Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Europy MT


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy MT
masz racje. Dlatego nie wiem w jaki sposob IFMA chce stac sie dysycplina olimpijską mając takie zasady. W Polsce w PZMT na szczescie rozgrywane są zawody w jednej lub turniej pierwszych walk i to jest logiczne. Dlatego PZKb bliżej do WMF gdzie nie ma takiego sztucznego podzialu. Wiesz to nie musza byc zawodnicy z MT. Mogli stoczyc 2 walki w MT i 40 w low-kicku. Na moje ten system nie sprawdzi sie. CHyba ze chodzi by pompować medale. Mimo tego gratuluje Parchecie. Dlatego ze jest zawodnikiem startującyym czesto i ma szanse na wlasciwy rozwoj. Od was do Holandii jest najbliżej w Polsce:)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy MT
byli z kicka ale w low. W tym juz jestesmy dobrzy ( swiatowy poziom) ale w muay jeszcze trzeba troche nadgonic. Aczkolwiek ostatnie MŚ pokazały że nie dużo brakuje. Mam nadzieję, iż członkowie PZMT zaczną startować również w PZKB (niedługo PZKbiMT). Byłoby to z korzyścią dla MT
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy MT
A i świete słowa co do MIedzynarodowych Mistrzostw POlski. Bzdura. Jak można wtedy stwierdzic ktory jest najlepszy w danej kategorii. Najlepszy może w pierwszej walce wpaść na Białorusina. I odpadnie. Mistrzostwa Polski nie mogą być międzynarodowe.
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy MT

Zawodnicy nasi ostatnio byli na Otwartych Mistrzostwach Łotwy a takze na Austrian Classic i Irish Open


Bardzo fajnie ale dla czego o tym nie słychać? czy dla tego że nie wygrali? uważam że jeżeli Polacy startują, powinno się o tym mówić, nie ważne czy są z PZKB czy z PZM ( często wyboru nie mają, robią to za nich trenerzy )...a przegrana nie jest hańbą, jest doświadczeniem. Osobiście zdażyło mi się przegrać z zawodnikiem , z którym następnym razem udało mi się wygrać. To jest właśnie wspaniałe w tym sporcie...do ostatniego gongu wszystko jest mozliwe...
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy MT
Najbliższa impreza Puchar polski 22-23 kwietnia zapraszamy:) wiecej na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy MT

A i świete słowa co do MIedzynarodowych Mistrzostw POlski. Bzdura. Jak można wtedy stwierdzic ktory jest najlepszy w danej kategorii. Najlepszy może w pierwszej walce wpaść na Białorusina. I odpadnie. Mistrzostwa Polski nie mogą być międzynarodowe.


Potwierdzam :D w zeszłym roku wylosowałem Berezowskiego w eliminacjach na pierwszą walkę i niestety przegrałem, ale nie mam wymówki bo pojechałem zupełnie nieprzygotowany po kilkuletniej przerwie w treningach.
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy MT

Najbliższa impreza Puchar polski 22-23 kwietnia zapraszamy:) wiecej na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Prawdopodobnie będziemy razem z Parchetą ale nie żeby walczyć. Widzisz u nas jest tak, trenujemy razem i sami szukamy sobie walk. Od czasu do czasu jedziemy też do Francji trenować z moim byłym trenerem Delfimem Antonio. W czerwc mamy zawodowe walki w Strasbourgu. Sami dajemy sobie rade...Ale mamy zamiar startować w imprezach PZKB. W zeszłym tygodniu napisałem pismo do Pana Palacza. Oczywiście będziemy też startowali w imprezach PZM. Najważniejsze to zebrać doświadczenie na ringu.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy MT
Dla mnie to jest właściwy sposób myślenia. Czemu nie chcecie startować. Puchar Polski jest również kwalifikacją do kadry. Następne dopiero będą mistrzostwa polski. Nie szkoda czasu. podstawą są zgrupowania i starty.
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy MT
Nie startujemy ponieważ już jesteśmy wpisani na MP w PZM tydzień po Pucharze organizowanym przez PZKB, poza tym pismo do PZKB poszło dopiero w piątek i czekamy na oficjalny wpis. Po rozmowie telefonicznej z Panem Palaczem, wiem że będziemy mogli startować ale jeszcze nie tym razem.
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy MT
Nie startujemy ponieważ już jesteśmy wpisani na MP w PZM tydzień po Pucharze organizowanym przez PZKB, poza tym pismo do PZKB poszło dopiero w piątek i czekamy na oficjalny wpis. Po rozmowie telefonicznej z Panem Palaczem, wiem że będziemy mogli startować ale jeszcze nie tym razem.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy MT
To witamy chebem i solą:)
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy MT
a Ty startujesz? jeśli tak to w jakiej kategorii?
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy MT
NIe (jestem za stary:)ale najprawdopoedobniej tez bede. Chcę wziąść udział w szkoleniu. Raczej w MT jestem nowicjusz:) Wiem ze jest sporo nowych klubow takich jak wasz.
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy MT
Tak tylko wrzucę do dyskusji 3 grosze :)
Na najbliższych MP będą same kluby z Polski - brak niespodzianek z zagranicy
I tyle
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy MT
Mysle ze to sluszna decyzja
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy MT
witam Ozzza! co nowego na płodniu Polski? :) Pozdrawiam, "RUDY"
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy MT
Cze "Wilk'u" :)
Południe ma się dobrze choć.. .niektórzy pewnie by chcieli aby było inaczej :) Takie życie
A co decyzji - pojawiła się taka propozycja wśród klubów PZMT i zarząd się przychylił do tego.
A... za niedługo (technik przede mną ucieka) będą filmy z Singen - całkiem ładnie wyszły
Wai dla północy :)
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy MT
Widzę że zapamiętałeś "Wilka"... :) Uważam że to słuszna decyzja co do klubów zagranicznych. Mamy już chyba dość własnych zawodników żebyśmy mogli organizować własne zawody. A już zszedłem do 67kg tak jak mówiłem :twisted: Aha, Dziadek z Francji też będzie! Pozdrowienia!
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy MT
Hm... to moja waga :) Się pewnie na ringu spotkamy :D :D
  • 0

budo_mar.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy MT
Witam

Dobry pomysł!! Jednak wypadałoby zainteresowanych "obcych" trenerow poinformowac troche wcześniej o zaistniałej sytuacji :?

Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024