Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rękawice


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
Ktory model rekawic bokserskich Green Hill albo Masters byscie polecili?? Ostatnio wszedlem na allegro to troche duzy jest wybor a ja nie mam pojkecia czym one sie roznia oprocz strony wizualnej i dlaczego jedne sa drozsze a jedne tansze. A tu drugie pytanie gdzie najtaniej dostane rekawice tych firm, pewnie od razu powiecie ze na allegfro ale to nie zawsze tak jest jak kupowalem np. mp3 playera to w sklepie kupilem go taniej niz najtansza oferta byla na allegro ,a nie kupowalem go z jakiejs promocji w media mark tylko w normalnym sklepie komputerowym.:>
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
KubaTzn - pod rękawice kup owijki (lepiej 4m niż 3m, bedziesz mogl lepiej usztywnic nadgarstek). trener ci pokaze jak wiązać. a co do rękawic to 50 zł a 70 to nie jest kosmiczna różnica, wiec lepiej kup jakies za 70, np espady (tak jak Dark_Man_X), albo shoguna (mam i nie narzekam).
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
Yamahita - różnią sie materiałem, z ktorego są wykonane. Ze skóry bydlęcej są droższe i bardziej wytrzymale niz ze sztucznej. Nie orientuje sie za bardzo w rekawicach boxerskich, ale mysle ze spokojnie mozesz kupic jakies do 100zł i bedziesz zadowolony.

pozdro
  • 0

budo_kubatzn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
kupiłem za 100 zł rękawice firmy Masters i jestem bardzo zadowolony :) a co do owijek to pod rękawice kupiłem rękawiczki próbowałem zawiązać bandaże ale nie wyszło mi to najlepiej i strasznie długo,dlatego jest bardziej z rękawiczek zadowolony 8)
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
no jak wolisz.ja w sumie nigdy sie nie spotkalem z zakladaniem rekawiczek pod rekawice boxerskie. jesli chodzi o eliminowanie smrodu to raczej tak samo jak z owijkami, ale na pewno gorsze jest usztywnienie nadgarstka. no ale jak chcesz, nie powinienes sie polamac.

edit: a jak sie jednak skusisz na owijki to po kilku(nastu) wiązaniach bedzie ci to zajmowało minute :)
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
Czyli dokladnie jakie rekawice kupic?? Te Espady??:/ bo juz sam nic nie wiem. Pytałem sie kolegow to wlasnie polecili mi Mastersy i Green Hille. Kurcze to duzy wydatek dla mnie wiec nie chce kupic lipy.
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
ja używam shoguna juz sporo czasu za ok 80 i nie ma zadnych problemow. mysle ze kazde rekawice w tej cenie beda dobre, jedyne co ci moge powiedziec na bank to nie kupuj rekawic AMERICAN razem z workiem w markecie :) pozdro
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
A co myslicie o tych rekawicach [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ??
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
spoko, mozesz brac
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
A moglby ktos poradzic jakies rekawice do chwytanie ale takie zeby na sparingu mma mozna bylo w pape dac :-) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] myslalem nad tymi ale i tak prosze o rade .
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] te sa zajebiste
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
tez o nich myslalem... ale testowales je??
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice
tak. wypas :) no ale to są jedyne napiestniki jakie testowalem wiec nie mam skali porownania. ale nie narzekam i mysle ze z shogunowych to te sa najlepsze.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024