Skocz do zawartości


Zdjęcie

Letherman z allegro.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_szpilek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Letherman z allegro.
Witam
Po przeczytaniu watkow na forum dotyczacych multitooli zdecydowalem sie na Lethermana. Znalazlem interesujacy mnie model na allegro, ale chcialem sie dowiedziec czy oryginalny LEATHERMAN Charge XTi moze kosztowac 300 zl. W sklepach kosztuje kolo 500 zl. Lubie kupowac rzeczy tanio, ale nie chcialbym sie przejechac na tym i kupic drogiej podrobki. Napiszcie co o tym myslicie.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dodatkowo zastanawiam sie jeszcze czy ewentualnie nie kupic tego:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

z gory dzieki za odpowiedz
pozdrawiam
Michal
  • 0

budo_zenobee
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Letherman z allegro.
Istnieje taka możliwość, że "nowy" sprowadzony prywatnie tool ma taką cenę. Ja kupiłem lekko używanego Supertoola 200 za 225 zł - nie nosi żadnych śladów używania - po prostu ktoś dostał nietrafiony prezent.

Charge XTi jest następną generacją Wave'a, który przez wielu jest uważany za najbardziej kompaktowego toola posiadającego najwiecej możliwości. Są bardziej delikatne niż Supertool 200, ale mają olbrzymią zaletę - bez otwierania kombinerek otwierasz duże ostrza - noże i piły. Jeżeli zamierzasz nosić tylko toola bez dodatkowego folderka to weż ten Charge'a

Osobiście wolę Supertoola 200 z uwagi na jego bezkompromisowość jest najwiekszy i niewiele ustepuję Victorinoxowi (ten ma najlepszą stal i najlepsze funkcje a moc kombinerek jest taka sama jak SOGa)
Oba Vicki mają jedną wadę (z mojego punktu widzenia - obiektywnie to jest cecha) że kombinerki mają cienkie szczęki i się mogą złamać szybciej niż w np. Vicku)
  • 0

budo_cyprinus
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Letherman z allegro.
Nie ma problemu zakupilem i wszystko pełen wypasik(do wyboru skóra lub materiał).Lekko przejechac ostrze na trianglu i jest tak jak należy. Poprzednie toole pozostają daleko w tyle za tym zestawem.
  • 0

budo_cyprinus
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Letherman z allegro.
Jeszcze do ciekawych cen to wczoraj na allegro poszedł duzy Skirmiś nie śmigany za 495 to też pojechana cenka jak za tego motylka ;)
  • 0

budo_gruchap2004
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Letherman z allegro.
ja mojego LM XT kupiłem za 375PLN - k...przepłaciłem? ale to było pół roku temu, też z allegro.Polecam - doskonała zabawka. Ostrze 154CM podciągnąłem na pasu skórzanym z pastą polerską i można się golić.
  • 0

budo_rotpin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Letherman z allegro.
Ja też swojego LM Ti kupiłem na aukcji i wszystko było OK. Jeśli się obawiasz podróbki skorzystaj z escrow (ja tak zrobiłem).

Pozdrawiam
rotpin
  • 0

budo_szpilek
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Letherman z allegro.
Dziekuje za opinie.
Chyba zdecyduje sie na LEATHERMAN Charge XTi

pozdrawiam
Michal
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Letherman z allegro.
No i dobrze, pewnie nie pożałujesz. Przepatrz jeszcze forum, bo było conieco jak dorobić do niego dodatkowe bity.
  • 0

budo_yerz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Letherman z allegro.
A orientuje sie moze ktos, czy Leatherman respektuje 25-letnia gwarancje, jezeli nie posiada sie karty gwarancyjnej/paragonu?
Jezeli tak, to jak okresla, kiedy uplywa jej termin? Moze toole LM maja wybita jakas date albo numer, na podstawie ktorego moze to zrobic?

Pozdrawiam,
MaciekK
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024