Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_kurczak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zdjęcie
Czy ktoś może ma zdjęcie Kano, Funakoshiego i Ueshiby razem? Bo podobno ta trójka w pewnym okresie życia ćwiczyła z sobą.
  • 0

budo_mero
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcie
Została bodajże wydana książka "Mistrzowie Budo" i tam jak pamietam jest ich zdjęcie "zmontowane" razem...

BTW: Wróciłem :twisted: :twisted: :) :) Dawno mnie tu nie było kupa topicow do przeczytania :) :)
  • 0

budo_kurczak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcie
Zmontowane już widziałem:) ale mi chodzi o takie na prawde zrobione
  • 0

budo_zanshin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk Dolny i Górny

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcie
Jednocześnie chyba nigdy się nie spotkali.
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcie
Pewnie spotkali się jeszcze przed wojną, ale wtedy Dziakowi siadły akumulatory w jego Nikonie F6, a że ani Funakoshi, ani Kano nie mieli przy sobie ładowarek, bo na staże zwykle nie brali, to... :)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcie

Pewnie spotkali się jeszcze przed wojną, ale wtedy Dziakowi siadły akumulatory w jego Nikonie F6, a że ani Funakoshi, ani Kano nie mieli przy sobie ładowarek, bo na staże zwykle nie brali, to... :)

...to zrobili ściepke na kilka zestawów bateryjek alkalicznych, i posłali Kano do najbliższego kiosku RUCH. Tenże, jesze młody i zapalony jurny kawaler, zawadzil o niewielki skepik "Przyczajony Smok" i kupił skrzynkę browaru marki "Smoczy oddech".
Po degustacji i całodziennym treningu, wraz z solennym postanowieniem kupienia bateryjek dnia następnego, uderzyli w kimono.
Niestety rano chumoru nie poprawiła nawet półgodzinna medytacja pod wodospadem, i jednogłosnie doszli do wniosku że trzeba zabic klinika. Funakoshi udał się zatem z misją kodowo nazwaną "po bateryjki".
I tak sześć razy. Dnia siódmego, okazało się że nie zostalo im już nawet na waciki, wiec Dziadek, jako gospodarz, pchnął na Ebayu swego Nikona F6, co by mieli na pożegnalną bibkę. Niestety padła mu nagrywara w laptopie /zapewne przez wilgoc i wstrzasy przenoszące sie z tatami - źródła nie podają jednoznaczej odpowiedzi/, a kartę flasch wysłał FeedEXem razem z aparatem, przeto nie została żadna fotograficzna dokumentacja z owego pamietnego tygodnia zaciętych treningów, po których to panowie wyglądali na niewiarygodnie wycieńczonych /są relacje naocznych świadków/ wzbudzając szacunek w na świecie i w okolicy. Nikt do tej pory nie poddawał się tak katorżniczej pracy. Sukces mieli w kieszeni.

Naoczny swiadek, Duch Hopkirka.

Randall (Monthy Python's Flying Circus)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zdjęcie
Nono, Randall, jaki z Ciebie literat. Jestem pod wrażeniem. ;-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024