Skocz do zawartości


Zdjęcie

Suspensorium z dużą miską?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Suspensorium z dużą miską?
Mam lekko nietypowe pytanie...
Praktycznie od zawsze,z paroma wyjatkami,radzilem sobie na treningach bez ochroniacza krocza.Co prawda sprawilem sobie pare lat temu Danikena,rozmiar L,ale jego wielkosc sprawia ze nie jestem w stanie go uzywac...nawet jesli uda mi sie go zalozyc(miska jest zdecydowanie dla mnie za mala...),to i tak poruszam sie w nim jak John Wayne po dniu zdjeciowym,a nawet lekkie uderzenie boli sporo bardziej niz gdybym pozostawil te partie nie osloniete(i nie,nie wkladam tego na spodnie :) ).
Postanowilem jednak ze musze w koncu zaopatrzyc w jakiegos pozadnego suspensa...
I tu mam do was pytanie,jakie znacie ochraniecze tego typu z duza miską (chociazby w porownaniu do "L" Danikena ;) )
Znalazlem cos takiego
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Uzywal ktos tego?Moze jakies inne sprzety sa godne polecenia?
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suspensorium z dużą miską?
powiedz po prostu ze chciales sie pochwalic wielkoscia swojego przyrodzenia:P

tak powaznie polecam ochraniacze z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :twisted:
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Suspensorium z dużą miską?

powiedz po prostu ze chciales sie pochwalic wielkoscia swojego przyrodzenia:P

tak powaznie polecam ochraniacze z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :twisted:

Bylem absolutnie pewien ze predzej czy pozniej ktos cos takiego napisze w tym topicu :)

Te z Kwona sa wieksze niz np. Danikena?Bo tez widze tylko rozmiary "L",oczywiscie nie wydaje mi sie zeby akurat w tej kwesti obowiazywala jakas ogolnie przyjete 'rozmiarowka';),ale jednak jakos ta 'elka' mnie odstrasza...
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suspensorium z dużą miską?
moze ten 40407 Ochraniacz krocza Economy
Wysokiej jakości materiał. Powoduje dobre tłumienie uderzeń. Szeroką gumę można indywidualnie dopasować do sylwetki. Kolor biały

39 zł
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Suspensorium z dużą miską?
Prezentuje sie ladnie,ale ja ciagle jestem ciekaw jak jest z wielkoscia tej "Lki" w porownaniu z innymi,popularnymi w polsce suspensoriami...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024