Skocz do zawartości


Zdjęcie

przerwa i jej skutki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_maya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

przerwa i jej skutki
Co zrobić, gdy z kompletnie niezależnych od was przyczyn nie możecie trenować przez około 2 miesiące?
Jak nadrobić zaległości, straty i nie ulec zniechęceniu? Jak wrócić i nie zostać startym na proch i czy jest to wogóle możliwe?
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: przerwa i jej skutki
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Co to jest 2 miesiące zaległości, no chyba że po pierwszym miesiącu treningu ;)
Podchodzisz, i pytasz - było cos nowego? to to i to. powtarzasz i z głowy. No chyba ze jakies kata nowe.
Najgorzej z kondychą, ze 2 tygodnie trzeba cieżko pracować co by na "obroty" wkoczyc, a jak przerwa spowodowana jest chorobą /+silne prochy/ to ja cie nie chcę martwić...
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: przerwa i jej skutki
Maya??!?!?! Czy to ta Maya o której myślę? :) Ruda Maya nyuu???

Przerwa jest niedobra gdyż traci się kondycję, no chyba,że ktoś jest twardy i ćwiczy w domq.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: przerwa i jej skutki
a mozesz cwiczyc ogolnorozwojowke? Jesli tak -- to swietnie. ale codziennie, godzinny zestaw cwiczen na rozne miesnie + biegi.

a mozesz cwiczyc inna SW? jesi tak to sie nie wahaj. szczegolnie judo jest doskonale.

Jak nie to troche kicha.

Po powrocie, zacznij od treningow dla poczatkujacych, spoko i powoli. mozg pamieta, ale cialo nienadaza z prawidlowa koordynacja. 2 miesiace to tragicznie dluga przerwa :cry: :cry: :cry:
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: przerwa i jej skutki
Szczepan ty rozbujniku :nie: . Dziewczyna nie moze aikido cwiczyc, a Ty ja na judo wysylasz. :twisted:
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: przerwa i jej skutki
Maya, to że nie możesz ćwiczyć przez dwa miesiące czy nawet lata nie spowoduje zaległości. Trening w SW to nie szkółka, że trzeba odbębnić semestr i finito. Jeżeli chcesz praktykować to robisz to przez dłuuuuuuuuuugie lata a może i całe życie. :wink:
Życie jest pełne niespodzianek i nieraz będziesz musiała zawiesić kimono na kołku. :wink: :D
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: przerwa i jej skutki
Ciesz się i odpoczywaj..... :wink: :) :) :) :)
Wrócisz jak będziesz mogła - masz czas....do końca życia :D

Pancer
  • 0

budo_ronin10
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: przerwa i jej skutki
Dwa miesiące to nie jest tragedia.Ja mielem taką przerwę i po powrocie wszystko było ok.Może poza tym, że przy każdym padzie miałem wrażenie że moje szfy zaraz popekaja.... :?
  • 0

budo_maya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: przerwa i jej skutki
Randall, ja tam na zapas nie chcę się martwić :)

Maya??!?!?! Czy to ta Maya o której myślę? Ruda Maya nyuu???

Przerwa jest niedobra gdyż traci się kondycję, no chyba,że ktoś jest twardy i ćwiczy w domq.

ja :?: :?: :?: ruda przestraszony o zgrozo :!: nigdy :!: :)

Szczepan ty rozbujniku . Dziewczyna nie moze aikido cwiczyc, a Ty ja na judo wysylasz.

:) no właśnie, ale Szczepan ma racji chyba najwięcej :?

Trening w SW to nie szkółka, że trzeba odbębnić semestr i finito. Jeżeli chcesz praktykować to robisz to przez dłuuuuuuuuuugie lata a może i całe życie.
Życie jest pełne niespodzianek i nieraz będziesz musiała zawiesić kimono na kołku.

oj pełne, pełne, to fakt :evil:
Pancer :) poklon

Dwa miesiące to nie jest tragedia.Ja mielem taką przerwę i po powrocie wszystko było ok.Może poza tym, że przy każdym padzie miałem wrażenie że moje szfy zaraz popekaja....

przestraszony :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_socjon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 268 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: przerwa i jej skutki
To zależy od tego ile ćwiczyło się wcześniej. Ja po jakiś 8miu latach codziennego treningu nagle wypadłem z obiegu na pół roku. Gdy wróciłem wszystko wychodziło mi... dużo lepiej...:). Ale jeśli ktoś ćwiczy dwa miesiące i zrobi sobie takąż samą przerwę, to może sporo stracić, a to dlatego, że techniki w pierwszych 2 latach (pi razy drzwi) wykonuje się "pamieciowo". Póżniej jest to kwestia odruchów, a z nimi sprawa wygląda całkiem inaczej.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: przerwa i jej skutki

Szczepan ty rozbujniku :nie: . Dziewczyna nie moze aikido cwiczyc, a Ty ja na judo wysylasz. :twisted:

Dziewczynom z aikido potrzeba troche szarpaniny, zeby mialy przedsmak walki. No i sa potem niezwykle spokojne w domu :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_maya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: przerwa i jej skutki

Dziewczynom z aikido potrzeba troche szarpaniny, zeby mialy przedsmak walki. No i sa potem niezwykle spokojne w domu :lol: :lol: :lol:

8O qrcze, wydało się. czuję się zdemaskowana przestraszony . tylko czy jesteśmy tak niezwykle spokojne?? mnie tam raczej roznosi energia :) :) :)
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: przerwa i jej skutki

Szczepan ty rozbujniku :nie: . Dziewczyna nie moze aikido cwiczyc, a Ty ja na judo wysylasz. :twisted:

Dziewczynom z aikido potrzeba troche szarpaniny, zeby mialy przedsmak walki. No i sa potem niezwykle spokojne w domu :lol: :lol: :lol:

Szczepan...piszesz to z wlasnego doswiadczenia???? o Majce??? :wink: :wink: :) :) no to niezle .. hehehe zeby to sie czasem nie odwrocily proporcje jak to Majka przeczyta.. hehehe
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: przerwa i jej skutki

mnie tam raczej roznosi energia :) :) :)

Ach to wina instruktora.trening byl za slaby 8)

Szczepan...piszesz to z wlasnego doswiadczenia???? o Majce??? no to niezle .. hehehe zeby to sie czasem nie odwrocily proporcje jak to Majka przeczyta.. hehehe

Nie wglebiajmy sie w detale, Przemku :lol: Faktem jest, ze judo wprowadza NIEZWYKLA rownowage w hormonach kobiet :)
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: przerwa i jej skutki
hehehe :) :) :)
  • 0

budo_dee dee
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WuWuA

Napisano Ponad rok temu

Re: przerwa i jej skutki
Ale przerwa też jest czasami dobra, bo można wyleczyć obolałe stawy i inne kontuzje, gorzej jak sie wraca i kontuzje się odzywają. :roll: Ja sama mam taką przerwę z różnych przyczyn (duuużo pracy nad magisterką) i nie chodzę na treningi :oops: .Aż wstyd, ale się zawzięłam i już zacznę chodzić, bo wegetowanie w domu to nie jes sposób na odpoczynek :evil: :twisted:
  • 0

budo_ogami itto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dalekie zadupiaste południe

Napisano Ponad rok temu

Re: przerwa i jej skutki

Ja sama mam taką przerwę z różnych przyczyn (duuużo pracy nad magisterką) i nie chodzę na treningi :oops:


Hehe szacuneczek - ja też siedzę nad magisterką ale bez trenigów chyba by mnie szlag trafił w domu :!: :!: :!: Wystarczy że jeszcze przez kilka kolejnych tygodni przyjme taką dawkę promieniowania od monitora a niedługo będę mógł świecić po nocach :)
  • 0

budo_dee dee
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WuWuA

Napisano Ponad rok temu

Re: przerwa i jej skutki
Już się zrehabilitowałam i wróciłam na treningi i muszę powiedzieć, że baaardzo się stęskniłam za treningami :) :)
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: przerwa i jej skutki
Ja wczoraj wróciłem do dojo i co do przerwy i jej skutków w moim przypadku moge powiedzieć tyle że byłem troche "drewniany" jesli chodzi o techniki a dziś jestem troszkę obolały. I tyle.
  • 0

budo_kordi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 268 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: przerwa i jej skutki

Ja wczoraj wróciłem do dojo i co do przerwy i jej skutków w moim przypadku moge powiedzieć tyle że byłem troche "drewniany" jesli chodzi o techniki a dziś jestem troszkę obolały. I tyle.


Ja też już nie mogę się doczekać, aż wrócę na treningi. Myślę, że jeszcze z trzy tygodnie. Dwa miesiące przerwy od momentu skręcenia kostki chyba wystarczy :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024