Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rękawice


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

budo_spider89sc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Rękawice
Potrzebuje porady. Kupilem nowe rekawice(aplauz :) ) W zwiazku z tym jak o nie dbac? Nie odsylajcie mnie do wyszukiwarki :P Wiem ze mozna wrzucic do nich te kuleczki dezynfekujace co sa do butow. Wiem tez jak mam je klasc. Ale chcialem zapytac czy jesli sa mokre po treningu, czy moge je polozyc kolo okna i przewietrzyc? Bo problem jest tego typu ze mam pod oknem kaloryfer, i czy z rekawicami(skora sztuczna) nic sie nie stanie? Z gory thx za odpowiedzi, moze ktos ma jeszcze dobre rady dotyczace pielegnacji? Pozdrawiam, Spider.
  • 0

budo_ditz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
Gdy będziesz stosował owijki to mniej potu będzie sie wchłaniać w rękawice, przez co będzie mniej przykrych zapaszków, których potem ciężko jest sie pozbyć :) .
  • 0

budo_spider89sc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
co racja to racja :) tylko czy mi sie uda zmiescic reke w owijkach do tych nowych rekawic :nie: wiem, bo kupilem specjalnie takie nieduze, reka mi wchodzi, ale w owijce chyba juz nie wejdzie, wiec to odpada :(
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice

ale w owijce chyba juz nie wejdzie, wiec to odpada :(


no bez przesady :roll: jezeli juz naprawde masz takie ciasne rekawice to mozesz rece owinac slabiej owijkami (tak tylko zeby zakryc skore) znaczaco grubosci graby Ci to nie powinno zwiekszyc
  • 0

budo_scattergun
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
Są takie "rękawiczki" bez palców do rękawic - wygodniejsze i szybsze do założenia niz owijki. No i nie są zbyt grube.
  • 0

budo_spider89sc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
Scattergun - super, o tym nie wiedzialem ;) Postaram sie znalezc, powinno wchlaniac pot :)
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
to, że rękawiczki to fakt, jeśli wiecie co mam na myśli. nawet widziałem raz takie w realu. jak ktoś znajdzie w necie albo w stolicy w sklepie to niech mi da znać.

a rekawice połóż tak, żeby mogły schnąć spokojnie po treningu i będzie git.

niektórzy kupują też pastę do butów w kolorze rękawic i smarują - efekt jest rewelacyjny.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
Ja uzywam bardzo czesto owijki i potreningu rekawice laduja na balkonie ale niestety smrodek juz zaczal sie pojawiac :roll: Wiec wpadlem na pomysl by uzyc olejka eterycznego wlalem pare kropel i nic nie czuc smierdzacego tylko piekna won :)
  • 0

budo_spider89sc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
skorpiob, dzieki tobie wpadlem na cieawy pomysl:) Mam odkurzacz, i worek prozniowy do niego. Da sie wyssac powietrze ze wszystkiego a potem wkropic kilka kropel do glownego zbiornika i aromatyzuje np. poduszki. Zobaczymy czy to dziala co do rekawic :)
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
Ja tak zrobilem dawno temu z normalnym odkurzaczem, wlalem pare kropel na filtr i teraz jak odkurzam zaczyna sie roznosic po domu mila won :) aczkolwiek trzeba czesto filtr czyscic i kupowac nowy bo potem zaczyna zalatywac kurzem :roll: :)
  • 0

budo_bary
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
widzę, że wszyscy mamy ten sam problem :oops:
noszę się z zamiarem zakupu suszarki do butów :) wiem, że niektórzy korzystają z tego cuda techniki do konserwacji rękawic 8)

tutaj macie opis dwóch modeli:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_skylark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
Korzystajać z tematu o rękawicach może i ja zadam pytanie- sprawdzałem już inne tematy i interesujących mnie informacji nie znalazłem. Otóż:

1. Jakie firmy produkujące rękawice (oraz inny sprzęt ochronny) najbardziej polecacie?
2. Jakie konkretnie modele rękawic uważacie za najlepsze? Wszak wiadomo, że jedne produkty mogą być świetne, a inne to buble- nawet jeśli są produkowane przez tą samą firmę
  • 0

budo_skylark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
A może ktoś jednak podzieli się wiedzą w tej kwesti? :D
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
czlowieku rekawice to nie samochod - to jedynie glupi kawalek materialu ktory zakladasz na lapy - nieskomplikowane w budowie - wiec wybieranie w "modelach" to jest idiotyzm
  • 0

budo_skylark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
Więc po co w obrębie jednej firmy są produkowane rękawice w ecnach 50zł jak i 300zł? Skoro to tylko kawałek materiału?
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
wlasnie po to zeby takim jak Ty łosiom (bez obrazy) dac do myslenia i sciemnic ze skoro taka roznica cen to pewnie jeden model ma sie do drugiego jak maluch do mercedesa - wiedz kolego ze w rekawicach nie ma to zastosowania - placisz tylko za firme, marke, np za to ze pisze tam everlast
  • 0

budo_skylark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
No pewnie masz rację. Bo pewnie fakt, że mojemu kumplowi jedna para rękawic z niższej półki cenowej (<60zł) rozwaliła się po 3 miesiącach treningu, a drugą- droższą (160zł) ma do dziś ponad 2 lata i nie nie widać na niej minimalnych zniszczeń nie ma znaczenia :? [/b]
  • 0

budo_lauferr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
Picachu kiedys radzil mi wkladac zwykle rekawiczki-palczatki za 2 zl z biedronki do rekawic. Chyba swoja funkcje spelnialy, bo po zdjeciu z lapy kapalo z nich dosc obficie ;)
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
panowie mala rade prosze. jak kupic rekawice przez neta znaczy mam juz na allegro upatrzone jakies tam ale kurde nie wiem co z tym rozmiarem to jest jakis uniwersalny te 12 Oz czy mam zmierzyc sobie dlugosc palcow :) ?? czekam na jakies rady
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
OZ to jest waga. kup sobie 10 albo 12 OZ
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024