Skocz do zawartości


Zdjęcie

staż w Opolu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

budo_dojoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
O ile się nie mylę to staż ma być pod dachem, tak więc żadna pogoda mnie nie przeraża, piwa ani chipsów do ust nie biorę, snooker owszem, oglądam namiętnie ale do telewizora czasami trzeba dopuścić innych domowników. A zresztą finał powtórzą na pewno.
Wiem, że nikt mi nie powie jaka bedzie frekwencja ale jest na forum wielu doświadczonych stażowych bywalców i mogą parę słów w tej kwestii wyartykułować. Ciebie irimi o jasnowidztwo nie podejrzewałem.[/quote]
  • 0

budo_jaded
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Vegas

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Staż odbędzie się w Hali Gwardii - bardzo dużej, ale czy wystarczająco? Nie wiem.
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
No ta ja przepraszam... :oops: :)

A poważnie to zapytałem już znajomego, który staż współorganizuje, jaka będzie powierzchnia maty. Jeśli tylko dostanę odpowiedź (o ile dostanę) to dam znać. Z tego co wiem to podobno sala jest duża, więc mam nadzieję, że i maty będzie sporo.

PS. Chipsy, faktynie nie polecam, ale browarek w ilościach umiarkowanych (ciii) nie jest zły. Poza piwkiem więcej dystansu i luzu też polecam, nie tylko w technikach... ;-) :)

irimi - doświadczony (?) stażowiec
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Yoshi, można Was odwiedzić na treningu w Okunince?
Pozdrawiam, h-k
  • 0

budo_wirid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu

A poważnie to zapytałem już znajomego

czy tego samego ktorego nazywacie "zdrajca" :?: :lol:

Wirid pragnaca pokoju ;) (na forum?)
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu

A poważnie to zapytałem już znajomego

czy tego samego ktorego nazywacie "zdrajca" :?: :lol:

Wirid pragnaca pokoju ;) (na forum?)

Dokładnie tak ;-) Zapomniałaś dodać, że nazywamy go tak pieszczotliwie ;-)
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Dojoman, maty ma być podobno około 800m kwadratowych. Tak więc można mieć uzasadnione nadzieje, że bedzie można poćwiczyc bardzo "rozpustnie". A nawet jeśli nie to przecież zawsze można "nałykać się" przekazu... ;-)
  • 0

budo_dojoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Dziękuję Ci irimi za konkret. A wracając do mojej poprzedniej wypowiedzi nie miała być sztywniacka ale wesoła - cóż, widocznie wyszło innaczej.
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Nie widzę problemu ( -1,5 w lewym i -0,5 i -0,1 cylinder w prawym 8) ). najważniejsze, że jakoś się w końcu zharmonizowaliśmy ;-)
No i najważniejsze: se poćwiczymy w Opolu! :)
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
potwierdzam te 800 m
jesli wyloza wszystkie maty to bedzie tyle

do zobaczenia w sobote :)
  • 0

budo_aikimark
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Cześć Tomek ..

Co u Ciebie ?
Nie wiem czy ci w końcu odpisałem ale pas dojechał już do Legionowa ;)

pozdrawiam
Ai
  • 0

budo_ronin bastard
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Wycieczki osobiste z regionu Mazowsza pomijam...
Gusta nie podlegają dyskusji - mawiali Rzymianie i mam wrażenie że podobnie jest z poczuciem humoru u forumowiczów.
Na stażach prowadzonych przez Senseja Romana Hoffmanna zawsze odbierałem Go jako człowieka obdarzonego poczuciem humoru i nie sadzę aby moje blubry forumowe były Go w stanie urazić... Nie ujmując umiejętnościom i profesjonalizmowi Senseja RH uważam, że jeszcze WSZYSCY instrukorzy AIKIDO w Polsce (niezależnie od ich przynależności organizacyjnej czy politycznej) mogą się jeszcze od shihanów AIKIDO wiele nauczyć. Nie rozumiem po prostu gradacji przyjętych wartości odnośnie organizowania staży w tym samym terminie. Stąd też może nieco sarkastyczny ton mojej wypowiedzi :roll:
Co do "działań odwetowych" :? :?: proponowanych przez Yoshi to mam w tej kwestii zdecydowanie odmienne podejście - w miarę możliwości staram się jeździć na tego typu staże a moje absencje wynikają raczej z kwestii czasowo-organizacyjnych z mojej strony lub też zaporowej polityki cenowej ze strony organizatorów... :( :(
Tym nie mniej mam nadzieję że każdy znajdzie to czego oczekiwał niezależnie od tego na jakim stażu się znajdzie... :wink: :-)
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Ok:))..widze tę nieśmiałą gałązkę z napisem "make love not war" :))...doceniam...doceniam...
hihihi..ale wybaczcie mi..no po prostu nie moge sie powstrzymać....
Pytanie: co będzie się mówić, jak już w Polsce będą shihani?:))) rodzimi?:)))...że hihihi...wszyscy mogą się jeszcze wiele nauczyć od..no właśnei ..od kogo?:))...od lepszych shihanów zagramanicznych?....
no naprawde nie mogłam sie opanowac...:)))...nie gniewajcie się...
...odwracając kota ogonem...myslę, że WSZYSCY zagramaniczni shihani mogą się jeszcze bardzo wiele nauczyć od polskiego poczatkującego Kowalskiego (z całym szacunkiem dla wszystkich Kowalskich!)
Z majówkowym pozdrowieniem..
ihahahahaha, wiśta wio!....na aikikoniki by się szło!...:)))))
Yoshi
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu

...WSZYSCY instruktorzy AIKIDO w Polsce (niezależnie od ich przynależności organizacyjnej czy politycznej) mogą się jeszcze od shihanów AIKIDO wiele nauczyć...

Prowda! Jak zatem było na stażu z Isoyama sensei?... :roll:

I ponownie dla przypomnienia:
"Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz"? (Mt 7,3)
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu

...WSZYSCY instruktorzy AIKIDO w Polsce (niezależnie od ich przynależności organizacyjnej czy politycznej) mogą się jeszcze od shihanów AIKIDO wiele nauczyć...

Prowda! Jak zatem było na stażu z Isoyama sensei?... :roll:

I ponownie dla przypomnienia:
"Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz"? (Mt 7,3)


Bo tak wygodniej i pasuje do snutej teorii :P
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Za godzinkę jadziem do Opola :!: :!: :!:
Pa pa :!:
:) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_benek1313
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu

Pytanie: co będzie się mówić, jak już w Polsce będą shihani?:))) rodzimi?:)))...że hihihi...wszyscy mogą się jeszcze wiele nauczyć od..no właśnei ..od kogo?:))...od lepszych shihanów zagramanicznych?....
no naprawde nie mogłam sie opanowac...:)))...nie gniewajcie się...
...odwracając kota ogonem...myslę, że WSZYSCY zagramaniczni shihani mogą się jeszcze bardzo wiele nauczyć od polskiego poczatkującego Kowalskiego (z całym szacunkiem dla wszystkich Kowalskich!)
Z majówkowym pozdrowieniem..
ihahahahaha, wiśta wio!....na aikikoniki by się szło!...:)))))
Yoshi


Czego Tobie i wszystkim życzę. Jednak nie muszę od razu przed rodzimymi shihanami padać na kolana. Mogę woleć lepszych zgaranicznych, czyż nie?
Odwracając znowu sierściucha wychodzi, iż taki nasz shihan też by mógł się od 2,3,4,5 dana "zagramanicznego " czegoś nauczyć :D
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
ja tam jestem zdania, że niedobrze jest wogole padac przed kimkolwiek na kolana:))..bo łatwo uszkodzic sobie rzepki:))...
...natomiast warto na pewno uczyc sie od wszystkich, którzy maja coś do przekazania i walczyc z odwiecznym polskim kompleksem niższości:), którzy kaze porówywać "nasze" z "zagranicznym" po to, zeby pokazać, jakie wspaniale jest to "zagraniczne" .... a jakie kiepskie "nasze rodzime".
Z majówkowym pozdrowieniem:)
Yoshi
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu

ja tam jestem zdania, że niedobrze jest wogole padac przed kimkolwiek na kolana:))..bo łatwo uszkodzic sobie rzepki:))...
...natomiast warto na pewno uczyc sie od wszystkich, którzy maja coś do przekazania i walczyc z odwiecznym polskim kompleksem niższości:), którzy kaze porówywać "nasze" z "zagranicznym" po to, zeby pokazać, jakie wspaniale jest to "zagraniczne" .... a jakie kiepskie "nasze rodzime".Z majówkowym pozdrowieniem:)
Yoshi

...Co szczegolnie dokladnie widac wlasnie z zagranicy, szczegolnie tej naprawde odleglej... :oops: :oops: :oops:
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Staż był PIKO-BELLO-FANTASTICO!

Serdeczne podziękowania dla organizatorów za świetną robotę!

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024