Skocz do zawartości


Zdjęcie

sen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: sen
a co do snu :D :D

wczoraj bylem na imprezie, wrocilem do domu, zasnąłem i już nad ranem jak kac zaczynał swoje niszczycielskie działanie to sniło mi sie ze jestem na jakims treningu i pije hektolitry wody :) i taka mi to przyjemnosc sprawialo ze szok ale nie wiedzialem dlaczego :) a rano jak sie obudzilem... wszystko stalo sie jasne :D pierwszy ruch to butelka 5 l :) i przyjemnosc byla taka sama jak we snie :D
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: sen
Goraca kapiel wbrew ogolnej opini, pobudza organizm, a nie odwrotnie. Fakt, ze na poczatku czlowiek czuje sie oslabiony, ale pozniej juz jest pobudzony. Tez nie chcialem w to wierzyc, ale czytalem wypowiedz specjalisty w tej dziedzienie.
Natomiast ja polecam pifko, bo zaraz po nim chce mi sie okropnie kimac :-)
Brak wysilku przed snem? A co powiedziec na barabara, po ktorym oczy same sie kleja do snu zimowego? :D
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sen
wlasnie o tym mowilem kapiel pobudza zreszta sma po sobie wiem dlatego nie polecam

dobry jest wlasnie wysilek fizyczny

ogladanei tv itd

ksiazka

a jak jzu nie mozemy zasnac to nie starac si ena sile tlyko poprostu polezec sobie az w koncu si ezasnie
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: sen
Najwazniejsze jest to zeby nie zaprzatac glowy przed snem jakimis pierdolami (czesto bardzo waznymi :? ) i zupelne oczyszczenie mysli. Niektorzy zeby nie myslec o tym mysla sobie o powoli pzrelatujacych nad ich glowami chmurach albo o gwiezdzistym niebie etc.
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: sen
ja czuje różnice jak jestem zmeczony i sie kąpie w zimnej lub cieplej wodzie.po zimnej odechciewa mi sie spac, jestem rześki itp, a po ciepłej? kimano natychmiastowe!
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: sen
ar2r to goracej kapieli tylko na poczatku masz uczucie odplywania, ale bardzo szybko to mija i jak w pore nie zasniesz, to potem mozesz miec problemy.
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: sen
Ja mam ostatnio takiego stresa , że juz tydzien jak sie wspomagam lekami na sen :? .
Dobre są :lol: . Śpie jak zabity a wszystkie problemy ulatują z mojej czachy .
Tylko nic się nie sni :-) .

Na sen dobre jest czytanie kodeksu cywilnego ( po paru stronach juz chrapie ) albo coś z rachunkowości . KAżdy przy tym odpłynie :twisted: .
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: sen
Ja polecam program typu "romantica" i jakis durny tasiemiec :D Bedziecie spac jak misie :-)
  • 0

budo_embe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sen
się uprzejmie zapytowywuję: jakie znacie najskuteczniejsze leki naturalne na bezsenność? gdy piłem melisę,to działała raczej w ten sposób, że rano nie mogłem się dobudzić, a spać i tak dopiero po północy mogłem :( teraz zażywam valerin sen, ale to g....o też nic nie daje. ogólnie wstawać muszę o 7, a zdarza się, że do 3 w nocy nie mogę usnąć :( faktem jest, że piję hektolitry herbaty, więc to może przeszkadzać w szybkim zaśnięciu...pijałem też mleko przed snem, ale to też nic nie daje, żadne prysznice czy podobne rzeczy. najgorzej jest po treningach, jestem dodatkowo zmęczony i nabuzowany jakoś, dochodzi do tego stres w pracy i po prostu tregedia z zasypianiem :( pomóżcie koledze,plizzzzz.

p.s.telewizora w mieszkaniu nie mam;-]
  • 0

budo_valq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: sen
jeśli chodzi o mnie to ja mam niespożyte siły 8) nawet po treningu nie jestem jakoś specjalnie zmęczony tylko wszystko mnie boli zazwyczaj zasypiam około 3.30 wstaje o 7.30 i nie jestem niewyspany :? mam tak od 2tyg zazwyczaj środa-czwartek juz sypiam normalnie
  • 0

budo_who85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: sen
Ja na sen to proponuję sobie pójść do xero na wydziale Simr (narbutta 84, w warszawie ) i poprosić o materiały na dowolne laboratoria, zasypia się tak szybko, że nawet nie pomyślisz że jesteś śpiący. A jak to nie pomoże to jakąś książkę, np. Ochęduszko "koła zębate" trzy tomy o kołach zębatych to też musi działać ;)

A tak na poważnie to po prostu musisz przyzwyczaić organizm do określonej pory snu, czyli nieważne czy chce ci się spać czy nie to kładź się do łóżka, o stałej porze, najwyżej jakąś książkę lub gazetę do poduszki, ale tu też trzeba się pilnować, np. maksymalnie 30 minut czytania, no i potem światło zgasić i postarać się zasnąć, czyli najlepiej przestać myśleć ;)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: sen
embe, po pierwsze podaruj sobie herbate po poludniu. kofeina, ktora rozchodzi sie wolniej niz ta z kawy. po drugie, na pol godziny przed polozeniem sie do lozka zgas swiatlo, wylacz wszystko i "pomedytuj" siedzac sobie na lozku. nie chodzi o zadne kosmiczne medytacje, po prostu o wyciszenie (gdzies tak przeczytalem :P ). po treningach adrenalina nie pozwala zasnac, ale po jakims czasie powinna zejsc. moze to zalezy tez od tego, co jesz przed snem. albo przestaw lozko (jakies negatywne prady? :P ).
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: sen
Przyjelo sie, ze czlowiek powinien spac ok.7-7,5 godziny. Jednak wszystko zalezy od organizmu, bo znam przypadki, ze ludzie sypiaja po 4 godziny i w zupelnosci im to wystarcza i nie sa w stanie spac dluzej.
Swoja droga w moim przypadku jest tak, ze jak pracuje to sypiam po 7 godzin i tak organizm jest przyzwyczajony, ze nawet jakbym chcial "pognic" w lozku w niedziele dluzej to se ne da :-) Natomiast jak mam przerwe w pracy, ktora czasem trwa i pare miesiecy to odzwyczajam sie od porannego wstawania i sypiam aktualnie do 10 rano, zasypiajac o polnocy.
  • 0

budo_kauelte
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: sen
oo na moj sen nie maja wplywu pory dnia, czasami przychodze ze szkoly o 15 klade sie spac i wstaje o 3 rano i zaczynam dzien, innym razem polozylem sie o 14 wstalem o 0:00 i nie spalem do 14, poszeldem spac wstalem o 19 i nie spalem do 5 rano i o 6:40 musialem wstac. Mam zajebiste problemy ze snem :?
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: sen
a ja polecam godzinke jogi
wlasne tempo
kilkanascie minut medytacji
i spisz jak dziecko
i zawsze jak wstaniesz po takim snie to jestes wypoczety

a co do tego krotkiego snu
koles ktory mnie trenowal
spal po 4-5 godzin max
chyba pozostalosci po jego szkoleniu w fokach :)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sen
ponoc szklanka cieplego mleka pomaga przed snem ;)
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: sen
Albo dobry seksik :-)
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: sen

Albo dobry seksik :-)

To to zawsze we wszystkim pomaga :)
Natomiast ja jakoś tak mam, że czasami potrafię usnąć pomimo, że jakoś specjalnie mi się nie chcę. Kładę się na łóżku, jakoś uspokajam myśli i zasypiam.

Kiedy indziej natomiast, potrafi mi się niby chcieć spać, kładę się i nie mogę przez godzinę zasnąć. Próbuję coś robić... cały czas chce mi się spać... kładę się i nie usypiam :?
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sen
noi trzeba pamietac ze jak jzu nei mozesz niby zasnac to lepiej jest o tym nie myslec i nie starac sie na sile zasnac polozyc si ei lezec bo to tez niejako odpoczynek a lepszy taki niz jak masz sie mezczyc proba usniecia na sile ..
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sen
heroina pomaga
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024