Skocz do zawartości


Zdjęcie

GPW oszust?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_macha
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RudaŚl

Napisano Ponad rok temu

GPW oszust?
Witam.Nie wiem czy jest to odpowiednie miejsce na ten wątek,ale nie wymyśliłem nic lepszego.Na sąsiednim forum w dziale dobry chłopczyk,zły chłopczyk piszą,że użytkownik gpw to oszust.Czy wiecie coś na ten temat.Może napisze ktoś kogo oszukał.Ja sam czekam już trzeci miesiąc na nóż za który zapłaciłem.Nie ma z nim żadnego kontaktu,nie odpowiada na e-maile ani priv.
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
Prawdopodobnie wydymał nas na cacy
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
Prawdopodobnie jest tak, jak pisze Gilotyna. Natomiast ja swoja paczkę dostałem, z dużym opóźnieniem (2 miesiące), ale doszła.
  • 0

budo_mr_twinkle
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 655 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
Ja zaś swoją dostałem po tygodniu i niedrogo... Byłem b. zadowolony z obsługi. Póki co chcę wierzyć, że to nie jego wina.
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
gpw się odezwał, również do mnie osobiscie (mam z nim niedokończone interesy). Tłumaczenie ma dość skomplikowane i mgliste, niemniej jednak jakieś jest, a to zawsze lepsze niż brak kontaktu. Dziwna ta sprawa, bo z jednej strony fajny gość, uczynny itd., załatwił mi pewną trudno dostępną rzecz, mimo, że mógł się wypiąć, wielu ludziom załatwił sprzęt za nieraz dużą kasę szybko i sprawnie. Z drugiej zaś wyszło jak wyszło- 2.5 miesiąca nie dało się z nim skontaktować. Dziwne tym bardziej, że głupio psuć sobie dobrą markę dla kilkuset PLN, więc zapewne nie o to chodziło. Wielu ludzi się bardzo wkurzyło, zapewne wielu z nich nie będzie z nim robić już interesów. Nie ja. Nie zostałem oszukany, czy naciągnięty przez gpw, mam nadzieję, że sprawa będzie miała pomyślny koniec.
  • 0

budo_gpw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:usa-chicago

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
Macha , masz priva ,potrzebuje kilka danych od Ciebie i noz leci ale dane potrzebne.
Darkness kazda sprawa ma dobry final , ta napewno :-) pozdrawiam
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
do mnie paczuszka szła i szła i doszła...jesli coś bede chciał to zaryzykuje ponownie ;) i kupie u qpw...w końcu zawsze kiedys kto oszukał ciebie sie da znależć i zabic ;) ....choćby za 3 lata...
  • 0

budo_greggor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
A ja kiedys chciałem kupić ostrzałkę spyderco triangle. Użytkownik gpw sam zaproponował sprowadzenie, chociaż nie prosiłem go bezpośrednio o to. Sprawdziełem opinie o nim - same pozytywne.
Zaoferował to w dobrej cenie więc się skusiłem. Na paczkę czekałem około 5 tygodni, straciłem kupę nerówów i czasu na pisanie maili, sms'ow i wykonywanie telefonów. Kiedy odpowiadał to kręcił - a to że paczka jest w drodze, a to że przetrzymuje ją jego polski pośrednik - dystrybutor, a to że leci do Polski i przy okazji sprawę sam wyjaśni itp. itd. Na szczęście nie dałem mu zaliczki bo nie robię takich głupot jeżeli chodzi o gościa którego nie znam a który mieszka za granicą (w Polsce jak ktoś oszuka, to ostatecznie można mu złozyć osobistą wizytę celem odzyskania pieniędzy).

W sumie nie straciłem żadnych pieniędzy przy robieniu interesów z gpw, ale strasznie się w...em bo to spyderco trinagle mogłem kupic na allegro w tym czasie 20zł drożej od oferty gpw ale nadal taniej niż w sklepie. Czekałem na paczke od gpw i tamto przeszło mi koło nosa.

Nie polecam robienia interesów z gpw. Nic tak brdzo mnie nie wkurza jak oferowanie do sprzedaży czegoś, czego się nie ma a dopiero się załatwia po znalezieniu potencjalnego klienta.
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
Dostełem zwrot pieniędzy od gpw, w związku z tym czuję się zobowiązany do wycofania mojej opinii z pierwszego postu, sprawe uważam za zakończoną.
  • 0

budo_macha
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RudaŚl

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
Minęło już ponad pół roku!!! jak czekam na nóż,albo zwrot kasy i nic.Ciągle obiecuje,wymyśla coraz to nowe tłumaczenia,a ostatnio wcale się nie odzywa.W tym samym czasie jak gdyby nigdy nic wystawia się na bazarze.Gość czuje się bezkarnien.Nie dość ,że oszukał kilka osób,to może naciągać jeszcze innych.Wg.mnie jest to nie do przyjęcia.Może moderatorzy zajęli by się tym tematem.Jakiś czasowy zakaz wystawiania,do czasu kiedy ureguluje wszystkie zobowiązania?.Coś takiego zrobili na sąsiednim forum i częściowo poskutkowało.
  • 0

budo_pawelsz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
nie prościej uprzedzić, a potem dopisywać "uwagi" w ofertach w bazarze ??
  • 0

budo_kaszu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
ja czekalem 41 dni... ale sie wkoncu doczekalem
fakt, jest maly niesmak co do czasu realizacji zamowien, lecz sam towar bez jakichkolwiek zastrzezen
jak ktos ma duzy zapas cierpliwosci to niech kupuje u gpw
  • 0

budo_pawelsz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
cóż, ja po takich postach jak od kaszu... zrezygnowałem z zakupu l1t od gpw
Nie pasi mi olewanie pw, ale szybkie (i enigmatyczne) odpisywanie na maila
wolę dać więcej parę zeta i mieć szybko i pewnie
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
Ja mam calkowicie inne doswiadczenia z gpw. Szukalem sobie zegarka jednego, znalazlem na ebayu, tyle, ze shipment byl tylko w granicach US. Szybki mail do gpw, facet od razu kupil zegarek, zrobilem przelew, w przeciagu 2 tygodni mialem zegarek w domu.
Po drodze byl tylko jeden zabawny motyw - facetowi obslugujacemu wysylki od gpw w Polsce pomylily sie adresy i najpierw dostalem Fenixa P1, gpw napisal "holy cow!!! ale jaja" i w przeciagu 1 dnia odkrecilismy wszystko. Tyle z teog pozytku, ze przynajmjiej teraz wiem, ze P1 to dla mnie jednak za krotka latarka ;)
Tak czy siak mialem zawsze dobry kontakt z gosciem, szybko odpisywal i zawsze wszystko bylo tiptop.
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
Ostatnio kupiłem u niego nożyk - zero zgrzytów ~2 tygodni. Myślę, że jeszcze zrobimy jakiś interes...
  • 0

budo_darek5
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czestochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
Ale w jego ogłoszeniach o np Fenixach, zero kontaktu.
Stąd duże wątpliwości co do rzetelności oferty.
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
Nie mam problemu z kontaktem z gpw, przynajmniej ostatnio.
Wyślij mu maila jeszcze raz. Upewnij się, że z dobrego serwera (np. gmail) bo na polskie mogą być włączone antyspamy...
Często mam takie sytuacje z mailami do USA.
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
Macha i pozostali: czy sprawy Wasze z gpw zostały pomyślnie zakończone?
Jeśli tak, to proszę o uzupełnienie informacji w tym wątku.
  • 0

budo_macha
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RudaŚl

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
Z mojej strony wszystko skończyło się ok.Dostałem zwrot kasy.
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
Ktoś jeszcze?
Jeśli nie, to zamykam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024