Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seminarium w Suchym Lesie i kongres instruktorów PFA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
155 odpowiedzi w tym temacie

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium w Suchym Lesie i kongres instruktorów PFA

... przeszkoda oprocz tlumu - zagrywki polityczno-cenowe pfa. pocwicze w opolu ;) )

Normalna cena stażu 90zł. Ponieważ członkowie PFA płacą regularnie składkę na rzecz organizacji, której są członkami, mają prawo do zniżki, której wręcz powinni się domogać. Bo to właśnie z pieniędzy członków PFA staż jest organizowany. Takie są fakty.

Reszta to interpretacja. Każdy będzie miał swoją...

PS. W Opolu na pewno poćwiczymy, a jakże! :D


Wedlug mnie kazdy organizator ustala cene wedlug wlasnego uznania (jakie tam sobie wylicza czy tez jak to widzi....) i nikomu nic do tego..albo akceptuje i przychodzi na staz albo nie...
ale z drugiej strony kazdy ma prawo zeby miec zdanie na ten temat i je wypowiadac na forum...
i mi tez nie do konca to sie podoba bo wedlug mnie swiadczy o podziale na "lepszych i gorszych"...i nie chodzi o te pare zł..ale o sam fakt...i praktycznie nigdzie na stazach nie spotykam sie z takim zroznicowaniem zebym poniewaz jestem z Polski to musze placic wiecej....(a czesto i gesto bylo odwrotnie..)...
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium w Suchym Lesie i kongres instruktorów PFA
Hue hue!
Kolega Pmasz chyba jakiś starawy zegarek posiada, albo ustawiony nie na ten czas co trzeba. Waść siedziałeś z nami jakoś do północy!
Ja hałasił do 3iej? Niemożliwością jest owe, ponieważ ścięty (trunek, który tak późno na matę dotarł) w objęcia Morfeusza wpadłem około 1szej i mam na to świadków ;-) . Serdecznie w tym momencie "dziękuję" osobom, które nie mogły dospać i gustownie szurały butkami już o 7.30.... :? :)

Koleżanko Yoshi, mnie również łza niedosytu po policzku spłynęła, ale takie już życie gospodarzy. Postaramy się jednak parkietowe zaległości nadrobić, póki rosnące centrum sprawnie tańczyć pozwala ;-) Przedtem jednak "poskładać" się na macie (z uśmiechem, a jakże!) wypada. :cry:

Przemku, mam nadzieję, że choć to nie Tamura sensei ;-) i politycznie nie wszystko się podoba (bo w końcu nie musi), to jednak jeśli chodzi o aikido dobre wrażenia wywiozłeś i piątkowowieczornej decyzji o wyjeździe nie żałowałeś. To w końcu najważniejsze.

Komunikat: jesli ktoś ze stażowiczów zastanawia się właśnie dlaczego jego klapki z napisem "walky" są zadziwiająco ciasne, to informuję, że właśnie dyndam pod stoliczkiem klapeczkami z takim samym napisem, jednak o 2 numery za dużymi. Proponuję wymianę na stażu w Opolu. :) :) :)
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium w Suchym Lesie i kongres instruktorów PFA

Ale i dla Sensejów trzebaby moze manual europejski:))), bo ...hmm...my tu w Europie to jak dostajemy prezent, to go otwieramy i podziwiamy przy darczyńcach:)))..i cieszymy sie publicznie...tak przynajmniej wypada:)))


Jak shihan Tamura odbiera jakis prezent to przewaznie (nie jest tak zawsze..) od razu rozpakowuje i wlasnie podziwia i dziekuje darczyncom...


Jak się tyle lat w Europie mieszka, to się obyczaje przejmuje. Moze sensejowi ktoś usłużny doniósł co tam w papierku się znajduje? :wink:
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium w Suchym Lesie i kongres instruktorów PFA
no to ja jestem bardziej ofiara winka niz mi sie wydawało :-)
to ja przepraszam :oops:
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium w Suchym Lesie i kongres instruktorów PFA

Przemku, mam nadzieję, że choć to nie Tamura sensei ;-) i politycznie nie wszystko się podoba (bo w końcu nie musi), to jednak jeśli chodzi o aikido dobre wrażenia wywiozłeś i piątkowowieczornej decyzji o wyjeździe nie żałowałeś. To w końcu najważniejsze.


z kazdego stazu staram sie nauczyc jak najwiecej i wyciagac wnioski....
a na stazu z Isoyama sensei cwiczylem takze w zeszlym roku..
a jesli chodzi z tym co sie podoba i czy musi...to mysle ze lepiej by bylo gdyby sie wiecej podobalo....i to nie tylko mnie...bo oprocz PFA niewiele bylo chyba osob z innych organizacji.... (a swoja droga ciekawe ile osob z PFA pojechaloby do Opola gdyby oznajmiono ze maja wiecej zaplacic niz osoby z PSA..)... :P :P
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium w Suchym Lesie i kongres instruktorów PFA


Ale i dla Sensejów trzebaby moze manual europejski:))), bo ...hmm...my tu w Europie to jak dostajemy prezent, to go otwieramy i podziwiamy przy darczyńcach:)))..i cieszymy sie publicznie...tak przynajmniej wypada:)))


Jak shihan Tamura odbiera jakis prezent to przewaznie (nie jest tak zawsze..) od razu rozpakowuje i wlasnie podziwia i dziekuje darczyncom...


Jak się tyle lat w Europie mieszka, to się obyczaje przejmuje. Moze sensejowi ktoś usłużny doniósł co tam w papierku się znajduje? :wink:


hehe..shihan Tamura co prawda dlugo mieszka w Europie...co nie znaczy ze przejal europejskie obyczaje w tej materii.. :wink: :P :)
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium w Suchym Lesie i kongres instruktorów PFA
No to tego...
Z postażowymi pozdrowieniami, szczególnie dla Pmasza i Shawnee'a:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

PS. Fotka pacnięta o 23.30...
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium w Suchym Lesie i kongres instruktorów PFA
aaa..
i jeszcze w drodze powrotnej trafilo mi sie nocna wymiana kola ok polnocy....- jakis baran wyprzedzal na trzeciego, z naprzeciwka jechal TIR i baran zajechal mi droge a ja zaliczylem kraweznik-felga do wywalenia.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium w Suchym Lesie i kongres instruktorów PFA
Jak tak przeczytałem Twojego posta i spojżałem na avatar(bluzgający Taz) to sie uśmiałem :)
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium w Suchym Lesie i kongres instruktorów PFA
pacniete o 6.45 rano... zdjęcie z serii artystycznej. Album:
"A zbudził mnie pęcherz o świcie..."

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium w Suchym Lesie i kongres instruktorów PFA

Jak tak przeczytałem Twojego posta i spojżałem na avatar(bluzgający Taz) to sie uśmiałem :)


hyhy..ale tak wlasnie wygladalem wczoraj o polnocy....
  • 0

budo_ralman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium w Suchym Lesie i kongres instruktorów PFA
A gdzie można obglądnąć relację TVP 3 ze stażu? Bo panowie z ogromnym poświęceniem filmowali :)

Ciekawy jestem jak wyszedłem po prostu :wink:
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium w Suchym Lesie i kongres instruktorów PFA
podobno w tv byla calkiem dluga relacja z wywiadem z Isoyama Sensei wlacznie :D
moze sie uda w avi zalatwic
:roll:

pan z kamera rzeczywiscie przechodzil samego siebie :roll:
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium w Suchym Lesie i kongres instruktorów PFA
Relacja ze stażu była wczoraj (niedziela) o godz. 20.15 na TVP3. Kompletnym przypadkiem się załapałam na obejrzenie:)) Fakt, całkiem obszernie, chyba z 10 minut było.
Yoshi
PS. Jakby jakis AVIK gdzieś biegał to ja bardzo poprosze!:))
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium w Suchym Lesie i kongres instruktorów PFA

No to tego...
Z postażowymi pozdrowieniami, szczególnie dla Pmasza i Shawnee'a:


[ciach]

PS. Fotka pacnięta o 23.30...


Loża szyderców :) Pamiętamy, pamiętamy :wink:
  • 0

budo_ronin bastard
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium w Suchym Lesie i kongres instruktorów PFA

Ponieważ członkowie PFA płacą regularnie składkę na rzecz organizacji, której są członkami, mają prawo do zniżki, której wręcz powinni się domogać. Bo to właśnie z pieniędzy członków PFA staż jest organizowany. Takie są fakty.

Reszta to interpretacja. Każdy będzie miał swoją...


Członkowie wszystkich organizacji płacą składki w określonej formie:
- bezpośrednio - sami je opłacają np. składkę roczną,
- pośrednio - składki płacą przedstawiciele klubów w zależności od liczby członków.

Na szczęście nie wszyscy organizatorzy staży dzielą ich uczestników na lepszych
(swoich - płacą mniej) i gorszych (obcych - płacą więcej)...
:idea: :idea: :idea:
Takie są fakty.
Reszta to interpretacja...
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium w Suchym Lesie i kongres instruktorów PFA
Sądząc po entuzjastycznych wpisach staż był udany. :-) Fajnie Wam.
Zdjęcia super, tylko mało i po co te buźki ponaklejane?
Ten gość z Kletem (jak mówi mój syn) na klacie to Irimi? :D
Lożo, ukaż światu swe szydercze oblicze! ;-) :lol:

Aha, czy mógłby ktoś wytłumaczyć co to był ten kongres instruktorów PFA i o jakiego rodzaju punktację chodzi…?
Dzięki.
Pozdrawiam, h-k
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium w Suchym Lesie i kongres instruktorów PFA

Członkowie wszystkich organizacji płacą składki w określonej formie:
- bezpośrednio - sami je opłacają np. składkę roczną,
- pośrednio - składki płacą przedstawiciele klubów w zależności od liczby członków...

Święte słowa! Brak tylko szczegółu, że płacą tę składkę na rzecz własnej, a nie cudzej organizacji. Jeśli ich organizacja robi staż, to wpłacone pieniądze wracają do nich w postaci zniżki na bilety. Może zatem dzielą ludzi nie na lepszych i gorszych, ale na tych co płacą i nie płacą składki... Ale jak zwał tak zwał.

Wracając do sedna: faktycznie Hara-kiri staż był przedni! Koszulka gites, no nie? :wink: :)
  • 0

budo_ralman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium w Suchym Lesie i kongres instruktorów PFA
Dajcie spokój finansom. Staż był całkiem oki. Pieniądze są po to aby je mądrze wydawać. Lepiej powrzucajcie fotki ze stażu.
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seminarium w Suchym Lesie i kongres instruktorów PFA
Aha, i jeszcze jedno.
Skoro wiemy już jakie wino piliście i o której kto zjechał do boksu, kto spał w hakamie, kto posiał laczki, oraz komu nie smakowała zupa cebulowa, to teraz opowiedzcie z łaski swojej, jakich technik nauczał Isoyama sensei, oraz co mówił na temat etykiety dojo :lol:

„Trza było być! W końcu masz do Poznania rzut beretem!” zagrzmi pewnie Mod, ale cóż… skoro jednak nie byłem, to chętnie bym przynajmniej poczytał… zdjęcia pooglądał… plotek posłuchał… ;-)
Pozdrawiam, h-k

PS. (Offtop1) Koszulka z Krtkiem rządzi! :D Mój Antek byłby zachwycony widząc starego w takiej :-)
PS. (Offtop2) Kiedy na 5. roku dokwaterowali nam w akademolu młodego koleżkę spod Poznania i kiedy ten koleżka powiedział „laczki” omal z krzeseł nie pospadalim ze śmiechu :lol: Nigdy przedtem, żaden z nas prowincjuszy, nie spotkał się z tym określeniem :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024