Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szkoła muzyczna i MA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_plusqua
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła muzyczna i MA
Markens, a w którym dojo w Trójmieście zamierzasz zacząć treningi?
Tak z ciekawości pytam, czy się nie spotkamy przypadkiem na macie... :wink:
  • 0

budo_markens
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła muzyczna i MA
link do tej notki

Markens, a w którym dojo w Trójmieście zamierzasz zacząć treningi?
Tak z ciekawości pytam, czy się nie spotkamy przypadkiem na macie... :wink:


wciąż się nie zdecydowałem. na razie znalazlem w sieci sześć placówek
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

To ostatnie dojo ma plusika bo prowadzą też ju-jutsu (ktorego chcialbym przynajmniej spróbować), nie wiem natomiast co mam myśleć o [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].Więc nie myślę nic. Zresztą jakie znaczenie, na poziomie początkującego, ma organizacja, jesli sensei jest dobry (a taki głos słyszałem)?

Każdemu, ktobyłby tak mily i chciałby skomentować przynajmniej jedno z powyższych dojo, lub dodać do listy kolejne (do czego zachęcam) - proponuję przejść na priva. To nie ten topic, a poza tym, wydaje mi się że nie wypada pisać na forum osobistych opinii czy sądów na temat konkretnych senseiów- po nazwisku.
Pozdrawiam
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła muzyczna i MA

wciąż się nie zdecydowałem. na razie znalazlem w sieci sześć placówek


Markens, a wiesz oczywiście, że są to różne (hmm, jakby tu) szkoły czy style aikido? Nie wiem czy to ma dla Ciebie znaczenie czy to jest Aikido Kobayashi czy aikido uskuteczniane pod szyldem Aikikai, ale może warto się zainteresować. Możesz poszperać w archiwum, żeby się czegoś dowiedzieć o tych stylach, bo już kiedyś było o tym. Miłej lektury. :wink:

Pozdrawiam :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła muzyczna i MA
Znam ludzi z USAPG, np Kol. Mucha ktory czsem udziela sie na forum. Fajnie tam cwicza, powinno ci odpowiadac.
Co do jj, biorac pod uwage twoje watpliwosci co do stawow, bylbym z tym bardzo ostrozny.
  • 0

budo_markens
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła muzyczna i MA
Wiem że to różne style. już troche szperałem, ale ostatecznie doszedlem do wniosku że mogę co najwyżej wyeliminować takie podejścia, które na pewno mi nie pasują. Która szkola, który sensei, i który zestaw uke/nage (mam na myśli całą resztę ekipy) mi będzie pasował, owszem, zależy od stylu, ale czy to styl jest decydujący? Czy mogę podjąć decyzję na podstawie charakterystyki szkół? Czy jeśli już ją podejmę, czy mam prawo oczekiwać że w danym dojo owa szkoła będzie "realizowana" w taki sposób jakiego będę oczekiwał po tych wszystkich lekturach?

Swoją drogą - dzięki że mi przypomnialaś, bo jak wspomniałem - poszperałem trochę. Zmęczyłem się i troche sfrustrowałem zanim zdążyłem zdobyć wystarczające rozróżnienie szkół i nazwisk - bo północ polski wydaje się być uboższa w tej kwestii (brak np. yoshinkan).
  • 0

budo_emy81
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła muzyczna i MA
Gram na skrzypcach i trenuje aikido i niewyobrażam sobie przestać trenować. rezygnuje z treningów tylko na ok 3 tygodnie przed egzaminem z instrumentu raz w roku więc nie jest źle....W grze na skrzypcach aikido mi nie przeszkadza chociaż wiem ze pewne ryzyko ze sobie coś złamię jest...ale kto nie ryzykuje......pozdrawiam
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła muzyczna i MA

W grze na skrzypcach aikido mi nie przeszkadza

To tak samo, jak mi muzyka w tańcu :wink: :lol:
Witaj na Forum Emy :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024