Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mięśnie brzucha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_00siem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SPARTA
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie brzucha

Najlepsze zarowno na cala sylwetke jak i brzuch jest plywanie. Kraulem poplywasz, dolozysz do tego rower (lub biegi) i zobaczysz efekty.

Cos nie chce mi ise wierzyc

Dlaczego? Wypróbuj przez jakis czas a wtedy sam zauważysz czy jest tak czy nie. Mi wystarczył miesiąc żeby byc pewnym tego co napisałem wyżej.

na cala sylwetke, bardzo prawdopodobne. w zadnym innym sporcie nie uzywasz chyba tyu miesni, tak rownomiernie.

Dokładnie..
  • 0

budo_slayer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie brzucha
Zgadzam sie z przedmowcami plywanie jak najbardziej pozytywnie wplywa na ksztaltowanie sylwetki :-)
  • 0

budo_raskus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie brzucha
Wielu kulturystow, tych co cwicza na silownii chodzi na basen m.in. dlatego aby poprawic sylwetke gdyz basen sluzy jako masaz dla miesni....cos tym stylu.
  • 0

budo_janosik
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oświęcim

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie brzucha

Najlepsze zarowno na cala sylwetke jak i brzuch jest plywanie. Kraulem poplywasz, dolozysz do tego rower (lub biegi) i zobaczysz efekty.

Cos nie chce mi ise wierzyc

pływanie naprawde dużo daje jak nie wieżysz to oglądni sobie rocky 3 Stalone przepłynął kilkadziesiąt razy basen a potem Mr. T dostał łomot :)
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie brzucha

pływanie naprawde dużo daje jak nie wieżysz to oglądni sobie rocky 3 Stalone przepłynął kilkadziesiąt razy basen a potem Mr. T dostał łomot :)

:) :) :)
Dobre, dobre ;)

I potwierdzam basenik jest ok, choc ja plywam raczej zeby popracowac nad pojemnoscia pluc.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024