Skocz do zawartości


Zdjęcie

STREET FIGHTING SELF DEFENCE dla Kobiet WROCŁAW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_instruktor_sf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

STREET FIGHTING SELF DEFENCE dla Kobiet WROCŁAW
Nowa sekcja we Wrocławiu STREET FIGHTING-u. Nauka samoobrony oparta na mieszanych stylach walki. Trening przekrojowy. Pełny kontakt z partnerem. Przy okazji nauki poprawisz również swoją figurę i kondycję. Jakieś zainteresowanie szanowne Panie? Chcecie wiedzieć więcej pytajcie na privie.

Pozdrawiam sympatyków i wrogów :D
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: STREET FIGHTING SELF DEFENCE dla Kobiet WROCŁAW

Chcecie wiedzieć więcej pytajcie na privie.

e tam na privie. Tutaj wyjaśniaj wątpliwości, w końcu po to jest forum.

Nauka samoobrony oparta na mieszanych stylach walki

mam rozumiec, że jest podobna do walki jak na zawodach, czyli jak-uczycie boksu/MT ze stójki, płynnego wejścia w zwarcie, następnie rzutów ze stójki lub obaleń (wejście w nogi?), potem np.balachy lub g&p? I to wszystko na 2x cięższym kolesiu? sorry za naiwne pytanie, ale niezmiernie mnie to intryguje. Napisz coś więcej, koniecznie.
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: STREET FIGHTING SELF DEFENCE dla Kobiet WROCŁAW
Mnie najbardziej niepokoi to sformułowanie:

Pełny kontakt z partnerem.


  • 0

budo_instruktor_sf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: STREET FIGHTING SELF DEFENCE dla Kobiet WROCŁAW
Jeżeli były by to treningi do startów w MMA to tak wyglądał by trening. Jednak Kobiety nie stratują więc tego typu trenowanie mija się z celem. Sekcja dla chłopaków ( na razie w trakcie mozolnego tworzenia) będzie miała - dla chętnych - taki program. Natomiast generalnie Walka Uliczna - Samoobrona (dla Kobiet jak i mężczyzn) opiera się na nauce różnorakich technik ratujących nam tyłek z opresji. Czyli nie mówimy o walce sportowej a o walce o własne zdrowie i życie. Uczysz się jak poradzić sobie w "parterze", w "stójce", pod ścianą itd. Poznajesz wiele różnych metod walki "na żywo" w praktyce z partnerem lub trenerem ( zajęcia indywidualne). Trochę trzeba się "naszarpać" i poruszać ale inaczej tego się na nauczysz. Nie jest to typowa samoobrona gdzie na trening można przyjść w kapciach i wykonuje się ruchy jak w TAI CHI i instruktor mówi że każda technika jest killersko skuteczna:) Chcesz wiedzieć jak to jest gdy facet złapie Cię za bluzkę a Ty będziesz miotać się jak bezbronna rybka w sieci? Kiedy przyciska Cię do ziemi dyszący ćwok a Ty przypominasz sobie dzieciństwo? Aby radzić sobie w takich sytuacjach trzeba naprawdę ćwiczyć. Wtedy poza uczeniem się walczyć, tracisz zbędne kilogramy, nabierasz sylwetki, zaczynasz mysleć pozytywnie itd. Nie będę rozpisywał się o metodach treningu bo to nie jest wirtualny klub :) W każdym razie SF-SD leży blisko MMA jednak zasadniczo się od niego różni:D . Natomiast sam SF ma formułe MMA. Z pewnością treningi SFSD dla Kobiet są dużo ciekawsze i sądzę że dają dużo więcej przygotowania do walki niż inne systemy " chodzone" - czytaj takie w których się nie spocisz:) O teorii, taktyce i psychologi na moich treningach nie wspomnę bo to jest oczywiste. TO chyba tyle :?: Szkoda tylko że wiele Kobiet nie zdaje sobie sprawy ze swojej bezradności i mocno lekceważy, że tak to ujmę - zasady bezpieczeństwa. No a sprawności fizycznej nie da się zastapić kosmetykami poprawiającymi wygląd. Ale jestem wredny...

Pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: STREET FIGHTING SELF DEFENCE dla Kobiet WROCŁAW

O teorii, taktyce i psychologi na moich treningach nie wspomnę bo to jest oczywiste.


Niekoniecznie dla wszystkich to musi być oczywiste. Ja chętnie przeczytam o taktyce i psychologii na takich zajęciach.
  • 0

budo_instruktor_sf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: STREET FIGHTING SELF DEFENCE dla Kobiet WROCŁAW
No raczej posłuchasz i zobaczysz niż poczytasz. Materiały szkoleniowe są tylko na kursach. Napisałem że oczywiste, bo dla mnie nauka samoobrony bez odpowiedniego wprowadzenia w temat, wytłumaczenia co i jak, jest jak jazda samochodem bez znajomości przepisów. Kierować potrafisz ale nie wiesz że tramwaj nie ustąpi Ci pierwszeństwa :) A niestety wiele kursów czy sekcji traktuje to powierzchownie.
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: STREET FIGHTING SELF DEFENCE dla Kobiet WROCŁAW
Nie pytałam o materiały szkoleniowe. Pytałam o psychologię i o taktykę na kursie, który tutaj jest reklamowany.

Rozumiem, że w materiałach dostępnych na szkoleniu będą wskazówki do dalszej własnej pracy, względnie inne pomoce o charakterze repetycyjnym. Bo chyba nie chcesz powiedzieć, że w materiałach zamieścicie metody i formy szkolenia??? 8O

Większość czytających ten temat nie będzie miała możliwości wzięcia udziału w Waszym kursie. Ja również. Dlatego w imieniu ogółu i swoim własnym zapytałam o rzeczy, które nazwałeś oczywistymi, a które dla innych (w tym i dla mnie) oczywiste być nie muszą. Zapytałam o zakres psychologizacji kursu i o metody oraz formy szkolenia, czyli o taktykę.

Nie przypuszczam, żeby moje pytanie było trudne dla kogoś, kto podejmuje się ambitnego zadania, jakim jest szkolenie kobiet z zakresu samoobrony.
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: STREET FIGHTING SELF DEFENCE dla Kobiet WROCŁAW
Zapomniales wspomniec o kilku istotnych kwestiach:

1. Instruktor/trener- imie nazwisko uprawnienia i dorobek zyciowy

2. Adres i godziny treningow

3. Jak sie przygotowac i co ze soba miec

4. Na czym opierac sie bedzie taki trening

5. o czyms zapomnialam piszac... :roll:
  • 0

budo_instruktor_sf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: STREET FIGHTING SELF DEFENCE dla Kobiet WROCŁAW
Aby nie było nieporozumień wyjaśniam:

1)
nie reklamuję kursu, tylko pytam czy jest jakieś zainteresowanie nauką samoobrony w sekcji SFSD - we WROCŁAWIU, patrz pierwszy post.

2) Informuję w zarysie, na czym to polega
3) Informuję że materiały szkoleniowe są na KURSACH a ja mówię o sekcji
4) Zachęcam do trenowania a nie do pogadanek o bezpieczeńśtwie
5) Nie prowadzę zajęć charytatywnie w związku z czym nie będę wykładał na sieci metod treningu, psychologii, taktyki itd. Za tą wiedzę trzeba płacić. Tak się postępuje w cywilizowanych krajach np. USA o którym mocno wspominacie na swojej stronie.

A jeżeli chodzi o zakres wiedzy jaka jest przekazywana, to powiem tak: wszystko co powinna Kobieta wiedzieć o własnym bezpieczeństwie by wyjść cało z opresji :D

Twoje pytania nie są trudne i nie uważam że szkolenie Kobiet w samoobronie to ambitne zajęcie. Można to zrozumieć że Kobiety są takimi tumanami że niczego ich nauczyć nie można? Ja nie dyskwalifikuję na starcie. To sa kwestie personalne, osobnicze czyli jeden chce ćwiczyć i ćwiczy i ma postępy, a drugi czyta książki, debatuje i siedzi na kanapie analizując systemy walki. Osobiście uważam że z Kobietami pracuję się ok. Znam facetów którzy zachowują się tragicznie i wtedy opadają mi ręce :D

Kursy? Tak, będą. Jak będą chętne uczestniczki. Sądzę że po wakacjach.

======
Dla Marty:

Dane osobowe podaję na spotkaniu organizacyjnym. Uprawnienia? Instruktor rekreacji ruchowej AWF, instruktor Samoobrony AWF, Instruktor Karate. Dorobek życiowy? Zeznanie złożyłem w ZUS-ie:) Chyba że pytasz o doświadczenie? 20 lat w sportach walki oraz służbach spec. MSW. Więcej mówię na treningach. Nie jestem ekshibicjonistą internetowym.

Adres i godziny treningów: narazie jestem w fazie organizacji i jeżeli będzie zainteresowanie wtedy podam adres. Z pewnością będzie to centrum miasta. Być może Akademia Ruchu na Ruskiej. Ale muszę mieć min. 10 osób w grupie.

Ze sobą trzeba mieć: dres bawełniany ( nie kreszowy, polyestrowy itp.) górę i dół czyli bluza z długim lub krótkim rękawem i spodnie luźne. Buty sportowe na salę, czyli takie w których chodzi się tylko na sali:) No i ręcznik i coś do picia.
Z formalnego punktu to: zaświadczenie lekarskie, zgoda rodziców jak się ma mniej niż 18 latek i oświadczenie własnoręcznie podpisane. O tym mówię przy zapisach.

Na czym opiera się trening? Pisałem już o tym wcześniej.
Zapomniałaś pewnie zapytać o cenę. Prawdopodobnie 120 zł za miesiąc. Dwa treningi w tygodniu.
To chyba tyle. Zajęcia indywidualne pewnie Was nie zainteresują. Wiecie to taka moda z USA co instruktor jeździ do klienta :D W polsce musi upłynąć jeszcze 20 lat... niestety.

:wink:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: STREET FIGHTING SELF DEFENCE dla Kobiet WROCŁAW
W wiekszosci sie tutaj znamy - ujawnienie nazwiska jest tutaj wskazane - tym bardziej ze ludzie zanim zaplaca czy pojda i wykorzystaja swoj cenny czas musza wiedziec do kogo ida.
  • 0

budo_instruktor_sf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: STREET FIGHTING SELF DEFENCE dla Kobiet WROCŁAW
Proszę uprzejmie: Jędrzej Sergiusz Tarkowski 508 658 809 Street Fighting Self Defence Wrocław. Czy toś zmienia? Nie biorę pieniędzy za zgłoszenie a kasuję po pierwszym treningu. Zresztą niedługo będzie oficjalna strona ze zdjęciami, danymi teleadresowymi itd. Pełna jawność. Nie mam nic do ukrycia. A chodzenie na treningi z uwagi na nazwisko to pierwszy krok do wpuszczenia się w maliny.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: STREET FIGHTING SELF DEFENCE dla Kobiet WROCŁAW
a masz jakies doswiadczenia w dziedzinie nauczania samoobrony kobiet czy to twoj debiut?

p.s: podziwiam zawsze moc wyobrazni osob kotre wymyslaja nazwy typu wlasnie "Street Fighting Self Defence" :D serio! jest w tym cos intrygujacego :wink:
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: STREET FIGHTING SELF DEFENCE dla Kobiet WROCŁAW
etam, czepiacie sie. Czlowiek chce cos zrobic, to nalezy go chwalic i pomagac, a nie gnoic od razu.
  • 0

budo_instruktor_sf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: STREET FIGHTING SELF DEFENCE dla Kobiet WROCŁAW
WIdać głową muru nie przebije. Czuję się jak na planie filmu Dzień Świra. Zwłaszcza pod koniec kiedy jest modlitwa 8) SFSD został wymyślony w latach 80-tych w USA. Jest systemem itd. Nie chce mi się tłumaczyć bo to i tak nie ma sensu. Udowadnianie że się nie jest wielbłądem. Z tego właśnie powodu statystyki kryminalne ciągle rosną i sądzę że wiele młodzieży będzie nadal stanowić obiekt ulicznych napaści. Po co trenować jak można podyskutować o tym? Widzę że zainteresowanie jest ale nie trenowaniem tylko życiorysem instruktora hehehe... Każdy ma coś w sobie z komisji śledczej :) 8)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: STREET FIGHTING SELF DEFENCE dla Kobiet WROCŁAW
Drogi Instruktorze SF

To co napisałeś brzmi sensownie, aczkolwiek mgiełka tajemnicy i wspominanie o konieczności opłat sprawia wrażenie naciągactwa - bez obrazy.
Zostając instruktorem stajesz się osoba publiczną i musisz zdawać sobie sprawę, że powinienieś stac się transparentny aby wzbudzac u swoich potencjalnych uczniów zaufanie, bowiem doświdczenie mówi, że im bardziej instruktor się utajnia tym wiekszym jest pacanem.
A poza tym dziewczyny tutaj są nieco przewrażliwione i wydaje im się, że wszyscy traktują je jak idiotki, a facet traktujący je na równi na pewno cos knuje :)
Ponadto mają duże skłonności do teoretyzowania i chromolenia farmazonów o psychice tego lub tamtego, zapominająć, że pogadanka o psychologicznym aspekcie ataku/obrony nie zastapi sparringu.
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: STREET FIGHTING SELF DEFENCE dla Kobiet WROCŁAW
instruktorze_SF!
Nie zapomnialam zapytac o cene, takie rzeczy uzgadnia sie na treningu. Nie mam zamiaru szufladkowac przez nazwisko. Wole jednak wybierac sie na treningi do ludzi, ktorzy maja ku temu uprawnienia i chociaz minimalna wiedze. Nie rozumiem dlaczego nie chcesz wymienic postanowien programowych, chyba ze jako takich jeszcze nie ma.
Masz pretensje o pytania? Sadzilam, ze po to pisze sie na forum, aby wyjasniac watpliwosci a chwilowo mam ich wiele.

Drodzy Panowie!
Bo to wy tutaj stanowicie wiekszosc. Ciesze sie, ze wspieracie mnie w swiatlym wyborze poswiecania mojego wolnego czasu, zdrowia i pieniedzy w konstruktywny sposob.

ps. Dziekuje, ze poczulam sie znow jak nastolatka bez doswiadczenia.

MF
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: STREET FIGHTING SELF DEFENCE dla Kobiet WROCŁAW
Moje Drogie Dziewczyny!

No, coż ... Najprawdopodobniej nie dowiemy się nic o metodach ani zakresie programowym kursu (za wyjątkiem tego, ze chodzi o jakieś blizej nie określone mordobicie). Moje pytanie przerosło szkoleniowca.

Do dar75: Teraz pytanie do Ciebie: czy Ty kiedykolwiek interesowałeś się samoobroną dla kobiet w inny sposób niż czytanie postów na tym forum? Może uczestniczyłeś w jakimś kursie albo opracowywałeś jakiś program szkoleniowy dla kobiet?

Bo takie wypowiedzi to niby nie grzech, ale straszny wstyd:

pogadanka o psychologicznym aspekcie ataku/obrony nie zastapi sparringu.


:oops: :)
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: STREET FIGHTING SELF DEFENCE dla Kobiet WROCŁAW

Drogi Instruktorze SF

To co napisałeś brzmi sensownie, aczkolwiek mgiełka tajemnicy i wspominanie o konieczności opłat sprawia wrażenie naciągactwa - bez obrazy.
Zostając instruktorem stajesz się osoba publiczną i musisz zdawać sobie sprawę, że powinienieś stac się transparentny aby wzbudzac u swoich potencjalnych uczniów zaufanie, bowiem doświdczenie mówi, że im bardziej instruktor się utajnia tym wiekszym jest pacanem.
A poza tym dziewczyny tutaj są nieco przewrażliwione i wydaje im się, że wszyscy traktują je jak idiotki, a facet traktujący je na równi na pewno cos knuje :)
Ponadto mają duże skłonności do teoretyzowania i chromolenia farmazonów o psychice tego lub tamtego, zapominająć, że pogadanka o psychologicznym aspekcie ataku/obrony nie zastapi sparringu.


Z pierwszą częścią się zgadzam oczywiście, z drugą oczywiście nie.
Samoobrona jest w głowie i różni się zdecydowanie od trenowania walki. Jeżeli masz wątpliwości, to wyślij na sparingi swoją mamę lub jej rówieśniczki. A one też są kobietami i ich też dotyczy samoobrona kobiet. Dla zawodniczek i innych supersprawnych kobietek, które trenują, walczą i czasami startują są działy tematyczne poświęcone poszczególnym sztukom walki.
Kolego Instruktorze SF, nie oburzaj się, ale też nie oczekuj z naszej strony zachwytu. Nie oceniam Cię, bo nie znam, ale wielokrotnie widziałem dobrych zawodników organizujących "samoobronę kobiet" w oparciu o techniki zaawansowany, co robi więcej zła niż pożytku. Mieliśmy tu już ludzi reklamujących kopnięcia na głowę jako sammobronę kobiet. Mamy po prostu nadzieję, że Twoje podejście jest przemyślane i poparte faktyczną wiedzą na temat tego (wbrew pozorom) niezmiernie skomplikowanego zagadnienia. Życzymy powodzenia w działalności. Mam nadzieję, że uda nam się kiedyś pogadać.
  • 0

budo_instruktor_sf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: STREET FIGHTING SELF DEFENCE dla Kobiet WROCŁAW
Z mojej strony siła spokoju:) Ciągle widzę że uparcie używacie słowa KURS. A ja uparcie powtarzam że to sekcja :D Widzicie różnicę? Pytania mnie nie przerastają. Są w stylu: czy słoń ma trąbę? No powiedz ma? Jak widzę z wypowiedzi można wnioskować że do tej pory spotkałyście na swojej drodze samych oszustów, amatorów, krętaczy i reklamodawców. I tak każdego teraz pod jeden szablon pasujecie.

Z mojego doświadczenia wynika że jakakolwiek teoria na temat walki nie zastąpi praktyki. Opis instruktora, jego życiorys itd. nie zastąpi rozmowy na żywo. Owszem są to środki pomocnicze dzięki którym w jakimś stopniu podejmujemy decyzję czy trenować czy nie.
Ale i tak dopiero na sali po pierwszym czy drugim treningu poczujecie czy warto czy nie chodzić do tego czy tamtego gościa. Nie unikniecie konfrontacji na sali, zastępując ja wywiadem gospodarczym:)

Z całym szacunkiem dla różnych organizacji wspierających kobiety w zakresie samoobrony, uważam że za bardzo skupiają się na aspektach psychologicznych tworząc swojego rodzaju klosz. Dając złudne poczucie bezpieczeństwa. Z punktu widzenia samca i praktyki w pracy z Kobietami (tak mam tak ową, co za cios dla sceptyków) wynika że znajomość podstawowych technik obronnych fizycznych, daje większą skuteczność w terenie niż groźne patrzenie w oczy.

Oczywiście trening emocjonalny, psychologia i techniki bechawioralne są wymagane przy szkoleniach z samoobrony, jednak nie mogą one zastępować treningu fizycznego. Jedno z drugim musi iść w parze. Kwestia odpowiedniego doboru materiału teoretycznego oraz fizycznego do konkretnej grupy, ich oczekiwań i zastosowania w warunkach w jakich na codzień się poruszają. Wielu instruktorów czy trenerów skupia się tylko na jednej dziedzinie traktując drugą powierzchownie. Sportowiec czy były zawodnik więcej przyłoży uwagi do fizyczności, były funkcjonariusz do taktyki i psychologi. Teoretyk podejdzie naukowo szukając inteligentnych rozwiązań rodem z instytutu zachowań człowieka (USA).

Ciężko jest trafić na kogoś kto ma pojęcie o jednym i drugim. I nie zapomina aby w odpowiedniej formie i rónowadze podać to adeptom samoobrony. Tak jak wspomniałem na wstępie, dopiero na treningu ocenisz wartość prowadzącego.

A tak poza tym to chcę uspokoić niektóre Panie i zapewnić że nikt w SFSD nie zamierza uczyć 60-cio letniej Kobiety ataku z wyskoku czy ulubionej wśród forowiczów tzw. balachy. Lub skutecznej perswazji nastolatce która walczy z całych sił by jej stringi zostały na miejscu. Nie traktujcie wszystkich facetów jak kretynów.

Trochę więcej elastyczności w ocenach i mniej podejrzeń co do nauczycieli.
Zgadzam się z Wami, dużo na rynku jest amatorstwa. Przereklamowane hasła i przerost formy nad treścią. Masa rahitycznych sandałowców z kitkami, mówiących o Bushido i ZEN.
Ciężko jest trafić w odpowiednie miejsce. To prawda. Ale bez przesadnego generalizowania proszę.

Co do brania kasy za usługę. Uważacie że powinno robić się szkolenia za darmo? Trenować charytatywnie? W dzisiejszych czasach? A przepraszam bardzo, z czego mają żyć trenerzy, instruktorzy, nauczyciele? Ascetyzm i poletko kukurydzy w lesie, tak? To jest dopiero rozbój w biały dzień! Konsumpcyjne podejście do życia i w zamian figa:) Mam się wstydzić że zarabiam tak na życie? No może lepiej coś wciągać, napadać i mieć wszystko daleko...daleko w d-ie. Raczej głeboko :D

No nic, czekam na następne wiadro pomyji na moją głowę:) Jeżeli myslicie że się poddam to jesteście w błędzie. Należę do wymierającego gatunku który jeszcze ma jakieś zasady i "kręgosłup". I jestem kosmicznie uparty w dążeniu do celu... :wink:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: STREET FIGHTING SELF DEFENCE dla Kobiet WROCŁAW

Bo takie wypowiedzi to niby nie grzech, ale straszny wstyd:

pogadanka o psychologicznym aspekcie ataku/obrony nie zastapi sparringu.


Oj, Mameha... Dar75 nie napisał że sparring zastąpi część psychologiczną, tylko że część psychologiczna NIE ZASTĄPI sparringu, z czym ciężko chyba dyskutować. A już na pewno nie ma się czego wstydzić.

Instruktor_SF, gratuluję wytrwałości :wink: Zmasowany atak ze wszystkich stron jest dość naturalny, szczególnie biorąc pod uwagę że większość informujących tu o nowo powstałych kursach/sekcjach SK proponuje kaszankę w oparciu o np. aikido 8O A Ty zarzuty odpierasz tak długo i wytrwale, że zaczynam Ci ufać :lol:

Co do "tajności" założeń programowych, to to chyba jest jednak mała pomyłka. Przecież one przestaną być tajne w momencie gdy pierwsza uczestniczka zajęć wyjdzie z sali treningowej. Mógłbyś rzucić trochę informacji, szczególnie że nikt chyba nie oczekuje jakichś detali, jeno ogólnego zarysu części psychologiczno-taktycznej 8)

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024