Skocz do zawartości


Zdjęcie

O bateriach do latarek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_mel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowieckie
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

O bateriach do latarek
Wrocilem niedawno z wypadu do Slowenii i Chorwacji od Rijeki po Dubrownik i zauwazylem, ze NIE MA SZANS kupic tam baterii AAA (szukalem w sklepach i na stacjach benzynowych). Dostepne sa tylko AA i grubsze. Zatem dwie czolowki Petzla lezaly w bagazniku, a w uzyciu byly tylko lampki zasilane z aku 18650 (Huntlight i CPF), Gerber IU do czytania w namiocie, no i Fenix na 2xAA oczywiscie.
Moze komus sie taka informacja jeszcze w tym roku przyda.

Wniosek (moj prywatny) na przyszlosc -- zasilac sie z AA lub aku li-jon o duzej pojemnosci. Zabieranie lampek zasilanych z CR2 lub ®123 mija sie z celem, bo szybko zdychaja i trzeba ladowac.
  • 0

budo_jakac
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: O bateriach do latarek
zrobiłeś juz Fenixa L2P@ Flupic + U bin
  • 0

budo_mel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowieckie
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: O bateriach do latarek

zrobiłeś juz Fenixa L2P@ Flupic + U bin

Nie. Cztery Fenixy mi zjadła Poczta Polska, a jeden, który mi został, nie dał sobie wykręcić bebechów. Zamiast zatem do Fenixa wcisnąłem flupica i leda UWAJ do Huntlighta FT01, który ma o niebo lepsze odprowadzenie ciepła i większy reflektor, a po tej przeróbce świeci jak jasna cholera :twisted: ...
Wcale to nie znaczy, że kiedy już dotrą te Fenixy kiedyś, to wsadzę flupica do środka, bo małe gabaryty przy dużym świetle mi bardzo odpowiadają.
Zdjęcia porównawcze tego FT01 z HDS [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
M.

EDIT:
Na końcu miało być: "post nr 28", a nawias zamykający zamienił to w mordeczke.
  • 0

budo_jakac
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: O bateriach do latarek
Patrzac na fotke jak koles rozkreca fenixa wydaje mi sie ze z kazda sztuka bedzie trzeba sie pomeczyc [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Jestem ciekaw czy paczki o ktorych piszesz wogole dotarly do Polski bo juz z pieczatka urzedu celnego raczej nie gina Swoją drogą majac takiego L2P + ~100 lm usmiech na twarzy murowany przy kazdym wlaczeniu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024