Skocz do zawartości


Zdjęcie

ogarnijcie tego skurw**yna


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_kostuch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ogarnijcie tego skurw**yna
Taa konsekwencje poniesie, co na rok go do paki wsadzą, i co dalej?? :?: Pożyje sobie na państwowym wikcie, a potem wyjdzie i od nowa. Do kamieniolomu takich :!: :evil: :evil: :evil:
  • 0

budo_bajlamo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: ogarnijcie tego skurw**yna
Czegos tu nie rozumiem jak zlodziej moze byc honorowy?? Jak czlowiek napadajacy np. bezbronna babcie moze byc honorowy?? :X :X :X :X :X :X
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ogarnijcie tego skurw**yna
A kto go nazwał honorowym?
Zwykły fiut, tchórz, zaatakował kompletnie bezbronną osobę... Z resztą nie wiemy nawet czy przeżyła ten atak...

Nie wiem za bardzo, jak ten temat pasuje do działu ULICA, ale mniejsza :P

Pozdrawiam, Pitt
  • 0

budo_nakayama
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:za górami za lasami

Napisano Ponad rok temu

Re: ogarnijcie tego skurw**yna
Co za gnojek :evil:
Takiego typa powiesic za jaja i uciac mu rece zeby juz nie kradł wiecej :evil:
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: ogarnijcie tego skurw**yna

Co za gnojek :evil:
Takiego typa powiesic za jaja i uciac mu rece zeby juz nie kradł wiecej :evil:

sam będziesz ręce ucinał?
coś ci powiem, dziecku, które w iranie ukradło bochenek chleba zgnieciono rękę samochodem, JanuszP chyba gdzies fotki umieszczał
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ogarnijcie tego skurw**yna

coś ci powiem, dziecku, które w iranie ukradło bochenek chleba zgnieciono rękę samochodem, JanuszP chyba gdzies fotki umieszczał

Spoko ale dziecko z Iranu kradnace chleb a skurwiel bijacy staruche to dwie rożne sprawy.
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ogarnijcie tego skurw**yna
Poeta miał chyba na myśli (w skrócie), że takich kar się nie wykonuje w Polsce :P No i pod tym względem w Iranie jest "lepiej" niż u nas :lol: Też pojeby :roll: Dorosłego, za coś takiego jak na filmie, rozumiem. Ale kilkuletniego dzieciaka? 8O
  • 0

budo_kostuch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ogarnijcie tego skurw**yna
Dokładnie Pitt i to za kradzież chleba (chyba nie dla szpanu, tylko z głodu) zgniecenie ręki. Jak już powiedziałem powinni wybudować dal takich zwyrodnialców więzienie na Śląsku i żeby tam egiel wydobywali. I o chlebie i wodzie trzymać. To da się zrobić :!: :!: :!:
  • 0

budo_kostuch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ogarnijcie tego skurw**yna
Albo jest przynajmniej łatwiejsze do wykonania niż jakieś obcinania :D :D :D
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ogarnijcie tego skurw**yna
Od wydobywania wegla są górnicy a i wśrod nich jest spore bezrobocie. Co do trzymania takich zwyrodnialców o chlebie i wodzie to sie zgadzam
  • 0

budo_kostuch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ogarnijcie tego skurw**yna
Z tym węglem to rzeczywiście zły przykład, ale np. roboty publiczne pod nadzorem policji, czy innych uprawnionych. Coby społeczeństwu wynagrodzili.
  • 0

budo_kosaii
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ogarnijcie tego skurw**yna
a zobaczcie to (ostrzegam że filmik jest drastyczny, chociaż dotyczy zwierząt)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
takiego skurwiela osobiście bym rozwalił. I radze sie zastanowić zanim udacie sie na zakupy
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ogarnijcie tego skurw**yna

a zobaczcie to (ostrzegam że filmik jest drastyczny, chociaż dotyczy zwierząt)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
takiego skurwiela osobiście bym rozwalił. I radze sie zastanowić zanim udacie sie na zakupy

Matko, który raz?! To już było z trzy razy chyba na tym forum :? . I nie dotyczy tematu pobitej staruszki. Nie dotyczy też handlu sierścią w krajach rozwiniętych.
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: ogarnijcie tego skurw**yna


coś ci powiem, dziecku, które w iranie ukradło bochenek chleba zgnieciono rękę samochodem, JanuszP chyba gdzies fotki umieszczał

Spoko ale dziecko z Iranu kradnace chleb a skurwiel bijacy staruche to dwie rożne sprawy.

Od wymierzania sprawiedliwości jest prawo. Facet powinien iść do ciupy na tyle ile przewiduje ustawa i koniec. znając życie, dzięki tej kamerze szybko chuja ujęto.
Ten, który obcna ręke jest takim samym skurwielem jak ten koleś z filmiku.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ogarnijcie tego skurw**yna

Ten, który obcna ręke jest takim samym skurwielem jak ten koleś z filmiku.


Moze i egzekutor to skurwiel bo nie kazdy sie nadaje na ta fuche ale przynajmniej robi cos pozytecznego a chuj ktorego straci juz wiecej nikogo nie zabije a rodzina zabitego nie musi łozyc na utrzymanie oprawcy.
Zostawmy juz ten Iran i obcinanie rąk bo ten rejon jest pojebany i zacofany pod wieloma wzgledami. Nie obcina sie rak za kradziez chleba ale tu mamy kolesia ktory zasluguje na kare śmierci.

Facet powinien iść do ciupy na tyle ile przewiduje ustawa i koniec. znając życie, dzięki tej kamerze szybko chuja ujęto


Pierdole ustawy ktore takiemu pozwalaja życ. Chuj wykazał sie szczególnym okrucieństwem i nawet jesli babcia przezyla powinien odpowiadac jak za morderstwo Równie dobrze mogla wywalic kite bo jakiegos zwierzaka troche poniosło. Przepraszam ale dla mnie takie cos nie ma prawa by życ.

"W każdym normalnym kraju te skurwysyny bylyby juz ścierwem".


  • 0

budo_nakayama
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:za górami za lasami

Napisano Ponad rok temu

Re: ogarnijcie tego skurw**yna
No własnie ,te dziecko z Iranu ukradło bochenek chleba z głodu i zmiazdzono mu reke poniewaz w tamty kraju sa takie "kary"Ale ten temat nie jest o dzieciaku z iranu :wink:
A ten skurwiel poprostu pojdzie siedziec. :evil:
Czy wiadomo czy ta staruszka przezyła ?? :(
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: ogarnijcie tego skurw**yna

Pierdole ustawy ktore takiemu pozwalaja życ. Chuj wykazał sie szczególnym okrucieństwem i nawet jesli babcia przezyla powinien odpowiadac jak za morderstwo Równie dobrze mogla wywalic kite bo jakiegos zwierzaka troche poniosło. Przepraszam ale dla mnie takie cos nie ma prawa by życ.


a zabił byś go osobiście czy zrzucił byś tą odpowiedzialność na kogoś innego ?

zapewniam cię że brutalny gwałt jest na pewno bardziej drastyczny od tego pobicia albo pijak znęcający się codziennie nad swoją żona i dziećmi ale takich rzeczy raczej nie obejżysz w sieci a sprawcy tych czynów jakoś nikt nie uśmierca za to często sędzia daje im zawiasy to jest moim zdaniem bulwersujące

brutalnych przestępstw jest mnustwo jak by za każde z nich zabijać sprawce dużą część więźniów trzeba by uśmiercić
ale na przykład wymierzanie kar cielesnych było by ciekawym pomysłem :P tylko czy ci wymierzający nie byli by podobnymi degeneratami jak karani
  • 0

budo_holm3s
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: ogarnijcie tego skurw**yna
Cześć jestem tu nowy. Obejrzałem sobie tego klipa i myślałem, że mnie trafi. Takie metody chyba stosowano w czasie II wojny. Aż dziw, że tacy się jeszcze rodzą :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: . Nie będę klął, ale na język mi nachodzą najgorsze możliwe słowa. BYDŁO :evil:
  • 0

budo_00siem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SPARTA
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: ogarnijcie tego skurw**yna
Masakra :|
  • 0

budo_holm3s
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: ogarnijcie tego skurw**yna

Pierdole ustawy ktore takiemu pozwalaja życ. Chuj wykazał sie szczególnym okrucieństwem i nawet jesli babcia przezyla powinien odpowiadac jak za morderstwo Równie dobrze mogla wywalic kite bo jakiegos zwierzaka troche poniosło. Przepraszam ale dla mnie takie cos nie ma prawa by życ.

Rozumiem twoją złość :evil: , ale należy pamiętać, że nas od takich bydlaków odróżnia moralność. Facet zasłużył na najgorsze, ale karając gościa np. poprzez brutalny mord zniżylibyśmy się do jego poziomu.

Cytat:
"W każdym normalnym kraju te skurwysyny bylyby juz ścierwem".

Co masz przez to na myśli? Kraj, w którym miażdży się ręce dziecku kradnącemu bohenek chleba?
Prawo nie może ustępować przed bezprawiem. Poza tym śmierć jest zbyt litościwą karą, bo przecież gość nic nie będzie później czuł. Bardziej brutalnie będzie jeśli w kiciu udrożnią mu odbytnicę :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024