Skocz do zawartości


Zdjęcie

staż w Opolu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu

Z tym Walbrzychem to sie grubo pomyliles, bo tu jedynie Borowski od czasu do czasu zawita...i to wsio. Kiedys mial sie odbyc staz z shihanem, ale na nieszczescie zmarl przed stazem, wiec zostal niestety odwolany.


przejrzalem archiwum..i zwracam honor-staz byl w 3 roznych miejscach:
18.06-Cieszyn
19.06-Gliwice
20.06-Piotrków Trybunalski
co nie zmienia faktu ze sposob dzialania byl taki sam....
  • 0

budo_senpai
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
poszukuje osoby jadacej z warszawy do Opola 29.04 na staz aikido
chetnie bede partycypowal w kosztach przejazdu

Tymoteusz
o661624786
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Witam...
coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, że jadowitość forumowiczów nie zna granic...

to Ronin Bastard: nie wydaje Ci sie, ze Twoja interpretacja info o naszej Majówce jest co najmniej...hmm...marnie świadcząca o Tobie? Pomijając fakt, ż ejest to nasza wieloletnia tradycja klubowa? - majówkowy wyjazd? Nie wspomnę o tym, że jesteśmy o ile dobrze wspomne - prekursorami polskich Majówek?:)
Czy jest coś złego w tym, ze w czasie wolnym od treningów proponuje się uczestnikom korzystanie z atrakcji miejsca i ośrodka? A jakby było napisane, że w cenie są mecze siatkówki, badmintona, scrabble, jenga itd..to też byś napisał, że jedziemy na majówke grać w scrabble z Sensejem? Nie wiem jak tam u Was, ale u nasz w Warszawce to lud ma szerokie zainteresowania i chętnie poznaje nowe rzeczy nie tracąc z pola widzenia spraw zasadniczych.
to O'Mod: nie spodziewalam sie takiego poziomu komentarza:( zawiedziona jestem...zawiedziona...
to Przemek: tak to już jest, ze w roku jest bardzo ograniczona liczba weekendow na organizowanie stazy i nie da się zrobić tak, żeby wszystko zsynchronizowac. Był taki pomysł, kiedyś, żeby to spróbowac zsynchronizowac..ale między innymi z wymienionego przeze mnie powodu - padł. Niestety, termin stazu bardzo często nie zalezy od organizatora, tylko od możliwości zaproszonego gościa. Jeśli zapraszasz gości - sam na pewno o tym wiesz. Uszczypliwości zatem ..chyba mozna sobie darować?:)
to Irimi: mysle, ze salomonowe słowo dobrze robi na skołatane dusze...każdy wybierze to co mu najbardziej pasuje...jedni browar przed TV i ćwiczenia palców na pilocie, inni majówke, seminarium, rowery, narty w Alpach, pielenie ogródka...fajnie jest mieć wybór...:)
Yoshi
  • 0

budo_wirid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
ech a ja kolejny raz sie przekonalam ze w Warszawie macie specyficzne poczucie humoru... Naprawde ludzie troche luzu, bo z takim podejsciem bedzie tutaj sztywno jakby was wykrochmaliło... :wink:

pozdrawiam
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Yoshi, przeciez to zwyly czarny humor...... :wink: :lol:
  • 0

budo_ronin bastard
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Szanowna Yoshi

Jak sama raczyłaś zauważyć:

Niestety, termin stazu bardzo często nie zalezy od organizatora, tylko od możliwości zaproszonego gościa.

W tym konkretnym przypadku wydaje mi, że łatwiej jest przełożyć Majówkę, są jeszcze 4 majowe weekendy(no chyba, że ten termin ma dla tej Majówki znaczenie doktrynalne) , niż zebrać trzech shihanów w innym terminie.
Oczywiście nasuwają się fundamentalne pytania:w jakim celu? i dlaczego?
Każdy wybiera takie AIKIDO jakie mu bardziej odpowiada. Jeśli polski shidoin organizuje staż, w tym samym terminie to mam wrażenie, że on uważa iż ma do zaoferowania coś ciekawszego niż japońscy shihani(a znając wrodzoną skromność warszawskich instruktorów i hippiczną niespodziankę... wnioski nasuwają się same 8) ).
Ale skoro jego uczniom to odpowiada - to powodzenia...

P.S.
POgłoski o mej jadowitości są cokolwiek przesadzone...
a od wspólnego ćwiczenia tegatan (zwłaszcza z tymbarkami :) ) jeszcze nikogo nie zatrułem... 8) 8)

Szczepan, wirid - Dzięki! :D :D
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
to Ronin: Twoje interpretacje i szukanie podtekstów tam gdzie ich nie ma rozczulilo mnie do tego stopnia...że poprzestane dyskusji.
A gwoli wyjaśnienia wyboru terminu: organizowanie Majówki w takiej formie, w jakiej ją wymyślilismy kilka lat temu ma sens tylko w ten jeden majowy weekend. Inaczej nie byłaby majówką tylko zwykłym seminarium.
A zresztą..co to gadać....skoro i tak wszyscy wiedza lepiej kto, dlaczego, przeciwko komu i w jaki sposób kroi wrogie imperialistyczne spiski.... bleeeeeeee...
Podpowiedź: Zawsze możesz w odwecie nie przyjechać, na przykład, na naszą szkołe letnią z Shihanem Takimoto:)
Yoshi
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
to Wirid:...z poczuciem humoru bywa w Warszawce różnie, ale gadania bez sensu, żeby tylko komuś łatkę przypiąc - to ja osobiście wyjatkowo nie cierpie. I tu święta racja - moje poczucie humoru w tym przypadku równe jest zero..albo nawet grubo poniżej.
A poza tym, nie narzekam...
Yoshi
  • 0

budo_wirid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu

...ale gadania bez sensu, żeby tylko komuś łatkę przypiąc - to ja osobiście wyjatkowo nie cierpie...

Na forum tak czasem bywa ze mowi sie bez sesu, dla samego gadania, ale zeby odrazu sie obrazac?? Ja nie widze zadnego przypinania latek(zwykla gra slow), a jesli chodzi o seminaria, majowki etc. to zyjemy w wolnym kraju i kazdy wybierze to co lubi najbardziej. Przynajmniej w Opolu bedzie wiecej miejsca :wink: .

Niech pokój i harmonia będą z wami.
  • 0

budo_aikimark
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
I kto to mówi o czarnym poczuciu humoru ? ( cyt. bez komentarza.. " ) takie zakończenie
Twojego niby czarnego poczucia może świadczyć o ironi i drwinie...
Przeglądam to forum od czasu do czasu i załamuje ręce.
Polska mentalnośc jest jaka jest.
Pomijając już fakt naszej Warszawki i zakompleksienia całej Polski mogę tylko dodać że obecną negatywną warszawkę tworzą właśnie ludzie z innych miast i wioseczek..

Zajmijcie się swoimi podwórkami. To forum często przypomina mi stare babinki siedzące na ławeczce : ( A wie Paani , a Zocha to se ostatnio kupiła nowe buty, taaaa, a ciekawe skad na nie kase miała, noo a u goździkowej na parapecie stoją tulipany NOOOO co Pani powie...

ludzie troche pokory

pozdrawiam
Ai
  • 0

budo_wirid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Tak sie sklada ze zkonczenie mojego posta nie mialo nic wspulnego z humorem, ani czarnym ani nawet fioletowym w rozowe sloniki... Pokój jest wazny na świecie i ja to wyznaje, a harmonia jest konieczna do utrzymania stanu pokoju. Powinienes byc bardziej tolerancyjny... :roll: moze Wy lubicie spory, klutnie, wojny, wasnie, ale ja sie od takich rzeczy odcinam, jestem za jednoscia i pokojem na swiecie i nabijanie sie z moich przekonan jest troche niestosowne, nie uwazasz? jak juz wspomnialam to jest wolny kraj i moge wyznawac hasla jakie tylko mi sie podobaja... z nikogo nie drwie, szanuje ludzi za sam fak te nimi sa i nie mam powodu nimi gardzic. Yoshi chcialam poprostu powiedziec ze niepotrzebnie sie denerwuje, bo to byl tylko zart, ktory nie mial na celu nikogo obrazic. (w takim toku myslenia Chuck Norris powinien rzucic mega focha :lol: )

Pozdrawiam (nadal pokojowo nastawiona)
  • 0

budo_aikimark
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Wird chyba jesteś przewrażliwiona, wyluzuj to nie było po pierwsze do Ciebie. Tylko do Ronin Bastard od którego wszystko sie zaczęlo i ogólnie do tej bezsensownej dyskusji.
To Ronin wyraził się ironicznie i z drwiną.

Nikogo nie obraziłem i nie pisałem do Ciebie. Zastanawiam się co mogło urazić Ciebie w treści nie do Ciebie :) ? Wszystko Co napisałem podtrzymuję i to z pseudoWarszawką również...

Sam jestem i zawsze byłem pokojowo nastawiony do ludzi i życia więc nie zarzucaj mi
braku tolerancji.. Toleruję wszystko, ale nie zawiść i brak uzasadnionej logiki, a taką było dla mnie skrytykowanie pomysłu na weekend jednego z klubów.

pozdrawiam
  • 0

budo_wirid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
aha no to sorki ze ak wyjechalam ;) ucze sie caly dzin biologi i polskiego, wiec mozna mi chyba wybaczyc... ;) :)

pozdrawiam
  • 0

budo_aikimark
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Spokojnie , no problema , rozumiem :) Mam nadzieję że zaliczysz na min 5 te przedmioty.

A takie dyskusje ja te tutaj do niczego nie prowadzą. Dlatego rzadko tu przychodzę.
Co po niektórzy mają za bardzo rozbuchane ego.
Mimo tego że Aikido kultywuje pozytywne nastawienie do ludzi i otoczenia często na forum widać jak leje się jad strumieniami. Wcale się nie dziwie Yoshi.
Nie każdy rozumuje w kategoriach czysto materialnych, a interpretacja "kolegi" o godzince konika za free, świadczy tylko o jego nastawieniu do życia.
Zanim napiszesz kolejną bzdurę może zapoznaj się trochę z tematem.

pozdrawiam
Ai
  • 0

budo_novic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Where the Lincolns, and the Chevies and the Cadis at

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Nie wiem czy to potrzebne komu, ale dorzuce swoje 0,3 PLN :) Takie nagromadzenie shihanow made in Japan zdarza sie w Lechistanie bardzo bardzo rzadko. Zatem wybor przez aikidowca majowki z RH zamiast stazu z YF, KA i MK (hehe, tajemnicze literki ;) ) wydaje sie mi decyzja dziwna. No ale co kto lubi. Ja nic do tego nie mam.

Przynajmniej w Opolu bedzie wiecej miejsca ;) .

pozdro
  • 0

budo_aikimark
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Witam,

Zgadzam się że to okazja ale jak dla mnie nie tym razem. Po pierwsze na majówkę
mogę pojechać z żoncią i juniorem. A wole to niż zero Aikido i siedzenie w domu w weekend.
A jak sam dobrze zauważyłeś NAGROMADZENIE będzie tyczyło się nie tylko japońców
ale i oglądaczy. Zreszatą każdy robi to co chce to wolny kraj :)

Dlatego nie dobrze jak ktoś krytykuje decyzję osoby nie znając jej prawdziwych intencji.
To samo tyczy się wszystkich klubów które organizują swoje majówki.
Ta bezsensowna polemika jest zbędna a człek który wystartował może spokojnie robić karierę w gazecie FAKT :)

Dla mnie koniec tematu :)
pozdrawiam wszystkich
i czekam również na info ze stażu..
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Oj Novic, to ja Ci życze, żeby tylko takie zdziwienia Cie w zyciu dotykały:))) Zawsze to miło przeczytać, jak kolega aikidoka tak subtelnie potrafi powstrzymać sie od oceniania innych:)) ...niech żyje miłość i harmonia...huuraaaa!!! Tolerancyjni aikidocy wszystkich krajów łączcie się!:)))
Yoshi
  • 0

budo_ralman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Każdy wybiera co lubi. Po co ideologię do tego dokładać? Staż z shihanem zawsze będzie dla mnie ważniejszy od stażu z rodzimym mistrzem. Ale ja to ja. Ćwiczę dla siebie.

Może czas skończyć wojenki?
  • 0

budo_dojoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Zamiast doklepywać sobie nawzajem może ktoś rozwieje mój dylemat. Czy sala, w której odbędzie się staż jest na tyle dużą, żeby pomieścić wszystkich chętnych? A tych, jak sądzę, nie będzie brakowało. Jeżeli frekwencja będzie podobna do tej w Suchym Lesie na stażu z Isoyama sensei - jedna mata na parę - to zastanawiam się, czy warto jechać w roli statysty. Obejżeć staż można na kasecie lub dvd, zawsze ktoś nakręci, a ćwiczenie, sensowne ćwiczenie, wymaga przestrzeni.
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Nie jedź! Nie warto! Na pewno będzie gęsto jak w zupie jarzynowej z kaszą. Ponoć też pogoda ma być do d. O! - Będzie finał snookera na Euro, Lays wypuścił nowy model chipsów. Co tam! Zrób sobię wizualizację ikkyo ura przy browarku i tyle.

irimi - medium widzące przyszłość stażu i mający nadzieję, że tym wpisem wygrał dla siebie dodatkowe metry kwadratowe na stażu w Opolu :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024