Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

freeruner
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odżywka
Witam wszystkich forumowiczów. Mam 16 lat w grudniu będzie 17 a w styczniu rocznikowa 18 :D .
Ćwiczę freeruning ( salta , wspinanie się itp ) , za silny nie jestem co przeszkadza mi w wielu trickach , i chciałbym to zmienić .Już 2 lata ćwiczę w domu( praktycznie codziennie ) i na siłowni ( jakoś 1 na tydzień ) , przez ten okres zauważyłem wzrost siły i przyrost masy mięśniowej.Ale teraz chciałbym zasięgnąć po jakąś odzywkę, zależy mi aby pomogła w powiększeniu siły i powiększeniu obwodu bica :!: :!: ( masy mięśniowej) .Podajcie 2 warianty:

1.tak do 30 zł
2.tak do max 80 :D

Pozdrawiam Dany , dziękuje za udzielone mi odpowiedzi.
  • 0

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka

Witam wszystkich forumowiczów. Mam 16 lat w grudniu będzie 17 a w styczniu rocznikowa 18 :D .
Ćwiczę freeruning ( salta , wspinanie się itp ) , za silny nie jestem co przeszkadza mi w wielu trickach , i chciałbym to zmienić .Już 2 lata ćwiczę w domu( praktycznie codziennie ) i na siłowni ( jakoś 1 na tydzień ) , przez ten okres zauważyłem wzrost siły i przyrost masy mięśniowej.Ale teraz chciałbym zasięgnąć po jakąś odzywkę, zależy mi aby pomogła w powiększeniu siły i powiększeniu obwodu bica :!: :!: ( masy mięśniowej) .Podajcie 2 warianty:

1.tak do 30 zł
2.tak do max 80 :D

Pozdrawiam Dany , dziękuje za udzielone mi odpowiedzi.

Na sile kreatyna,na masę gainer,ale dieta to podstawa.

freeruner
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka

Na sile kreatyna,na masę gainer


Na sile kreatyna spoko ,

a masa ?? , masz na myśli masę mieśniową , jeszcze sie nie znam i nie znam słownictwa :D , przyrost masy mięsniowej to wzrost obwodu/wielkości mięśnia ???
  • 0

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka

Na sile kreatyna spoko ,

a masa ?? , masz na myśli masę mieśniową , jeszcze sie nie znam i nie znam słownictwa :D , przyrost masy mięsniowej to wzrost obwodu/wielkości mięśnia ???

Tak.

freeruner
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka
nie chce robić reklamy żadnej stronie ale co sadzisz/cie o tym:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

według mnie na początek będzie bardzo dobre , ale niech wypowiedzą się doświadczeni .
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka
Weź ty lepiej napisz jak ty ćwiczysz na tej siłowni i czy masz dietę.Bo z tego co widzę ćwiczysz codziennie i pewnie byle jak
  • 0

Mafi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
34
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka
Nie bierz się za odżywki teraz, ćwiczysz tydzień i już kreatynę chcesz brać ?
To, że pisze, że da ci siłę i szybko masa mięśniowa się zwiększy to nie znaczy, że tak od razu będzie.
A wiesz dlaczego ?
Bo najpierw potrzebna jest dieta, aby móc z czego robić rzeźbę.
Kreatynę się bierze dopiero od 6 miesięcy w górę.
70% to dieta sukcesu, a 30% to odżywki, suplementy.
Już kilka razy to na forum było.
  • 0

freeruner
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka
nie jest to zbyt rozmaite ale napisze:

pompeczki,brzuszki,pomki na rekach bez opierania się o ścianę ,podciągania na drążku , ''zabawy'' z 16 kilowymi ''hantelkami'' , wszelkiej maści ćwiczenia na expanderze ( takiej starej sprężynie ) , rożne ćwiczenia domowe typu pompki na krzesłach itp.


dochodzą do tego ćwiczenia akrobatyki i parkoura gdzie jest bardzo dużo elementów siłowych ( czyt. unoszenia ciała)
a na siłowni to takie amatorskie, podstawowe powiedziałbym nie znam nazw maszyn ani nazw wykonywanych na nich ćwiczeniach , o nie 1 znam podnoszenie sztangi.

Dieta w sumie taka przeciętna typu ziemniaki z kotletem i soróweczka :D choć słodyczy nawet sporo wyjadam młodszemu bratu ale gdy miesiąc temu zacząłem się zastanawiać nad odżywka to ograniczyłem się do batonika lion raz na jakiś czas :D

A co do mojego pytania : dobre będą myślicie te odzywki co podałem ???
  • 0

freeruner
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka
a kto ci powiedział że ćwiczę od tygodnia >> źle zrozumiałeś chyba , ujmę to tak mam 1 na tydzień dostęp na siłownie a zresztą przeczytaj posta którego napisałem 1 minutkę wcześniej.
  • 0

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka

Witam wszystkich forumowiczów. Mam 16 lat w grudniu będzie 17 a w styczniu rocznikowa 18 :D .
Ćwiczę freeruning ( salta , wspinanie się itp ) , za silny nie jestem co przeszkadza mi w wielu trickach , i chciałbym to zmienić .Już 2 lata ćwiczę w domu( praktycznie codziennie ) i na siłowni ( jakoś 1 na tydzień ) , przez ten okres zauważyłem wzrost siły i przyrost masy mięśniowej.Ale teraz chciałbym zasięgnąć po jakąś odzywkę, zależy mi aby pomogła w powiększeniu siły i powiększeniu obwodu bica :D :D ( masy mięśniowej) .Podajcie 2 warianty:

1.tak do 30 zł
2.tak do max 80 :D

Pozdrawiam Dany , dziękuje za udzielone mi odpowiedzi.

Nie dokładnie przeczytałem,nie zauważyłem tego ze ty dopiero tydzień ćwiczysz,to tak jak pisał Gainer na razie nie bierz się za suple i odzywki,tylko dieta.

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka

Nie dokładnie przeczytałem,nie zauważyłem tego ze ty dopiero tydzień ćwiczysz,to tak jak pisał Gainer na razie nie bierz się za suple i odzywki,tylko dieta.

Dokladnie za wczesnie. Nie mysl tu ze nie chcemy zebys urósł czy byl silniejszy, ale kupisz kreatyne i nic ci ona nie da. Kupisz gainera- bez diety tez ci nic nie da, a jak zaczniesz trzymac diete (jezeli jej nie masz a wnioskuje ze nie) to z samego zarcia dojdzie ci kilka kilo wiec po co ci odrzywki (teraz). Ogulna zasada jest taka : cwiczysz na sucho tylko dieta i rosniesz, gdy osiagniesz pewna wage i na samym zarciu juz nic nie idzie do przodu dajesz odrzywki, potm i odrzywki zaczna byc slabe ida PH (ja jestem na tym etapie i to jest 4 lata jak cwicze), po pewnym czasie ph sa slabe idzie saa a potem to juz tylko synthol zostaje XD. Dąze do tego zeby ci uswiadomic ze nie bierze sie supli jak zaczynasz cwiczyc (czyt. trzymac diete). Musisz dac czas organizmowi na wycisniecie z siebie czego sie da a potem dopiro mu pomozesz. Pozdro.
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

peper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 224 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :42
  • Przysiad [kg]:100 seria
  • Wyciskanie [kg]:100 seria
  • Martwy ciąg [kg]:120 seria
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka
ogólnorozwojówka na profesjonalnej siłowni i dopiero pozniej dopalacze, oczywiscie przy prawdilowym odrzywianiu

a tak na marginesie to za 30 zl raczej niczego (dobrego) nie dostaniesz
  • 0
Ja i moja niunia kochamy się na ostre, w pięciogwiazdkowym hotelu, mamy do tego celu wszystkie pokoje

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka
1 tydzień i już zauważyłeś wzrost siły i mięsni ? :D
zapewne masz kiepski plan treningowy i brak diety,poczytaj troche :D
Odżywki to tak za pół roku weź :D Na początku są ładne efekty na samym treningu i jedzonku :D
  • 0

freeruner
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka
Już 2 lata ćwiczę w domu( praktycznie codziennie ) i na siłowni ( jakoś 1 na tydzień )

od 2 lat ćwicze na siłowni raz na tydzien !!!!!!!!!!!!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024