Skocz do zawartości


Zdjęcie

suple na regeneracje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

suple na regeneracje
poszukuję jakichś supli, które przyspieszają proces regeneracji po treningu. nie wiem co sprawdzi się najlepiej - odżywka białkowo-węglowodanowa, glutamina, BCAA czy może jeszcze coś innego. trening to 3 razy sw i raz siłka. zaznaczam, że ze względów finansowych nie wchodzi w grę łączenie iluś tam specyfików. szukam po prostu czegoś, co pomoże szybciej regenerować siły po treningu. z góry dzięki za pomoc.
  • 0

budo_vaio
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: suple na regeneracje
Do regeneracji potreningowej stworzone sa weglowodany-w dodatku taki preparat-mowa o Carbo,kosztuje ok.20zł/kg
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: suple na regeneracje
radzę zamiast carbo kupić taniego gainera. kilka gram aminokwasów po treningu tylko poprawi regenracaje
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: suple na regeneracje
carbo możesz zastąpić np. łyżką miodu jedzoną po treningu.
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suple na regeneracje
tudzież glukozą jeśli potrzebne są same szybko przyswajalne węglowodanki :)
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: suple na regeneracje
Partyzant dobrze mowi. Zjedz sobie miod i zainwestuj lepiej w BCAA i/lub Glutamine. Bo to sa antykatabolizaotry i napewno Ci sie przydadza.
  • 0

budo_ssj7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jedenasty rozdział

Napisano Ponad rok temu

Re: suple na regeneracje

Partyzant dobrze mowi. Zjedz sobie miod i zainwestuj lepiej w BCAA i/lub Glutamine. Bo to sa antykatabolizaotry i napewno Ci sie przydadza.



...no i biały ser przed snem :roll: Ja też się zastanawiam nad jakimś antykatabolikiem, ale boję się supli...jeszcze nigdy się nie "wspomagałem". A jeśli się otruję?
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: suple na regeneracje
"Jest ryzyko, jest zabawa"

A tak poza tym nie ma sie czego bac;) No chyba ze kupisz jakis syf:P Dlatego ja wybieram sprawdzone i pewne marki a nie byle jakie suple:P
  • 0

budo_ruido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: suple na regeneracje
ja ostatnio nabyłem glutamine treca i widze efekty. tez chcialem przyspieszyc regeneracje i zaopiekowac sie narazonymi na wiele niebezpieczenstw miesniami :wink:
mam o wiele wiecej energii, nie jestem wysrany po treningu - ogolnie czuje sie... bardziej żwawy. ciekawe ile w tym efektu glutaminy, a ile wkręty - tak czy inaczej DZIAŁA


a tak BTW jak usprawiedliwic istnienie carbo - jezeli mozna zatsapic je lyzka miodu?
tzn po co ludzie to kupuja - miod wychodzilby taniej RIGHT? :roll:
  • 0

budo_marcos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suple na regeneracje
dzięki za rady, sprawdzałem w sklepach netowych ceny glutaminy i rozstrzał jest dosyć duży. każda jest jest oczywiście reklamowana jako super czysta itd. itp. czy można założyć, że zakup tańszego produktu w dobrym sklepie to nie będzie lipa?
  • 0

budo_marcos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suple na regeneracje
i jeszcze jedno - co sądzicie o napojach izotonicznych typu powerade czy gatorade? czy warto sobie zawracać tym głowę czy jednak lepiej woda+miód?
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: suple na regeneracje
Izotonik podczas treningu to bardzo przydatna rzecz. Lecz Powerade i gatorade jest nieoplacalnie drogi. Kup sobie lepiej Vitalmaxa Lonto drink. Bardzo dobry izotonik. Testowalem juz wiele i ten jest najfajnieszy i najtanszy:) Moim zdaniem jest to jedyny produkt Vitalmaxa warty uwagi. No ale zdania sa podzielone. Ja testuje dosc duzo odzywek na sobie i jesli chodzi o izotonik to to jest najlepsze wyjscie. A jesli chodzi o glutamine to liczy sie jakiej firmy kupisz a nie w jakim sklepie;)
Na poczatku kazda glutamina i BCAA da Ci kopa poniewaz Twoj organizm nie jest do tego przyzwyczajony i tak naprawde bedzie to dla niego wielka nowosc i napewno wykorzysta ja w 100%.

Pozdrawiam
  • 0

budo_vicek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Osiedla Hutnik
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: suple na regeneracje
Ja na regeneracje zapodaje mass weglowodanow, sporo bialka i "tajna bron" jaka jest Kreatyna :) mi pomaga szybciej sie regenruje a trening na silce mam ciezki :) ale kazdy jest inny i warto by bylo gdybys przetestowal pare srodkow i sam sobie wybral ten najbardziej odpowiedni:) ale glutamina, kreatyna czy gainer byly by Ci pomocne :) PZDR.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suple na regeneracje
Jak dla mnie podstawa to białko + glutamina mozna do tego dodac tez BCAA ale ja nie dodaje bo poki co nie mam kasy. Jestem zadowolony z efektow mojej suplementacji :wink:
  • 0

budo_arnold
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: suple na regeneracje

Jak dla mnie podstawa to białko + glutamina mozna do tego dodac tez BCAA ale ja nie dodaje bo poki co nie mam kasy. Jestem zadowolony z efektow mojej suplementacji :wink:


po co Ci jeszcze dodawać BCAA jak bieresz białko. W dobrym białku jest duuzo rozgałęzionych aminokwasów, więc zakup dodatkowego BCAA jest niepotrzebny.
pozdrawiam
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suple na regeneracje
Białko to podstawa suplementacji a do czego sluzy BCAA sam wiesz, gdyby bylo tak jak piszesz BCAA dawno znikneloby z rynku. Ten zestaw polecil mi Rafal Borysiuk a poza tym pisalem juz ze z braku kasy odpuscilem sobie BCAA :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024