Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seido Polska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
175 odpowiedzi w tym temacie

budo_raphael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Małopolska

Napisano Ponad rok temu

Seido Polska
W dniach od 5 do 8 października w Wadowicach odbyło się międzynarodowe zgrupowanie Seido Karate. Uczestnhiczyli w nim nasi koledzy z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch i Japonii. Gościem specjalnym był założyciel Seido , Kaicho Tadashi Nakamura oraz Shuzeki Shihan Charles Martin z Centralnego Honbu.

Wiecej informacji o zgrupowaniu na naszej stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam wszystkich Karateka
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seido Polska
seido czy seitedo ?
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Seido Polska

seido czy seitedo ?

Masz kilkakrotnie napisane seido, a do tego link do oficjalnej strony, na której również widnieje to samo słowo. Problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seido Polska

seido czy seitedo ?


jACEK ZALICZYL 2 DANA, BRAWO krakow, IDZIEMY W GORE I TO POD NOSEM aNDRIU, WZRASTAMY NA POTEGE SEIDO W REGIONIE
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Seido Polska
Bylem ostatnio na sekcji Jacka i jakos nie bylo nikogo chetnego :( napewno sie rozwinie sekcja :) Gratulacje dla Jacka 2 dan dawno mu sie nalezal!!!!.
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seido Polska
Wreszcie coś się ruszyło na forum :lol:
Co do Seido - urobili się chłopaki i mają.
Wiedzą jak robić duże imprezy.
Zobaczymy jak się to rozwinie. Początek nie zły.
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seido Polska

Bylem ostatnio na sekcji Jacka i jakos nie bylo nikogo chetnego :( napewno sie rozwinie sekcja :) Gratulacje dla Jacka 2 dan dawno mu sie nalezal!!!!.


spoko moich 30 zawodnikow juz sie tam przenosi, bedziemy trzonem w krolewskim miescie
lze-sensei
  • 0

budo_waloo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seido Polska

W dniach od 5 do 8 października w Wadowicach odbyło się międzynarodowe zgrupowanie Seido Karate. Uczestnhiczyli w nim nasi koledzy z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch i Japonii. Gościem specjalnym był założyciel Seido , Kaicho Tadashi Nakamura oraz Shuzeki Shihan Charles Martin z Centralnego Honbu.

Wiecej informacji o zgrupowaniu na naszej stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam wszystkich Karateka


Oprawa super!! Pełen profesjonal! Gratulacje.
  • 0

budo_raphael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Małopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Seido Polska

Bylem ostatnio na sekcji Jacka i jakos nie bylo nikogo chetnego :( napewno sie rozwinie sekcja :) Gratulacje dla Jacka 2 dan dawno mu sie nalezal!!!!.


Przerwa w treningach spowodowana była przygotowywaniem sie do zgrupowania z Kaicho.
Teraz już studenci wrócili na uczelnie i sensei Jacek wznawia treningi.

Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki o godzinie 19 w klubie sportowym "Promień"

Namiary na sensei Jacka: tel. 608677319 Email: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wszystkich zainteresowanych zapraszam.

Osu ! :D
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Seido Polska
Ciesze sie bardzo i napewno odwiedze Jacka na treningach wczesniej jednak spotkam sie z nim na seminarium Zendo w kraku :)
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seido Polska

Ciesze sie bardzo i napewno odwiedze Jacka na treningach wczesniej jednak spotkam sie z nim na seminarium Zendo w kraku :)


super, ciesze sie ze srodowisko krakowskie sie integruje ;-)
ojamasy-polamasy tez zapraszamy
osu
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seido Polska

Ciesze sie bardzo i napewno odwiedze Jacka na treningach wczesniej jednak spotkam sie z nim na seminarium Zendo w kraku :)


super, ciesze sie ze srodowisko krakowskie sie integruje ;-)
ojamasy-polamasy tez zapraszamy
osu

Dobre określenie kupuje :)
  • 0

budo_oyama666
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seido Polska
Sempai lassensei z całym szacunkiem , czy mógłbyś podać powody dlaczego tak napisałeś :

super, ciesze sie ze srodowisko krakowskie sie integruje
ojamasy-polamasy tez zapraszamy
osu


Czy podyktowane to jest Twoim Karate-Do ?
Mam nadzieje że nie, że to porostu "przypływ emocji"

Osu
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seido Polska

Sempai lassensei z całym szacunkiem , czy mógłbyś podać powody dlaczego tak napisałeś :

super, ciesze sie ze srodowisko krakowskie sie integruje
ojamasy-polamasy tez zapraszamy
osu


Czy podyktowane to jest Twoim Karate-Do ?
Mam nadzieje że nie, że to porostu "przypływ emocji"

Osu


oczywiscie ze przyplyw emocji i uklon w kierunku dawnych kolegow, zapraszamy do Nakamury, o co sie meczyc w skostnialych strukturach krakow karate, Janek byl cool, ale ......................................................
osu
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Seido Polska

oczywiscie ze przyplyw emocji i uklon w kierunku dawnych kolegow, zapraszamy do Nakamury, o co sie meczyc w skostnialych strukturach krakow karate, Janek byl cool, ale ......................................................
osu


.... ale nadal pozostaje JEDYNYM instruktorem w Krakowie, który jest mi w stanie zapewnić zadowalające mnie warunki treningu - bo wybacz, ale 2 razy w tygodniu po godzince to dla mnie trochę mało... :wink:


Organizacji Seido życzę wielu sukcesów - POWODZENIA!
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seido Polska

oczywiscie ze przyplyw emocji i uklon w kierunku dawnych kolegow, zapraszamy do Nakamury, o co sie meczyc w skostnialych strukturach krakow karate, Janek byl cool, ale ......................................................
osu


.... ale nadal pozostaje JEDYNYM instruktorem w Krakowie, który jest mi w stanie zapewnić zadowalające mnie warunki treningu - bo wybacz, ale 2 razy w tygodniu po godzince to dla mnie trochę mało... :wink:


Organizacji Seido życzę wielu sukcesów - POWODZENIA!


jak masz typowo sportowe zaciecie to zapraszam na shin ai do, sensei M. jest bardzo dobrym trenerem i niejednego mistrza wychowal, 30 lat karate glownie kyokushinu, dopoki cos go nie olsnilo z tym stylem z Bialorusi, ogolnie swoj chlop
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seido Polska
No widzę panowie ,że zaczyna sie wreście coś dziać ale słyszałem,że jacyś z seido przesli znowu do Janka ? liczą na szybkie dany jak to bywa w takich sytuacjach :?: A inni mówią ,że mają to jak w banku 8)
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seido Polska

No widzę panowie ,że zaczyna sie wreście coś dziać ale słyszałem,że jacyś z seido przesli znowu do Janka ? liczą na szybkie dany jak to bywa w takich sytuacjach :?: A inni mówią ,że mają to jak w banku 8)


tak utytulowany zawodnik S.W. no coz, ale plyna tez ludzie w druga strone, po udanym seminarium, coraz bardziej zyczliwie niektorzy instruktorzy patrza na SEIDO, ono stwarza ciekawe perspektywy rozwoju obecnie w Polsce, brawo WADOWICE
osu
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seido Polska

No widzę panowie ,że zaczyna sie wreście coś dziać ale słyszałem,że jacyś z seido przesli znowu do Janka ? liczą na szybkie dany jak to bywa w takich sytuacjach :?: A inni mówią ,że mają to jak w banku 8)


karateko 1 z Turku i Ciebie lze-senseiu zapraszamy
osu
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Seido Polska
Nie wiem oco sie klucicie znow to jest lepsze od tego . Rozmawialem z Jackiem i jakos Pan Nakamura nie ma nic przeciwko innym stylom znanym i mniej znanym , a wy sie caly czas targacie co jest lepsze kazdy ma swoj rozum i wybiera to co mu pasuje.A wam internetowym mistrzom nic do tego!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024