Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobra rozpiska?? czekam na opinie... bo sam nie wiem;p


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

NidD
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:2,5
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :39,5
  • Klatka piersiowa [cm]:124
  • Pas [cm]:94
  • Udo [cm]:60
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Dobra rozpiska?? czekam na opinie... bo sam nie wiem;p
Naczczo rano
-10 Amino 8800
-22g CYTROXON 1 miarka z woda

POSIŁEK
40min po 1 posiłku
-MASS 5100 2x50g + 250min wody



Przed 2 posiłkiem 15min 5 Amino 8800
POSIŁEK
40min po Pije
- 40g WPC

Przed 3 posiłkiem 15min 5 Amino 8800
POSIŁEK

Przed 4 posiłkiem 15min 5 Amino 8800
POSIŁEK
30min Po 4 Posiłku
-22g CYTROXON 1 miarka z woda
-10g Glutaminy to 2 łyżki od cherbaty
- 4 tap BCAA
- Test 1 saszetka

15 min przed końcem treningu 50g Carbo + 200mil wody
POSIŁEK

30 min po Posiłku
-10g Glutaminy to 2 łyżki od cherbaty
-BCAA
-1,5 miarki ISO ZERO CARB

Przed 6 posiłkiem 15min 5 Amino 8800
POSIŁEK
30min po Posiłku
-12g Long PRO
  • 0

..:Damian:..
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra rozpiska?? czekam na opinie... bo sam nie wiem;p
Nie jest zła.
Ale jak zaczynasz dopiero trenować to bym radził na razie na sucho. Dobra dieta wystarczy
Chyba, że jesteś już w stadium zaawansowanym
  • 0

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.


wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra rozpiska?? czekam na opinie... bo sam nie wiem;p
ładna plątanina hehehheheheh,jak czytam jeszcze twoja diete to jesteś ostro zdeterminowany ale malo doświadczony,bcaa to strata kasy,ale jak juz masz to zasada jest prosta-rano jako antykatabolik po śnie,po treningu i mozna tez przed,gainer tylko jako uzupełnienie diety,obojetnie kiedy,carbo po trningu,glutamine mozesz połączyć z bcaa po treningu.nakupowałeś tego od uja i nie wiem po co.........jaki tymasz staz i doświadczenia z siłownia wogóle? w uj chemii która przyniesie mizerne efekty-sam sie przekonasz,porównaj to z treningami z dobrą michą i napisz jakie sa różnice,gwarantuje że ledwo odczuwalne a kasa poszłaaaaaaaaaaaa.....
  • 0

NidD
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:2,5
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :39,5
  • Klatka piersiowa [cm]:124
  • Pas [cm]:94
  • Udo [cm]:60
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra rozpiska?? czekam na opinie... bo sam nie wiem;p
Drogi Wilk:D

Ćwiczę od jakiś 7-8 nie jestem dobry w te kloci a Dietę i suplementy dobrał do mnie Kulturysta z mojego miasta Był mistrzem Polski... i robi to od 18 lat;p

Od Piątku bd mnie ćwiczył... i zrobił mi tą rozpiskę ale jak przepisywałem na kompa to nie wiem czy czegoś nie zaplątałem... trochę doczytać się nie mogłem... hehe

I dla tego zapytałem czy dobrze to rozpisałem czy czegoś ni poplątałem.
No kupiłem trochę tego bo tak mi doradził... wydałem 1327zł... i nie wiem czy tak to ma wyglądać.

Hmm... a jak byś z tego co mam sam poukładał jakąś rozpiskę kiedy i w jakich godzinach mam co brać?
  • 0

..:Damian:..
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra rozpiska?? czekam na opinie... bo sam nie wiem;p
Jak wydałeś tyle kasy to już trzeba zostać przy tym tylko i dietę też trzeba stosować.
A tą jak to kolega nazwał ,,plątaninę" trzeba poukładać ;)

Ja ogólnie nie jestem za tym i to w takich ilościach, ale jak już mówiłem jak posiadasz to i korzystać z tego też wypadało by
  • 0

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.


neymeg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Silesia Superior
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:kmwtw. ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra rozpiska?? czekam na opinie... bo sam nie wiem;p
o jaaa.. ile kasy ;O

wg mnie to strata kasy, na poczatek to co ci potrzebne jak chcesz odzywy brac to gainer, ew. bialko, aminokwasy i arginina na fajna pompe.

gainer 4kg cfm - 80zl
bialko wpc ostrowia 2700g - 90zl
1000ml aminokwasy w plynie - 50zl
arginina - 60zl

to masz na miesiac za okolo 300zl a jakbys mial dietke w miare to gainer i bialko ci niepotrzebne ;)
  • 0
' im wiecej kropli potu na treningu, tym mniej kropli potu podczas walki '

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra rozpiska?? czekam na opinie... bo sam nie wiem;p
mogłeś zrobić sobie taki cykl :

kreatyna mono
mutant mass
białko matrix
witaminy olimp multiple
aakg
koszt ok 550zł a moim zdaniem dużo lepsze byś miał efekty
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra rozpiska?? czekam na opinie... bo sam nie wiem;p
jestem w robocie i na chwilke wszedłem w neta i na pewno odpisze co do rozpiski po południu,nie kwestionuje rad zacnego kulturysty hehe ale biorąc pod uwage twoje doświadczenie i mase to śmiem twierdzić że kasa poszłaaaaaa.twój cel to masa a więc odpowiednia dieta z nadwyżką kalorii,dobrym treningiem,witaminkami i dobrą michą A TY WYDAŁEŚ 1327 zł na chemie........gratuluje koledze i jego radom......swoje wypowiedzi zawsze opieram na własnym doświadczeniu albo kolegów ( i nikt z nas nie robi ogólnorozwojówki tylko zapierdala na dobrej misce).popieram kolege BARTO5 który napisał o kretce,dobrym gainerze i białku-to jest podstawa na złapanie dobrej masy pod warunkiem dobrej michy,jak ja bym miał wydać 1327 zł na chemie to........hehehehe ,nie no masakra hehehhehe,robie cykl za tydzień na odżywkach rzędu 500 zł (stack,zajebisty boozer NO,boozer teścia,witaminy,białko) +micha i polece ok 6-7 kg w 40dni bez efektu zalania wodą więc jakbym miał 1327 wydać to w miche,mono z universala,dobrego gainera i dobre białko,ale cóż zdaj relacje ile przybrałeś w miecha za 1327 zł ;) powodzenia i pozdro
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra rozpiska?? czekam na opinie... bo sam nie wiem;p
a tak na marginesie.....masz kolege mistrza polski w kulturystyce a pytasz nas-biednych rzuczków? ;) myśmy nie godni rywalizować z takim zacnym panem hehehhehehehe,oki lece bo mnie wywalą.p.s. napisz jak tam Ci idzie na siłce ;)
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra rozpiska?? czekam na opinie... bo sam nie wiem;p
kurw...chlopakowi chodzi o mase a napewno cos przytyje po tych suplach wiec jaka strata kasy???a te odzywki za 50 cz 40 zl to o {CENZURA - na forum jest zakaz używania wulgaryzmów!} rozbic jak kupowac to pozadne...wiem ze nie wszyscy maja kase,to niech takie osoby wlasnie sie trzymaja diety a inni co maja hajs na luzie do diety moga wpomagacze dorzucic..mi tez osoba 100 wieksza niz nie ktore osoby tutaj wazace po 80 kg radzila wlaczyc odzywki jak najszybciej....sama mich micha i micha no i co macie z tego ile wazycie po waszych latach cwiczen???80-85 kg????ja po dpobrych suplach mam 85 a cwicze 4 miechy,zobaczymy w czerwcu bede jechal na suplach przez wiekszosc czasu ,wy na diecie smigajcie zobaczymy kto wyjdzie lepiej na tym.....{CENZURA - na forum jest zakaz używania wulgaryzmów!} o chopenie osob ktore {CENZURA - na forum jest zakaz używania wulgaryzmów!} sie znaja!!!!BEZ ODBIORU
  • 0

NidD
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:2,5
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :39,5
  • Klatka piersiowa [cm]:124
  • Pas [cm]:94
  • Udo [cm]:60
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra rozpiska?? czekam na opinie... bo sam nie wiem;p
Jak skończę z tym co mam to napisze jakie są efekty... ale jak bd mizerne lub zerowe to poradził bym się waś bo by było dobre dla mnie... A taka nawiasem mówiąc ... chce uzyska szybki przyrost masy mięśniowej ale też żeby nie wykańczać organizmu... tak w ciągu 1,5 miesiąca mogę wydać 1100zł... ale dopiero jak skończy mi się to co mam... A u mnie to wygląda tak:

-Jestem grubo kościsty ( szeroki w barkach )
-Miałem problem bo ważyłem 110kg teraz 75kg ( gruby byłem )
-Mam nadmiar skury ale mało i chce to wszystko naciągnąć
-Uwielbiam ćwiczyć
-No niby jestem początkujący ale mam nadzieje że z waszą pomocą uda mi się coś osiągnać
-Chciałbym szybko osiągnać pułap 90kg masy... czyli 15kg więcej...
-Ćwiczę od 7-8 miechów... trochę na Kreatynie... Teraz od 5 dni na tym co kupiłem + Dieta która stosuje.
-Do dyspozycji mam 2x chantle / ławeczka+ sztanga / atlas.
-Mam długie ręce;/ he

Wzrost:180
Waga 75kg
Lat:19


Może dołącze zdjęcia żebyście widzieli z czym mam problem.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra rozpiska?? czekam na opinie... bo sam nie wiem;p

kurw...chlopakowi chodzi o mase a napewno cos przytyje po tych suplach wiec jaka strata kasy???a te odzywki za 50 cz 40 zl to o {CENZURA - na forum jest zakaz używania wulgaryzmów!} rozbic jak kupowac to pozadne...wiem ze nie wszyscy maja kase,to niech takie osoby wlasnie sie trzymaja diety a inni co maja hajs na luzie do diety moga wpomagacze dorzucic..mi tez osoba 100 wieksza niz nie ktore osoby tutaj wazace po 80 kg radzila wlaczyc odzywki jak najszybciej....sama mich micha i micha no i co macie z tego ile wazycie po waszych latach cwiczen???80-85 kg????ja po dpobrych suplach mam 85 a cwicze 4 miechy,zobaczymy w czerwcu bede jechal na suplach przez wiekszosc czasu ,wy na diecie smigajcie zobaczymy kto wyjdzie lepiej na tym.....{CENZURA - na forum jest zakaz używania wulgaryzmów!} o chopenie osob ktore {CENZURA - na forum jest zakaz używania wulgaryzmów!} sie znaja!!!!BEZ ODBIORU



boże że ja się muszę wygadywać na forum z takimi osobami... nie znasz się na suplementach to nie pisz głupot bo tak samo mogę powiedzieć że zajebie sobie winstrol teścia i deke zamiast odżywek tych z najwyższej półki i bd ważył 150 kg
a znam dużo więcej odżywek lepszych niż te co posiada, po 3 85 kg to jest dużo co to są jakieś zawody kto w jak najszybszym czasie osiągnie 100 i 50% tłuszczu heh śmieszne...
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra rozpiska?? czekam na opinie... bo sam nie wiem;p

Jak skończę z tym co mam to napisze jakie są efekty... ale jak bd mizerne lub zerowe to poradził bym się waś bo by było dobre dla mnie... A taka nawiasem mówiąc ... chce uzyska szybki przyrost masy mięśniowej ale też żeby nie wykańczać organizmu... tak w ciągu 1,5 miesiąca mogę wydać 1100zł... ale dopiero jak skończy mi się to co mam... A u mnie to wygląda tak:

-Jestem grubo kościsty ( szeroki w barkach )
-Miałem problem bo ważyłem 110kg teraz 75kg ( gruby byłem )
-Mam nadmiar skury ale mało i chce to wszystko naciągnąć
-Uwielbiam ćwiczyć
-No niby jestem początkujący ale mam nadzieje że z waszą pomocą uda mi się coś osiągnać
-Chciałbym szybko osiągnać pułap 90kg masy... czyli 15kg więcej...
-Ćwiczę od 7-8 miechów... trochę na Kreatynie... Teraz od 5 dni na tym co kupiłem + Dieta która stosuje.
-Do dyspozycji mam 2x chantle / ławeczka+ sztanga / atlas.
-Mam długie ręce;/ he

Wzrost:180
Waga 75kg
Lat:19


Może dołącze zdjęcia żebyście widzieli z czym mam problem.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



no zrób teraz ten cyklik a potem już coś pomyślimy ;)
  • 0

..:Damian:..
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra rozpiska?? czekam na opinie... bo sam nie wiem;p
Sorry chłopaki, ale tyle napisaliście i nic z tego nie wynikło ;/
Jak się nie wiem to raczej by nie należało się udzielać ;)

Rady są jak najbardziej wskazane
  • 0

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.


kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra rozpiska?? czekam na opinie... bo sam nie wiem;p
Nie musisz uzerac sie ze mna na forum mozesz PW napisac,ja tylko stwierdzam FAKTY wiecej sie przytyje na diecie i z suplami niz na samej diecie PROSTE
  • 0

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra rozpiska?? czekam na opinie... bo sam nie wiem;p

Nie musisz uzerac sie ze mna na forum mozesz PW napisac,ja tylko stwierdzam FAKTY wiecej sie przytyje na diecie i z suplami niz na samej diecie PROSTE



ale tu się cały czas rozchodzi o to że za tą cenę miał by dużo lepszy zestaw suplementów i odżywek ;)
  • 0

..:Damian:..
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra rozpiska?? czekam na opinie... bo sam nie wiem;p

ale tu się cały czas rozchodzi o to że za tą cenę miał by dużo lepszy zestaw suplementów i odżywek ;)


Ale on to już wie co ma zrobić jak już to ma trzeba wykorzystać
Piszecie to w koło, że zrobił błąd pewnie zrozumiał już to nie trzeba 100 razy powtarzać
  • 0

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.


Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra rozpiska?? czekam na opinie... bo sam nie wiem;p
A ja bym prosil o kulturalna duskusje, a nie o rzucanie miesem, bo poleca ostrzezenia.
Osobiscie znam jednego bylego zawodowego kulturyste, ktory nie uzywal odzywek i suplementow w swojej karierze. Wszystko opieral na diecie (normalne jedzenie). To bylo 20 lat temu, teraz sa inne czasy. Nie kazdy moze sobie pozwolic na jedzenie spanie i trenowanie. Nie kazdy moze trzymac diete i nie kazdy jest mezomorfikiem.

BTW Dieta = jedzenie + odzywki.

NidD jak masz sklonnosci do otluszczania sie to musisz bardzo, ale to bardzo zwracac uwage na to co jesz na cyklu bo mozesz szybko nabrac tych 15kg ale to nie beda miesnie.
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

NidD
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:2,5
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :39,5
  • Klatka piersiowa [cm]:124
  • Pas [cm]:94
  • Udo [cm]:60
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra rozpiska?? czekam na opinie... bo sam nie wiem;p
NidD jak masz sklonnosci do otluszczania sie to musisz bardzo, ale to bardzo zwracac uwage na to co jesz na cyklu bo mozesz szybko nabrac tych 15kg ale to nie beda miesnie.
[/quote]


Masz całkowitą racje że mam problem bo jak się nie upilnuje to szybko tyle... taka już moja wada... tędęcja do tycia;/ po ojcu on ma małą nadwagę... waży 191kg;/

No nic Dziękuję wszystkim za masse rad... widzę że zle zainwestowałem... jak tylko mi się skończy to co mam to zasięgnę opinie waszej co następnym razem wziąść tak żeby nie pakować się w kuszę;);)


Serdecznie wszystkim DZIEKUJĘ!;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024