Skocz do zawartości


Zdjęcie

speed 8


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_cyklonpoznan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance team / P-Ń
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

speed 8
siemano co o tym myślicie :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

skuteczne, bezpieczne, dobre na zawody :D ?

jak ktoś używał niech się wypowie

Dzięki
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: speed 8
Speed 8 oparty jest na kofeinie ktora bardzo pobudza, ale zle dziala na dlugie dystanse. Gdy przyjmiemy duza dawke kofeiny to tetnica doprowadzajaca krew do serca nie moze sie naturalnie poszerzyc przez co dostarczamy mniej krwi do organizmu. W praktyce wyglada to tak. Lubie biegac i dobrze mi w tym idzie. Jeden kilometr szybkim tempem to nie problem. W szkole odbywaly sie zawody wiec stwierdzilem ze bede jeszcze lepszy i wezme sobie speeda 8. Efekt byl taki ze mialem ostrego kopa ale po 2 okrazeniach przyszedl niesamowity spadek wytrzymalosci. Nie moglem zlapac tchu. :( Speed 8 przeznaczony jest dla osob ktore chca sie pobudzic podczas jazdy samochodem albo na krotkie dystanse. Ale jesli twoj trening opiera sie na wytrzymalosci i dlugim ruchu. To odradzalbym. Oczywiscie na kazdego innaczej dziala. Wiec mozna sprobowac. Decyzje podejmij sam. Ale bardziej pozytywnego kopa daje mi BCAA:P
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: speed 8
ja tego nie jadlem ale sklad wyglada nie najgorzej...chociaz bym bardziej bral to przed dluga nieprzespana noca jak wysilkiem fizycznym :)
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: speed 8
I S.O.S. ma 100% racji:)
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: speed 8
jak szukasz czegos na polepszenie sily i wytrzymalosci to polecam Kreatyne. srodek niedrogi ale mi np. rano na czczo daje kopa i pobudza wiec sprobowac zawsze mozesz.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024