Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska Federacja Karate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Federacja Karate
nie, otwieramy się na inne style, aby podnieść poziom zawodów i pokazać że jest jedno karate. Pozatym moze wybierasz się na te zawody? Przecież k-kan jest zaproszone
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Federacja Karate
człowieku który raz się otwieracie ,a po drugie co mnie kan :)To ,że im wysłaliście zaproszenie jak i innym to nie oznacza,że ktoś z niego skorzysta 8)
  • 0

budo_oyama666
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Federacja Karate
a teraz pojawi sie nowy trend , wszyscy zapraszają wszystkich i nikt nigdzie nie będzie jeździł ( oprócz tych co robią to cały czas ) , a mistrzowie beda sie nazywac troszkę inaczej bo dojdzie w nazwie "otwartego" :-) pozderki dla wszystkich
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Federacja Karate

nie, otwieramy się na inne style, aby podnieść poziom zawodów i pokazać że jest jedno karate. Pozatym moze wybierasz się na te zawody? Przecież k-kan jest zaproszone


a nie-karatecy mogą przyjeżdżać?
bo znam paru wariatów, co chcą walczyć z każdym, kto się nawinie (w ramach sportu oczywiscie).
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Federacja Karate
karateka 1 mam pytanie moze uda Ci sie na nie odpowiedziec dlaczego znow negujesz otwarte zawody mozesz przyjechac sprawdzic sie lub pokazac umiejetnosci swoich uczniow. Caly czas na forum jest dyskusja ktory styl,szkola jest lepsza, a gdy ktos organizuje zawody do tego placi za pierwsze miejsce to Ty i kilku kolegow zaczyna plakac ze to komercja zabijanie ducha budo i inne pierdoly. Nie wiem na ilu startowales turniejach mysle ze sie nie dowiem bo to skrywana tajemnica , ja walczylem na kilku w kraju i za granica i bardzo mile wspominam konfrontacje z innymi stylami i zawodnikami.
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Federacja Karate

a gdy ktos organizuje zawody do tego placi za pierwsze miejsce to Ty i kilku kolegow zaczyna plakac ze to komercja zabijanie ducha budo i inne pierdoly.


Otwarte turnieje to teraz norma i to nie problem tym bardziej jak się nie ma tylu zawodników żeby samemu zrobić zawody ale walki w karate za kase to problem a NIE PIERDOŁY Kolego.
Wyjaśniłem Ci to w innym topiku a tu jeszcze raz powtórzę - Karateka 1 ma rację I JA TEŻ :lol:
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Federacja Karate
vop 23 mam propozycje wystartujcie z karateka 1 i jak wygracie to wygrana przeznaczcie na dom dziecka lub cos podobnego. Wszyscy beda zadowoleni organizator bo przyjada takie slawy Ty bo bedziesz walczyl i dzieciaki bo za 1000 pln mozna kupic duzo zabawek.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Federacja Karate
A co już zarobiliście na furę w nowej organizacji Polska O.................
  • 0

budo_goliatsan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Federacja Karate
Noooo, jasne, oczywiście w waszej organizacji wszyscy pracują na zasadzie wolontariatu, dla dobra ogółu, nikt na niczym nie zarabia, szefowie ośrodków pracują społecznie poświęcając swój wolny czas.

Wolne żarty............

Mam jedną satysfakcję, wiem że karateka1 nigdy nie będzie mistrzem, prezentując takie zaślepione podejście, chęć ciągłego mieszania. Działąlność na forum ograniczona jedynie do utarczek i ciągłych zwad z wszelakimi przedstawicielami "innej niż jego prawidłowa" drogi. Nawet mając bardzo wysoki stopień nigdy nie będziesz mistrzem................ bo starasz się zmieniać wszystko i wszystkich zamiast zająć się rozwojem samego siebie.

Pozdrawiam!
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Federacja Karate
zmień płytę i kapusiów bo wy tylko widziecie wszędzie atak na was zamiast zacząć zmiany od siebie. Każda krytyka to odrazu płacz z waszej strony ,że to zamach na wasz wybór. Chyba wszysycy na forum już to tego jęku się przyzwyczaili i do spółdzielni 8) A mój stopień to wysoki u was ? ,ach zapomniałem o błyskawicznych awansach więć proszę mnie nie mierzyć tą miarą :wink:
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Federacja Karate
I po co te kwasy ?
My z Karateką mówimy tylko , że nam się nie podobają zawody karate za kasę i tyle .
A Wy jak chcecie to róbcie - Wasza wola i Wasz interes .
Może wywinduje Was to o pięterko do góry czego Wam życzymy co oczywiste.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Federacja Karate
Ale ja wciaz nierozumiem o co Ci chodzi jesli wygrywa ktos i za zwyciestwo ma kase na treningi ,sprzet, oboz. pisales o juniorku ktory przychodzi i pyta ile dostanie za start? na turniejach niestety nie placi sie za start tylko ZWYCIESTWO!!!!!!!!! A propo startowaloscie wogole na jakims turnieju bo o miejsca zdobyte juz pytal nie bede.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Federacja Karate
Czy nie dociera do ciepie słowo pisane przez Vopa 8) Dla nas zawody o pieniądze karate to zło tej sztuki wybór należy do ludzi! .To karate od dawna nie ma nic wspólnego karate poza nazwą prawda Vop :?:
A zapomniał bym dodac,że Wy już macie chyba bzika na punkcie zawodów wymyślając różne formy, których nawet wasi się już kumają :oops:
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Federacja Karate
Wiec dopuszczacie tylko zawody za uscisk dloni prezesa jaka to roznica.
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Polska Federacja Karate
a o jakich formach mówisz, bo ja nie zabardzo wiem?
z moich info wynika że są zawody semi-knockdown, knockdown i full contact
której z nich wg ciebie nie kumamy?

Co do walki za kasę, to jedni wolą tak, inni siak, nie ma sie co kłucić.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024