plecy, nogi i klate :) ktore potem bedziesz mogl spokojnie cwiczyc na silce :) za silke sie wez nie szybciej niz w wieku 17-18 lat. PZDR ;]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024