Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aikido Katowice????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????

Yoshinkan Aikido,klub BuMeiKan:
Katowice ul Graniczna 46,Gimnazjum nr 4(Osiedle Paderewskiego) stronka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] pozdrawiam


Również serdecznie polecam...
  • 0

budo_jonten
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????

Yoshinkan Aikido,klub BuMeiKan:
Katowice ul Graniczna 46,Gimnazjum nr 4(Osiedle Paderewskiego) stronka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] pozdrawiam


Również serdecznie polecam...



Powrót do źródeł ?? ze schizmy ??? ;)

Szkoda że macie treningi w tym samym czasie bo z miłą chęcią bym zobaczył !!
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????

Yoshinkan Aikido,klub BuMeiKan:
Katowice ul Graniczna 46,Gimnazjum nr 4(Osiedle Paderewskiego) stronka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] pozdrawiam


Również serdecznie polecam...



Powrót do źródeł ?? ze schizmy ??? ;)

Hm...moje źródła początek mają w Zabrzu, chyba że przez te ponad sześć lat mnie ktoś usilnie w błąd wprowadzał ;]... Szczerze to nie rozumiem za bardzo Twojego pytania, jeżeli jest kierowane do mnie, możliwe również że rozpatruje je w zupełnie innym kontekście, aniżeli powinienem, dlateg możesz sprecyzować?

pozdrawiam
  • 0

budo_jonten
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????
możesz sprecyzować?


Naprawde nie mamm nic złego na myśli :-) .
Jak zapewne wszystkim wiadomo Shudokan wziął się z Yoshinkan .
A sekcja na Granicznej była kiedyś w Shudokanie i przeszła do Yoshinkanu -
Co wcale nie umniejsza jej wartości - żeby była jasność !!! :)
Tym bardziej że różnice nie są duże . (nawet kiedyś ściagałem słownictwo technik ze strony Yoshinkanu ) .
W tym kontekście - moja wypowiedź była żartem - niczym więcej .


Pozdrawiam .
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????
Stary, przecież ja również nie miałem niczego złego na myśli ;]... żart za bardzo personalnie odebrałem hehe. Gwoli sprostowania ja nie trenuję w Bumeikanie., ale poprostu miałem możliwośc ćwiczenia z Rafałem (instruktorem sekcji Katowickiej), dlatego mogę z całą odpowiedzialnością polecić to dojo. Odnośnie różnic między Shudokanem, a Yoshinkanem, nie bedę się wypowiadał, bo to nie ten topick i o tym już było trochę na forum :D . Gdybyś chciał poznać Yoshinkan z autopsji, to zapraszam do jednej z naszych sekcji na śląsku, albo na najbliższy staż z Matsuo sensei. Więcej informacji na : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

pozdrawiam
  • 0

budo_sigh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????
Gwoli ścisłości to czym prawi KIOD to SeSeiKan Aikido (legitymujacy się pierwszeństwem do domeny [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] który zwłaszczyło w sposób znany dobrze KIODOWI, ale to nie temat tej dyskusji)! To widać już na pierwszy rzut oka w wymaganiach egzaminacyjnych.

Co do różnic między SHUDOKANEM a YOSHINKANEM to bardziej skomplikowana sprawa i była już na tym forum poruszana nie raz. Proszę wykorzystać obcję SEARCH a odpowiedz się znajdzie. Pórównanie Shudokanu do Yoshinkanu to jakby porównywac samolot z latawcem, oba latają.

Osu.
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????
Witaj SIGHDZIE

Gwoli ścisłości to czym prawi KIOD to Yoshinkan Aikido, SeSeiKan Aikido , Yoshinkan SeseiKan Aikido, tak co by nie było niedomówień... a tak w ogóle, to o czym prawię?

pozdrawiam
  • 0

budo_ww60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????

Witaj SIGHDZIE

Gwoli ścisłości to czym prawi KIOD to Yoshinkan Aikido, SeSeiKan Aikido , Yoshinkan SeseiKan Aikido, tak co by nie było niedomówień... a tak w ogóle, to o czym prawię?

pozdrawiam


Eh jak czytam Twoje posty to czasem słabo sie robi :)
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????

Eh jak czytam Twoje posty to czasem słabo sie robi :)


To przestań czytać i na trening się przejdz, a nie ściemniaj że niby noga skręcona i takie tam.. :)

p.s. jak już będziesz na stażu z Doshu to zrób troche fotek i zamieść na forum hehe :)
  • 0

budo_ww60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????


Eh jak czytam Twoje posty to czasem słabo sie robi :)

To przestań czytać i na trening się przejdz, a nie ściemniaj że niby noga skręcona i takie tam.. :)
p.s. jak już będziesz na stażu z Doshu to zrób troche fotek i zamieść na forum hehe :)


Ty nie bądź taki mądry bo Cie wyzwe na pojedynek :wink: haha
  • 0

budo_akira bayushi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń/ Hull Uk
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????
Polecam Aikido Nishio w Katowicach. Treningi prowadzone są przez Jacka Wodarczyka 2 Dan. Profesjonalne podejście i świetna atmosfera. Ale najlepiej jak pochodzisz po klubach które tu koledzy podali i sprawdzisz osobiście gdzie najlepiej się czujesz. Pozdrawiam
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????

Ty nie bądź taki mądry bo Cie wyzwe na pojedynek :wink: haha


Lepiej nie, bo sobie jeszcze na rozgrzewce, przed sparingiem nogę skręcisz hehe... albo tak jak ja ostatnio, w trakcie :D (uprzedzając Twoją ripostę :wink: )


Polecam Aikido Nishio w Katowicach. Treningi prowadzone są przez Jacka Wodarczyka 2 Dan. Profesjonalne podejście i świetna atmosfera. Ale najlepiej jak pochodzisz po klubach które tu koledzy podali i sprawdzisz osobiście gdzie najlepiej się czujesz. Pozdrawiam


Zgadzam się z Akirą, ale w tej kwesti Zanshin mógłby coś więcej napisać.
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????
Ja też polecam Jacka Wodarczyka. Coprawda nie ćwiczę aikido mistrza Nishio (jeśli mogę się tak wyraźić) jednak zawsze kiedy spotykam się z aikido w wykonaniu Jacka jestem pod wielkim wrażeniem.

Pozdrawiam
  • 0

fdra
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido Katowice????

witam,

 

JAk przedmówcy polecam Aikido Nischio w Katowicach Giszowcu, Nadal prowadzi sensei Jacek Wodarczyk jednak podany stopień był błędny, od około roku ma 4dan. Sensei Jacek jest niesamowitym technikiem.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024