Skocz do zawartości


Zdjęcie

staż w Opolu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu

...No chyba, że ktoś koniecznie wymaga dla siebie tańszych... :roll:

I owszem, wymagam, bo składkę po to płacę!
  • 0

budo_replicant
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:far far away...

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
To ja teraz będę ten zły i spróbuję przerwać OT.

Czy jest na tym forum ktoś z PSA, kto mógłby powiedzieć gdzie (trochę się domyślam) i kiedy można się spodziewać jakichś oficjalnych galerii ze stażu,
oraz
Czy i kiedy można się spodziewać jakiegoś oficjalnego dvd ze stażu.

Kręcili się tam ludzie wyglądający na speców od foto/video, więc tak sobie gdybam, że pewnie i jakaś dokumentacja się pojawi.

(Chciałbym zobaczyć scenę, jak Fujimoto Sensei po jednej z technik, trzymając uke na macie, z komiczną miną zagląda w obiektyw :) ),
  • 0

budo_ronin bastard
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu

I owszem, wymagam, bo składkę po to płacę!

No cóż - ludzie miewają w życiu różne imponderabilia...
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu

I owszem, wymagam, bo składkę po to płacę!

No cóż - ludzie miewają w życiu różne imponderabilia...

Lepszy tańszy staż niż składki idące na delegacje zarządu... ;-)
  • 0

budo_ronin bastard
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu

I owszem, wymagam, bo składkę po to płacę!

No cóż - ludzie miewają w życiu różne imponderabilia...

Lepszy tańszy staż niż składki idące na delegacje zarządu... ;-)


O rany! 8O
Bez wątpienia lepiej, ale jaki to ma związek z naszą dyskusją? :!:
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Co by na właściwy tor wejść.

To chyba najfajniejsza częśc pokazów. Now każdym razie mnie ta część bardzo się podobała:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Przepraszam za moje ignoranctwo, ale co oni robią? I co mają na głowach? :oops: :oops: :oops:
  • 0

budo_ralman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu

Przepraszam za moje ignoranctwo, ale co oni robią? I co mają na głowach? :oops: :oops: :oops:


No wiesz :!: To narybek samurajski z Opola. Podejrzewam, że chcą ćwiczyć tych bez nakryć głowy :wink:

Ale fakt, to najlepsza część pokazu.
  • 0

budo_ronin bastard
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Swego czasu na zarzuty Kennedy'ego o łamaniu praw człowieka i braku swobód demokratycznych w Związku Radzieckim Chruszczow dziarsko odpalił:
- A u was biją Murzynów!


Wobec podobnie rażącej siły argumentacji Kolegi :? :? :? - odpadam...
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
8O O co tym razem chodzi z tymi Murzynami? 8O
  • 0

budo_replicant
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:far far away...

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu

No wiesz :!: To narybek samurajski z Opola. Podejrzewam, że chcą ćwiczyć tych bez nakryć głowy :wink:

Skoro samurajski, to czemu trzymają w rękach jo a nie bokkeny? :D Ja tam co prawda nie wiem, czy samurajowie chłopów lali kijami, czy plasterkowali mieczami, ale byloby bardziej widowiskowo :) .
A swoją drogą dzieciarnię mają ładnie wyszkoloną, szkoda że głównie ukemi i biegi były na pokazach, niektóre dzieciaki całkiem fajnie techniki robiły poklon
  • 0

budo_nazgul
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Wydaje sie mi iz kolega bastard zwany roninem nie protestowal naprzeciwko temu iz kolega irimi mial tanszy bilet, tylko naprzeciwko dzieleniu ludzi na stazach na lepszych (swoich) i gorszych (z innych federacji/stowarzyszen) w sensie ogolnego zjawiska. Pod czym i ja sie podpisuje (jak rowniez pod sprzeciwem dzielenia z jakichkolwiek przyczyn) - taki podzial ma sie nijak do idei aikido. Moze wprowadzic dodatkowa oplate od grubasow i dryblasow (bo jak padaja to wiecej miejsca potrzebuja? :-)
A w kontekscie ludzi ktorzy byli przyjechali z daleka i nie cwiczyli: nie moge mowic za wszystkich, ale ci z ktorymi rozmawialem nie cwiczyli bardziej ze wzgledu na mala ilosc miejsca do cwiczenia (no moze tu byla troche kwestia stosunku ilosci miejsca do ceny) niz ze wzgledu na te 30 zl roznicy.
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Widzę, że niektórzy usilnie lubią dorabiać politykę do prostych faktów. Widać ten typ tak ma. Przyznam szczerze, że słabnę kiedy czytam teorię spiskową o wymuszaniu podziałów.
"Stał się cud pewnego razu: gadał dziod do obrazu. A ten obraz ani słowa. Taka była ich rozmowa."

Co do pokazu dzieci, to mnie akurat bardzo odpowiadał ten fragmencik z "szarżą". Sympatycznie pokazano, że w treningu dzieci duży nacisk kładzie się na fakt, że aikido ma być dla nich przede wszystkim zabawą. Brawa dla instruktorów! :D
  • 0

budo_ralman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu

....
Skoro samurajski, to czemu trzymają w rękach jo a nie bokkeny? :D Ja tam co prawda nie wiem, czy samurajowie chłopów lali kijami, czy plasterkowali mieczami, ale byloby bardziej widowiskowo :) ...


Bokkenami mogłyby się pociąć. :) BHP przede wszystkim :!: :wink:
  • 0

budo_ronin bastard
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu

8O O co tym razem chodzi z tymi Murzynami? 8O


Panie Kolego.
To, że daje się zorganizować staż, bez dzielenia ludzi na swoich i obcych, mieliśmy przykład w Opolu.
Z uporem podkreślasz że wymagasz obniżki dla siebie na "swoich" stażach ponieważ płacisz tam składki. Wszyscy płacą składki, oczywiście w ramach swoich organizacji, ale jednak nie wszyscy domagają się w związku z tym ulg(znowu: w ramach swoich organizacji) i nie przeszkadza im to że ktoś zapłacił za staż tyle samo(mimo że nie zapłacił składek do ich organizacji). Stąd też moja uwaga o różnych imponderabiliach w życiu...
Natomiast Twoja riposta miała podobny stopień koherentności z poruszanym zagadnieniem
jak "błyskotliwa" wypowiedź Chruszczowa na uwagę Kennedy'ego :?

Widzę, że niektórzy usilnie lubią dorabiać politykę do prostych faktów. Widać ten typ tak ma. Przyznam szczerze, że słabnę kiedy czytam teorię spiskową o wymuszaniu podziałów.

Przeprowadzenie jakiegokolwiek wydzielenia jest pod względem formalnym dokonaniem podziału (jako człowiek zajmujący się Nauką zapewne o tym wiesz :wink: ).
Tak więc to czy różnicę w cenie nazwiemy "zniżką" dla Ciebie, czy "zwyżką" dla mnie jest kwestią semantyczną dla dokonanego wydzielenia.
W związku z tym uwagi o "dorabianiu polityki" czy "teorii spiskowej" są co najmniej nie na miejscu. :(
Nie wiem tylko czy jest to przypadkowe "potknięcie" czy świadoma kazuistyka... :(
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
AI - miłość, harmonia, zjednoczenie
KI - energia, siła wewnętrzna
DO - droga, ścieżka rozwoju

Bardzo przepraszam za oftopa. :)
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Nie kolego Ronin. Popatrz na ceny i nie piernicz.
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Pokaż mi drogi kolego Roninie staż z shihanem za 60zł. Są takie? Nie? Zatem cena 90zł jest ceną normalną, a cena 60zł jest 33,3% zniżką. Jeśli tego nie kumasz to, zasiadaj nadal na trybunach w roli "twarzowego" i nie jęcz. Ćwiczysz, albo pierniczysz. Tyle.
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Panie kolego, a w kwestii podziału, to mamy do czynienia z FAKTEM, że część instruktorów PFA odeszła i utworzyła odrębną organizację (PSA). Zatem czy chcesz czy nie, to taki podział dokonał się bez naszego (mojego, twojego) udziału.

Brawo za jednolitą cenę biletów w Opolu!
Gdybyście jednak jako członkowie PSA mieli (słusznie zresztą) zniżkę na bilety, to przyjąłbym to do wiadomości, a nie rozdmuchiwał jak waść to czynisz już od kilku już stron.

Mam zatem opienię na temat tego co piszesz i opinię tę precyzuję: "politykę dorabiasz do cen biletów". Wszak jest to forum, a ja wyrażam na nim swoją opinię, zatem nic nie jest "nie na miejscu" i formułowanie przeze mnie myśli nie jest przypadkowe, a (przyznaję szczerze) zamierzone. Dzieje się to na tej samej zasadzie, na jakiej porównujesz moje wypowiedzi do wypowiedzi niejakiego Chruszczowa, mając do swej opinii prawo. Nadal nie wiem, która z moich wypowiedzi wydała ci się "błyskotliwa", ale mniejsza o to, bo masz prawo sądzić jako chcesz.
Pozdrawiam i lecę na stażyk.
  • 0

budo_replicant
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:far far away...

Napisano Ponad rok temu

Re: staż w Opolu
Panowie, Plz, załóżcie temat o podziałach i niesprawiedliwościach w polskim Aikido i przenieście tam tą wartościową dyskusję o krzywdzących rabatach na stażach. :roll:

Tytuł tego wątku sugeruje, że można tu znaleźć informacje, fotki, relacje ze stażu w Opolu, których póki co jest tu najmniej.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024