Skocz do zawartości


Zdjęcie

GPW oszust?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_lomax5
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
ja tylko dodam ze kupilem u gpw noz bez zadnych problemow,
zamowilem 31 paź. wyslal 6 list. a paczke odebralem 15 list.
Ogolnie na paczke czekalem 2 tyg. od zamowienia. Kontakt mailowy dobry.
Moim zdaniem sprzedawca OK.
  • 0

budo_hefer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
To i ja dodam słówko od siebie :)

Kilka dni temu kupiłem od GPW fajny nożyk przez Allegro i nie dość, że był w super cenie to i ustalenie miejsca i czasu odbioru przebiegło sprawnie i szybko, pomimo że ja kupowałem a przesyłkę miał odebrać mój brat, a ostatecznie odebrał kolega bo brat w ostatniej chwili zaniemógł, więc niezły mętlik. :lol:

Na wszystkie maile otrzymałem odpowiedź i transakcja doszła do skutku. :D

Nożyk oczywiście jest juz u mnie i wszystko z nim ok. :)
  • 0

budo_lestersteppen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
W ciągu ostatnich 3 miesięcy kupiłem u gpw bodaj 7 noży i trochę akcesoriów, bywało szybko bardzo (np. przesyłka w 3 dni ze Stanów), bywało że musiałem poczekać, ale nigdy żadnych problemów.
Z tym chwilowym brakiem kontaktu to działa w dwie strony, gdy dostrczono mi nie opłaconą
przesyłkę przez kilka dni dopraszałem się mailowo by podał kwotę jaką mam przelać. Zresztą to nie jedyny przypadek gdy zamawiany towar docierał do mnie, a ja potem regulowałem należność. Myślę że sam tytuł wątku jest już nadużyciem a przynajmniej mało eleganckim i trochę histerycznym objawem. Gpw kilkakrotnie zaznaczał że są osoby które mogą realizować płatnoś po otrzymaniu zamówienia lub inne wpłacające połowe umówionej kwoty.
Wychodzi z treści topików na to, że nikt nie został w zasadzie oszukany a trochę błota na facecie pozostało. Albowiem gpw niezbyt szybki w realizacjach niektórych zamówień, powinien być zasdniczo różnie postrzegany od Pana D. oszusta.
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: GPW oszust?
Ponieważ więcej głosów niezadowolonych nie słyszę, macha swój biznes zakończył, to temat zamykam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024