Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
320 odpowiedzi w tym temacie

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

mastajla, pytanie trochę poza tematem, czy ty byłas kiedyś w jakims kraju Europy zachodniej, np. Holandii. Z kąd ty wiesz jak tam się żyje obcokrajowcom, np. murzynom? Przeprowadzałaś ankietę?


za to wiem co sie dzialo w paryzu ... przez te "otwarte" granice dla wszystkich
  • 0

budo_spawacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

ja nie wiem co wy chcecie sobie w ten sposob postow nabic ,czy jak? po co te docinki?


No. Bo słyszałem, że za 1000 postów admin daje kupon rabatowy do Tesco za 50 PLN.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

za to wiem co sie dzialo w paryzu ... przez te "otwarte" granice dla wszystkich

Nie przez "otwarte granice" a przez polityke francuskiegp rządu!
Wpuscili obcokrajowców na legal, to niech dadza im równe prawa i zarobki...

Edit: Spawacz jak zawsze rzadzisz :)
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

za to wiem co sie dzialo w paryzu ... przez te "otwarte" granice dla wszystkich

Co to ma do rzeczy? Ty pisałaś bzdury o uwarunkowaniach a nie o tym, jak się zachowują w obcych krajach.
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?


ja nie wiem co wy chcecie sobie w ten sposob postow nabic ,czy jak? po co te docinki?


No. Bo słyszałem, że za 1000 postów admin daje kupon rabatowy do Tesco za 50 PLN.


z tego co wiem to tu admin nie zaglada ostatnio
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

za to wiem co sie dzialo w paryzu ... przez te "otwarte" granice dla wszystkich

Co to ma do rzeczy? Ty pisałaś bzdury o uwarunkowaniach a nie o tym, jak się zachowują w obcych krajach.


eeh mnie narawde juz sie nie chce tlumaczyc...po co ta dyskusja? chyba sie nie przekonamy...
a to,ze nie napisalam na temat bylo spowodowane tym,ze Twoje pytanie bylo retoryczne ...
z reszta od dluzszego czasu rozmowa nie toczy sie na temat,ale jakos nikomu to nie przeszkadza...
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Szanowna Forumowa koleżanko :!:
przejrzałem Waszą Oficjalną Stronkę, którą reklamujesz i twardo bronisz..
.. i stwierdzam,że prócz haseł nacjonalistycznych zawiera ona także treści faszystowskie..
o ile kazdy ma prawo do głoszenia haseł nacjonalistycznych to głoszenie fszyzmu jest zbronione w kazdym cywilizowanym kraju, chyba poza RPA :?
Topic został ząłazony w celu podzielenia się dośiadczeniami dotyczacymi walk ulicznych teraz poruszmy temt przekonań polityczno-społecznych.. nie ma to najwiekszego celu, kazdy ma swoje przekonania i nie zmieniajmy ich na siłę..
Kolezanka "swoje wie" i ma do tego prawo, może kiedyś pglądy zmieni i inaczej spojrzy
na głoszone przez organizację ONR hasła.. Jest to Jej sprawa..niezaprzeczalnie..
Forum jest poświęcone sztukom, sportom walki i może niech TAK zostanie...
Rey All

P.S. w kwestii Wielkiej Polski.. warto zajrzeć do podrecznika historii, juz taki twór państwowy był.. Rzeczpospolita za Władysława IV :wink:
  • 0

budo_operator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krzesla :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
I tak, bo długiej debacie o Polsce, Bogu i honorze wyszło z kolegów z ORN to, o co im tak na serio chodzi, czyli rasizm i poczucie wyższości.

Mam nadzieję, że kiedyś zrozumieją, że nienawiść którą żywią do naszych czarnych, żółtych i czerwonych braci uderza najbardziej w nich samych.

Życzę wam wszystkim troszkę krytycznego spojrzenia na swoje białe dupska i dystansu do kolorów.

Może warto jeszcze byście przeczytali „Heban” Kapuścińskiego otwiera oczy i uświadamia jak mało wiemy o murzynach.
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
nie ze wszytskim sie zgadzam co napisala mastajla np z tymi rasami ale na pewno z jednym sie zgodze nie powinnismy pozwalac homo na manifestacje i zadanie praw jesli chca sie kochac w zaciszu domowego ogniska ok jelsi chca sobie chodzic za reke po ulicy tez ok ale nic wiecej po co im to hmmm beda tak samo szczesliwi bez tego o co walcza...
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
nie ze wszytskim sie zgadzam co napisala mastajla np z tymi rasami ale na pewno z jednym sie zgodze nie powinnismy pozwalac homo na manifestacje i zadanie praw jesli chca sie kochac w zaciszu domowego ogniska ok jelsi chca sobie chodzic za reke po ulicy tez ok ale nic wiecej po co im to hmmm beda tak samo szczesliwi bez tego o co walcza...
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Tak dajmy gejom prawa do wspolnego rozliczania sie, ulgi itd. dzieci rodzi sie coraz mniej a ja tu widze samych przeciwnikow polityki pro-rodzinnej....

Dajmy obcokrajowca ulgi podatkowwe, teren sprzedajmy za bezcen niech polski przeedsiembiorca zdycha

Niech Polskie wladze dalej niescigaja "sprytnych" wietnamczykow mieszkajacych po 16 w 2 pokojowym mieszkaniu, nie placa podatkow itd. szkoda ze niemcy tak niebronia nielegalnie pracujacych tam, pewnie Wy macie wieksze serca

i nazywajcie sobie dalej Polakow zadajacych wiekszych praw w SWOIM kraju faszystami....
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Sory ale od sciagania podatków, ustalania polityki, sprzedawania gruntów, ustalania wysokości podatków dla obcokrajowców jest państwo, a nie jakieśtam ONR, czy inni głoszacy nazistowsko-faszystowskie hasła!!!

A to, ze wietnamczycy mieszkaja po 16 w 1 pokoju, ze nie płacą podatków to wina państwa które nie potrafi wyegzekwować należności od obcokrajowców!!!

I to właśnie państwo powinno sie tym zająć(zmienic prawo, przekształcic ustawy) a nie jacyś fanatycy...
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Ale oni moga naciskac na panstwo, po to sa rozne organizacje by to robic i ONR jest jedna z nich
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
No naciskac na państwo faszystowskimi hasłami???
Nie tedy droga!
A o praniu mniejszosci narodowych i seksualnych nie wspominam - bo nie wiem czy akurat ONR to robi(nie wykluczam tego)!
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Jakimi faszystowskimi haslami?
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Jakimi faszystowskimi haslami?

Wejdz na stronke, poczytaj temat było juz o tym...
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Tak dajmy gejom prawa do wspolnego rozliczania sie, ulgi itd. dzieci rodzi sie coraz mniej a ja tu widze samych przeciwnikow polityki pro-rodzinnej....


A co ma jedno wspołnego z drugim? Wydaje mi sie , że od prokreacji są hetero i to do nich raczej należałoby mieć pretensje, że zakładają sobie gumki i łykają pigułki, a nie do homo.

Bardzo prosze o objaśnienie w jaki sposób niepozwolenie gejom na legalne związki partnerskie przełoży sie na płodność kobiet heteroseksualnych?
  • 0

budo_denwu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Eee... koleżanka mastajla zaprzecza jakoby ONR było organizacją o nazistowskich przekonaniach, a na zdjęciu wszyscy stoją i sieg heil robią.. :roll:
Nie wiem jak można się tak jawnie oszukiwać :)
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Eee... koleżanka mastajla zaprzecza jakoby ONR było organizacją o nazistowskich przekonaniach, a na zdjęciu wszyscy stoją i sieg heil robią.. :roll:
Nie wiem jak można się tak jawnie oszukiwać :)



z tego to sie usmialam :lol: :roll:
po 1 sieg heil jest rzymskim pozdrowieniem,ktore hitler sobie przywlaszczyl( na pogrzebie dmowskiego rowniez ludzie heilowali)
a po 2 zabronmy nosic facetom wasa bo to rowniez kojarzy na sie z adolfem hitlerem!
i jesli potrrafisz powiedziec wszystko o czlowieku na podstawie wyciagnietej reki to chyba jakies medium z Ciebie
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
sztuczna duma :roll: Dmowski się chyba w grobie przewraca, widząc wasze 'działania mające na celu propoagowanie patriotyzmu', ja to nazywam pobiciami, pomówieniami, działaniem na granicy prawa ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024