Skocz do zawartości


Zdjęcie

odżywki na siłe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: odżywki na siłe
Proteina +L -Glutamina+ kreatyna jabłczan lub ester= siła i wtrzymałość bez uszkadzania miesni dietka o ujemnym bilansie kal. 8)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odżywki na siłe

Proteina +L -Glutamina+ kreatyna jabłczan lub ester= siła i wtrzymałość bez uszkadzania miesni dietka o ujemnym bilansie kal. 8)

ja ostatnio na jablcanie cwiczac sile zrobilem 4 kilo...pewnie gdyby dolaczyc jescze bialko i glutamine to by bylo 6-7..
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: odżywki na siłe
W temacie jest jak zrobic siłe i wytrzymałośc nie nabierajac wagi i jesli robiłes na siłe to miałeś diete na mase wiec na czym bys nie robił mono czy jabłczan to pare kilo wejdzie
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odżywki na siłe
co Ty chcesz sile na redukcyjnej robic?? :roll:
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: odżywki na siłe
Aniby co ? Zejdzie troche niepotrzebnego a siła rosnie tylko trzeba wiedziac jak i co.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odżywki na siłe
tacy jak TY mnie zalamuja ;)
a wiesz, ze przy treningu budujacym sile organizm potrzebuje wiecej kalori nawet niz w przypadku treningu na mase??
wiesz ze Twoim sposobem mozna szybko doprowadzic do przetrenowania i w naszym organizmie bedzie panowal ciagly katabolizm??
nawet zasrana glutamina nie pomoze ;)
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: odżywki na siłe
A wiesz ,ze niekazdy jest ekto i ma energie zmagazynowana ?
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odżywki na siłe
jak nie kazdy ma energi zmagazynowana to wlasnie powinien wiecej jesc...przeczysz sam sobie


ekto to raczej chudzinka i nie ma fatu...
ale nie wiem o co Ci chodzi z tym ekto to nie ma nic do rzeczy...
ja jestem na szczescie mezo ;)
  • 0

budo_stivenos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odżywki na siłe
nie ma odżywek na tylko na siłe, ten trening atc to jakas smieszna ogólnorozwojówka w stylu bruca lee, jesli chcesz robić tylko siłe to trenuj siłe na siłowni z maksymalnymi obciążeniami gdzie robisz serie np. 5-4-3-2-1 z progresją ciężaru gdzie w ostatniej serii robisz 90-95% ciezaru max, a jesli naprawde chcesz eksplodować siłą w bardzo szybkim tempie to potrzeba troche koksu ale nie polecam, elo
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odżywki na siłe
ostatnia seria w treningu silowym to 100% ;) 5-4-3-2-1 bez sensu...lepiej z progresja z treningu na trening jeden rening ruchy po 4 nastepny po 3 itd ;) oczywiscie przed pozadna rozgrzewka...
a co do odzywek to jedne poprostu troche bardziej wplywaja na sile inne bardziej na mase ale to sprawa indywidualna organizmu ;)
  • 0

budo_stivenos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odżywki na siłe
co Ty w ogole gadasz robiłeś kiedyś tren na siłe ? udało Ci się wykonać 100% w ostatniej serii ? bo mi nigdy, podałem tylko jeden z przykładów treningów na siłę ale Ty pewnie wiesz lepiej mistrzu, założeniem odżywki jest rozwój poprzeczny mięśnia przez podane mu białka wegli itp co za tym idzie rozwój masy a siła jest tylko dodatkiem
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odżywki na siłe
caly czas robie trening na sile i przeplatam z wytrzymalosciowym :)
wczesniejsze serie 4-2 powtorzen to "rozgrzewka" zawsze zostawiamy zapas, a 100% staramy sie podniesc wiecej niz raz uwierz mi dziala dobrze ;)
robiac na 95% mozliwosci to bezsens chodzi o to aby starac sie ciagle pobic swoj poprzedni rekord, z treningu na trening powinna byc progresja uzywamy w takim treningu nawet 120% maxymalnego obciazenia tzw negatywy tak sie buduje sile a nie obciazenie 95% ktore jestesmy wstanic podniesc bez problemu...to nie szokuje naszego ukladu nerwowego poniewaz jest obciazany ciezarem ktory juz zna ;)
co do odzywek to juz napisalem ze to sprawa indywidualna organizmu...jak wytlumaczysz ze na pierwszym cyklu kreatynowym nie przytylem nawet kilo a sila w glupim wyciskaniu poszla 20 kilo ??
aaa odzywka czytaj tez suplement ;) czyli np kreatyna nie tylko pomaga w transporcie weglowodanow i bialek ale tez zwieksza synteze ATP dzieki czmu mozliwe jest szybkie budowanie sily ;) i nie dostarcza do organizmu skladnikow odzywczych tylko je transportuje


i prosze bez tekstow typu "mistrzu" co w tym kodntekscie jest rownoznaczne z nazwaniem mnie debilem ;) ;)
  • 0

budo_stivenos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odżywki na siłe
jesli to tak dobrze wchodzi i siła wzrasta to spróbuje jak mówisz ale rozpisz mi swój trening siłowy na klatke z obciążeniem rozgrzewka żebym miał sie czym sugerować
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odżywki na siłe
rozpisze jutro bo z pamieci napisze przykladowy bo trenuje bardziej intuicyjnie ;) a teraz ide spac ;) ...dobranoc :)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odżywki na siłe
pierwsze 2 tygodnie:
Wyciskanie płasko 8r-6r-4r-3r-2-2-2 ciezar z ktorym wykonamy jedynie 2 powtorzenia
Wyciskanie glowa w gore 4-4-4-4

nastepne 2 tygodnie:
Wyciskanie płasko 8r-6r-4r-3r-1-1-1 ciezar 100%
Wyciskanie glowa w gore 4-4-4-4

nastepne 2 tygodnie:
Wyciskanie płasko 8r-6r-4r-3r-2-2-2 ciezar 100% ciezar maxymalny probujemy podniesc 2 razy
Wyciskanie glowa w gore 4-4-4-4

nastepne 2 tygodnie:
Wyciskanie płasko 8r-6r-4r-3r-3-3-3; ciezar 100% ciezar maxymalny probujemy podniesc 2 razy i ostatnie 3 powtorzenie negatywne(chyba ze juz 3 powtorzenie nie bedzie negatywne to zwiekszamy ciezar)
Wyciskanie glowa w gore 4-4-4-4


r-z zapasem 1-2 powtorzen ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024