Skocz do zawartości


Zdjęcie

biegi z kamizelką 20 kg bądź inne metody


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: biegi z kamizelką 20 kg bądź inne metody
Z tego co piszecie bezpieczniej wyglądają marsze z obciążeniem. Tylko pytanie jak długie i jakie obciażenie w stosunku do masy ciała?
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: biegi z kamizelką 20 kg bądź inne metody
Na chuj marsze z obciazeniem? To sie na nic zwiazanego z MA nie przeklada. Trenujac Kick boxing robilem taki sam program na kondycje jak bokserzy z kadry polski a chodzenie po górach z kilkunastokilowym plecakiem szlo mi gorzej niz mojemu bratu zapalonemu turyscie nigdy nie trenujacemu zadnej MA. Po powrocie wcale mi sie kondycja nie poprawila dlatego uwazam ze wiele lepiej biegac czy to po górach czy robiac bieg interwalowy a mase i sile nóg zwiekszac na silowni a nie kurwa biegajac czy chodzac z jakims obciazeniem. Turystyka a robienie kondycji pod MA to dwie rozne sprawy. Sam Pawel Nastula podobno biegal po górach jak kozica górska a jak sam przyznal chodzic nie lubi bo szybko sie meczy - inny rodzaj wysilku i inne miesnie biorace w nim udzial. Jasne ze na treningach biega sie czasem z partnerem ale nikt nie robi z tego osobnego treningu. No ale jak ktos chce uprawiac turystyke albo biegac z obciazeniem by zjebac sobie kolana to prosze bardzo - nie moj cyrk nie moje malpy
:wink:
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: biegi z kamizelką 20 kg bądź inne metody
zgadzam sie z Mate
ten rodzaj treningu jest do dupy :!:
chcecie wiedziec dlaczego :?:
to pobiegajcie
ja wole profesjonalne podejscie do treningu a nie koszarowe metody bedace raczej swiadectwem glupoty trenujacych niz jakiegokolwiek profesjonalizmu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024