Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tani automat - Boker Magnum Kalashnikov Auto - warto ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_hefer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Tani automat - Boker Magnum Kalashnikov Auto - warto ???
Witam kolegów :D
Znalazłem ten nóż na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] szukając taniego automatu i znalazłem coś takiego

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
i
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Specs
Blade Material 440C Stainless (58 RC)
Blade Length 3.3"
Length Open 7.5"
Blade Thickness .125"
Weight 3.5 oz

Czy warto wydać na ten nóż 50$ ? Wygląda na całkiem przyzwoity a przy tym jest dość ładny :) Ale może prawda jest bardziej bolesna ... proszę o opinnie, może ktoś macał :) Czy może raczej poszukać coś firmy Kershaw która ma w swojej ofercie też sporo tanich automatów ? To nie jest decyzja życia i śmierci bo i tak wolę manuale :) A automacik to taki kaprys i 50 $ to raczej górna granica :-)

PS: Czy ktoś ma rysunek techniczny jak działa mechanizm noża automatycznego tzn. jak to wszystko jest spakowane, że tak sprytnie i skutecznie działa ? :)
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani automat - Boker Magnum Kalashnikov Auto - warto ???
macałem i byłem o krok od kupienia

wygląda moim zdaniem dość średnio ale w łapie leży poezja - nie widać ale te paski są z czegoś gumopodobnego i po wzięciu w łape robi sie naprawde wygodny i cholernie pewny chwyt

wygodny głeboki klips - tzn mało noża wystaje z kieszeni, pełny płaski szlif bedzie na pewno ciął rewelacyjnie, ostrze nie jest szczególnie grube i pancerne ale właściwości tnące bedie miało świetne, czubek do podważania niekoniecznie za to przy wbijaniu głeboka penetracja zapewniona.

stal jak za tę cene przyzwoita.

generalnie to wkurwiam sie że go nei wziołem i bede musiał naprawde to nadrobić.
Nożyk jest świetny i ciezko złe słowo na niego powiedzieć, wykonanie też na b.dobrym poziomie, żadnych niedoróbek itp.


ja polecam z czystym sumieniem - zajebiście fajny nożyk - sam też go pewnei kupie jak sie odkuje finansowo.
  • 0

budo_hefer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani automat - Boker Magnum Kalashnikov Auto - warto ???

w łapie leży poezja - nie widać ale te paski są z czegoś gumopodobnego i po wzięciu w łape robi sie naprawde wygodny i cholernie pewny chwyt


A z czego wykonana jest sama rekojeść ?
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani automat - Boker Magnum Kalashnikov Auto - warto ???
cieżko powiedzieć

nie bardzo kojarze - chyba sie nei skupiałem na tym
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024