Skocz do zawartości


Zdjęcie

film w stylu "hero" o MT


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_tenchi18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

film w stylu "hero" o MT
Co byście myśleli jakby miał powstać film w stylu "hero" który opowiada jakąś dawną historie o tajladi w którym głównymi bohaterami mają być żołnierze armi króla ??
  • 0

budo_tomas155
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KrK

Napisano Ponad rok temu

Re: film w stylu "hero" o MT
wiązało by sie to pewnie z wyzszym budzetem niz budzet Tom Yum goonga , a jeze;i mialby powstac taki to osobiscie nie lubie filmow gdzie sa juz przebajerzone akcje na linach
pozdro
  • 0

budo_tenchi18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: film w stylu "hero" o MT
może źle to opisałem ale chodziło mi tylko o ten klimat pradawni wojownicy ale walki zostały by w dobrym stylu tak jak w ong baku tylko że historia opowiadała by o jakiś wydarzeniach pochodzących z legend film mógł by przedstawiać chistorie wojowników broniących tajlanczyków przed najazdami.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: film w stylu "hero" o MT

może źle to opisałem ale chodziło mi tylko o ten klimat pradawni wojownicy ale walki zostały by w dobrym stylu tak jak w ong baku tylko że historia opowiadała by o jakiś wydarzeniach pochodzących z legend film mógł by przedstawiać chistorie wojowników broniących tajlanczyków przed najazdami.



Walki muay thai kontra konny z włócznią? Łamiemy lowkickiem nogi konia? Jak sobie wyobrażasz jakikolwiek realizm walki wręcz z uzbrojonym wojownikiem?
  • 0

budo_tenchi18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: film w stylu "hero" o MT
a jak kiedyś walczyli żołnierze przecież kiedyś MT był używany w armi więc jakoś sie dało a przecież w MT też jest broń walki mogły by być interesujące
  • 0

budo_ruido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: film w stylu "hero" o MT
obczaj BANG RAJAN ... film w takim klimacie wlasnie :roll:
  • 0

budo_tomas155
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KrK

Napisano Ponad rok temu

Re: film w stylu "hero" o MT
ja uwazam ze bardziej wewnatrz kraju stosowali MT niz broniac sie przed najazdem .... ale jezeli mialo by to pokazywac jakies tajlandzkie klany (czy cóś takiego) to jak najabrdziej bylo by mile widzianenp w stylu walk samurajów i ich kodeksie honorowym naprzyklad ze wyzywali przeciwnikow pojedynczo przedstawiajac sie najpierw i przedstawiajac swoj klan ... namieszlem troche ale mysle ze niektorzy zrozumieja o co mi chodzi .. jak nie to z góry sorry i porawie nastepnym postem
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: film w stylu "hero" o MT
czyli bylby to film z walkami krabi krabong i/lub muay boran

w sumie ciekawa zecz, chociaz jakby zostalo to tak zrealizwoane jak w ong bak to ja dziekuje(dla mnie to troch "nienaturalne" byly te sceny walk)
  • 0

budo_tomas155
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KrK

Napisano Ponad rok temu

Re: film w stylu "hero" o MT

czyli bylby to film z walkami krabi krabong i/lub muay boran

w sumie ciekawa zecz, chociaz jakby zostalo to tak zrealizwoane jak w ong bak to ja dziekuje(dla mnie to troch "nienaturalne" byly te sceny walk)


no ale ni na linach przynajmnije tak jak w hero troche zaduzo akrobatyki ale film jest fajny nawet
  • 0

budo_tomas155
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KrK

Napisano Ponad rok temu

Re: film w stylu "hero" o MT
no a muay boran wlsnie mamy np w ong baku :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024