Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aikido Katowice????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_vlademir
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Aikido Katowice????
Szukam klubu gdzie mozna uczeszczac na Aikido na tereie katowic jezeli ktos wie gdzie to jest prosze powiedzcie a najlepiej to jakby mogliscie powiedziec ile takie kursy moga kosztowac :D
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

To nie boli :?
  • 0

budo_vlademir
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????
Gdybym znalazł to bym nie pytal sie was i niezawracal wam glowy :) A pozatym chcialbym sie dowiedziec jakie sa cwiczenia znaczy sie czy taki kurs dla poczatkujacych i jacy sa trenerzy.a chodzi mi czy jest jakis klub w okolicach centrum katowic bo sam jestem z piotrowic wiec niedaleko mam.
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????

www.google.pl

To nie boli :?


Gambit, nie bądź taki. Trzeba koledze pomóc :twisted:

Więc takdrogi Vlademir:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i w okienko wpisać "Aikido Katowice"

A ćwiczenia, to na poczatek:
- ukemi
- katatedori ikyo
- shiho nage
- irimi nage
- kote gaeshi
- itp...
no i czasami ćwiczenia z boken i jo
:twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_bular
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Dortmundu

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????

Szukam klubu gdzie mozna uczeszczac na Aikido na tereie katowic jezeli ktos wie gdzie to jest prosze powiedzcie a najlepiej to jakby mogliscie powiedziec ile takie kursy moga kosztowac :D

W Katowicach to nie wiem ale tu masz z Bytomia [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] zajecia sa prowadzone w klubie "Czarni Bytom" Trenerem jest sensei Grzegorz Pietrzyk 3 dan prowadzi on tez zajecia w Bedzinie i Chorzowie. Pozdrawiam
  • 0

budo_ptaku
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goole UK/Sosnowiec
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????
Yoshinkan Aikido,klub BuMeiKan:
Katowice ul Graniczna 46,Gimnazjum nr 4(Osiedle Paderewskiego) stronka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] pozdrawiam
  • 0

budo_vlademir
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????
OOOOOOOOO :lol: Dziekuej bardzo oto mi chodzilo :) :) :) :) jeszce raz dzieks :)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????

www.google.pl

To nie boli :?


Gambit, ty jak zwykle pierwszy z dobrą radą spieszysz... Pogratulować...
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????
no tu sie z Gambitem zgodzic musze... :roll:

gdyby autor tematu prosil o polecenie jakies sekcji albo mial jakies szczegolowe pytania to ok...

ale wystarczy w googlach wpisac Aikido Katowice i juz...
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????

ale wystarczy w googlach wpisac Aikido Katowice i juz...


No taa, ale szkoła szkole nierówna. Nie tylko pod względem finansowym. Nie można od razu polecić jakiejś dobrej sekcji tylko kolegę autorytatywnie do gugli odsyłać? :roll:
Szczegółowe pytania? Przeca pytał ile kosztuje. :wink:
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????

No taa, ale szkoła szkole nierówna. Nie tylko pod względem finansowym. Nie można od razu polecić jakiejś dobrej sekcji tylko kolegę autorytatywnie do gugli odsyłać? :roll:
Szczegółowe pytania? Przeca pytał ile kosztuje. :wink:


Nie można, bo jak wiadomo kazda pliszka swój ogonek chwali. Więc obiektywizmu w tym za grosz - więc na jedno wyjdzie czy skorzysta z googla czy nie.

Przpomina mi się post pewnej laski w z wawy (sprzed pół roku) która polecałą jedno dojo, a jako powód wyboru dojo podała "że ma blisko" :lol:
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????

ale wystarczy w googlach wpisac Aikido Katowice i juz...


No taa, ale szkoła szkole nierówna. Nie tylko pod względem finansowym. Nie można od razu polecić jakiejś dobrej sekcji tylko kolegę autorytatywnie do gugli odsyłać? :roll:
Szczegółowe pytania? Przeca pytał ile kosztuje. :wink:


A może ruszy cztery litery i zobaczy co i jak. Przecież na cene ma wplyw wiele rzeczy. Czasami cena taka sama, a komfort treningu choćby nieporównywalny.
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????

Nie można, bo jak wiadomo kazda pliszka swój ogonek chwali. Więc obiektywizmu w tym za grosz - więc na jedno wyjdzie czy skorzysta z googla czy nie.

Zgoda, Garry, że każdy poleci swoje dojo, ale jakby sekcja była do dupy i instruktorzy też to nikt zdrowy na umyśle by nie poleciłby takiej szkoły. No chyba, że złośliwie.

Przpomina mi się post pewnej laski w z wawy (sprzed pół roku) która polecałą jedno dojo, a jako powód wyboru dojo podała "że ma blisko" :lol:

Wystraszyłeś mnie, bo się zaczęłam zastanawiać, czy aby przypadkiem ja do tego dojo, gdzie ćwiczę nie miałam najbliżej. :) Ale nie, bliżej mam do "lodowiska". A tu to też z polecenia osób, które tam ćwiczyły. No i miałam szczęście, że trafiłam do senseia Kołodziejaka. ;-)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????

Zgoda, Garry, że każdy poleci swoje dojo, ale jakby sekcja była do dupy i instruktorzy też to nikt zdrowy na umyśle by nie poleciłby takiej szkoły. No chyba, że złośliwie.

Co to znaczy sekcja do dupy? To też twoja subiektywna ocena. De gustibus non disputandum est.

Wystraszyłeś mnie, bo się zaczęłam zastanawiać, czy aby przypadkiem ja do tego dojo, gdzie ćwiczę nie miałam najbliżej. :) Ale nie, bliżej mam do "lodowiska". A tu to też z polecenia osób, które tam ćwiczyły. No i miałam szczęście, że trafiłam do senseia Kołodziejaka. ;-)

Tak słyszałem z relacji jednej mojej kumpeli co, u was sewgo czasu ćwiczyła, że też sie cieszyła ze tam ćwiczy, bo "Iruś jest taki słodziutki" :lol:
Na mnie takie kryteriuim nie działa :twisted:
Rozumując nie wprost ciekawym też na czym polegało by twoje nieszczęście gdybyś trafiła na sensei Gorzenia? :roll: Czyżby był instruktorem do dupy? :lol: Nie musisz odpowiadać - pytanie retoryczne ;)
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????
Nie twórzcie podziałów między lubelskimi sekcjami sensei Gorzenia i Kołodziejaka, bo takich nie ma... :?

Wracając do tematu Aikido w Katowicach, poza wymienionymi klubami działa też [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] należąca do PUA.
Pozdrawiam, h-k
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????

Tak słyszałem z relacji jednej mojej kumpeli co, u was sewgo czasu ćwiczyła, że też sie cieszyła ze tam ćwiczy, bo "Iruś jest taki słodziutki" :lol:

Czy ja wiem czy "słodziutki"? :roll: W takich kategoriach myślałam jak miałam 16 lat. Dużo dobrego o nim słyszałam i na ile moja ocena może być wiarygodna, podoba mi się to co robi i jak robi. Senseia Gorzenia nie znam, to się nie wypowiadam.

Na mnie takie kryteriuim nie działa

Martwiłabym się jakby działało. :twisted: :) :) :)
  • 0

budo_nikoś1418048882
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????
Modzie widzisz i nie grzmisz :(
  • 0

budo_jonten
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????

Szukam klubu gdzie mozna uczeszczac na Aikido na tereie katowic jezeli ktos wie gdzie to jest prosze powiedzcie a najlepiej to jakby mogliscie powiedziec ile takie kursy moga kosztowac :D


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Zapraszam
  • 0

budo_zanshin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk Dolny i Górny

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????

Szukam klubu gdzie mozna uczeszczac na Aikido na tereie katowic jezeli ktos wie gdzie to jest prosze powiedzcie a najlepiej to jakby mogliscie powiedziec ile takie kursy moga kosztowac :D


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Aikido Nishio w Katowicach i nie tylko.
  • 0

budo_vlademir
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????
Ale milo thx :-) teraz to tylko pozostaje mi przebierac w ofertach :lol: wszystko kuszace :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024