Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
320 odpowiedzi w tym temacie

budo_esthan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 305 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

z tego to sie usmialam :lol: :roll:
po 1 sieg heil jest rzymskim pozdrowieniem,ktore hitler sobie przywlaszczyl( na pogrzebie dmowskiego rowniez ludzie heilowali)
a po 2 zabronmy nosic facetom wasa bo to rowniez kojarzy na sie z adolfem hitlerem!
i jesli potrrafisz powiedziec wszystko o czlowieku na podstawie wyciagnietej reki to chyba jakies medium z Ciebie


Daj sobie spokój kobieto.
Rzymskie pozdrowienie..........
Coś go w rzymie nie widać, ciekawe dlaczego ?

Śmieszni i głupiutcy jesteście, może macie jakieś zasady wypisane na duszy, ale kompensujecie to dużymi problemami w public relations.
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?


Prosze bardzo
Zrownanie tych praw napewno nie zachaca do rodzenia, srodki z przywilejow ktorych oni sie domagaja mozna by oponowac aby inaczej przeznaczyc, tak wlasnie zeby zachecic.
Propagowanie gejostwa niewplywa tez na mlodych ludzi pozytywnie a uznawanie tego za norme to wrecz w pewnym stopniu zachecanie, a postawa lesbijek czy feministek odstrasza od rodzenia, wiec Panstwo powinno zachecac.

....?


:roll:
No smiać się czy płakać? Ciekawe w jaki sposób mozliwość zawierania przez gejów związków partnerskich przekłada się na stan państwowego budżetu? Poza tym co rozumiesz poprzez słowo przywilej - mam wrażenie, że znaczenie tego wyrazu jest ci całkowicie obce.
Jakie "propagowanie gejostwa" - orientacja seksualna jest uwarunkowana genetycznie i propagowanie jej raczej nie uczyni z nikogo pedała (choć zaczynam podejrzewać, że koledzy majstali i ambulla mają kompleksy na tle własnej męskości i boja się, że stana się pedałami przez zarażenie).
"...postawa lesbijek .... odstrasza od rodzenia..." mam wrażenie, że one właśnie walczą o to aby móc mieć dzieci


Kurwa Ty jakims debilem jestes czy dzieciakiem? Niewiesz jakie sa korzysci finansowe ze wspolnego rozliczania sie, co to sa ulgi podatkowe i polityka pro-rodzinna.
Genetycznie uwarunkowana - tak sobie tlumacz, moze jakis procet tak ale wiekszosc to ciekawosc, chec odmiennosci itd. a nalepiej "jestem kobieta w ciele meszczyzny" a nieraz pukali panny taka prawda, ale tlumacz to se jak chcesz
Tak a lesby (genetyczne oczywiscie) zadaja wibratorow z opcja wytryskiem....

EOT Panienko, zycze milych chwil i zeby pedaly Cie czesto podrywaly :D niewiem czy to lubisz ale pewnie by Ci nieprzeszkadzlo :P :P
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Rzymskie pozdrowienie..........
Coś go w rzymie nie widać, ciekawe dlaczego ?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
mastajla - ale ty jesteś uparta :roll:
Ambull - ty się chyba zwyczajnie boisz homoseksualistów, tak :?:
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Jak się kończą argumenty, jeden wyjeżdża z chamstwem, druga z emotkami, które wyraźnie pokazują ile się ma do powiedzenia w temacie.
  • 0

budo_yagyu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Rzymskie pozdrowienie..........
Coś go w rzymie nie widać, ciekawe dlaczego


Sieg heil, a dokładniej Heil Hitler pochodzi faktycznie od "salutu" z czasów starożytnego rzymu (m. in. Ave Cezar). Tak witali się patrycjusze w czasach starożytnego rzymu a Naziści przejęli to powitanie.

We włoszech się już tego nie używa bo zostało przypisane już do ruchów faszystowskich i nazistowskich, czyli do ideologii zakazanej nawet na gruncie polskiego i międzynarodowego prawa karnego.

A argument że używano go na pogrzebie Dmowskiego... to teraz jeśli jesteś taką jego fanką to powinnaś znać datę jego śmierci... i może wtedy Ci ona coś powie. Wtedy to był popularny salut. Zresztą ja bym się kłócił czy Dmowski nie był faszystą :]
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
tak bardzo sie ich boje i uwazam za nieludzi pewnie skryty homosexualizm.

Dla mnie normalnosc jest w cenie i ja sie powinno faworyzowac ot i tyle, a geje niech se robia co chca ale niech to robia w swoim towazystwie i bez pomocy panstwa bo niby czemu maja ja dostawac, narazie rencisci i emeryci cienko maja moze zwiekszyc im ulgi albo ulatwic cos biurokratycznego zamiast pedrylom za to ze szlachetnie i odwaznie "kochaja inaczej" w czym ja zadnej "zaslugi" niewidze.
  • 0

budo_yagyu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Rzymskie pozdrowienie..........
Coś go w rzymie nie widać, ciekawe dlaczego


Sieg heil, a dokładniej Heil Hitler pochodzi faktycznie od "salutu" z czasów starożytnego rzymu (m. in. Ave Cezar). Tak witali się patrycjusze w czasach starożytnego rzymu a Naziści przejęli to powitanie.

We włoszech się już tego nie używa bo zostało przypisane już do ruchów faszystowskich i nazistowskich, czyli do ideologii zakazanej nawet na gruncie polskiego i międzynarodowego prawa karnego.

A argument że używano go na pogrzebie Dmowskiego... to teraz jeśli jesteś taką jego fanką to powinnaś znać datę jego śmierci... i może wtedy Ci ona coś powie. Wtedy to był popularny salut. Zresztą ja bym się kłócił czy Dmowski nie był faszystą :]
  • 0

budo_yagyu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Sorry walnęła mi się stronka.. :/
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Jak się kończą argumenty, jeden wyjeżdża z chamstwem, druga z emotkami, które wyraźnie pokazują ile się ma do powiedzenia w temacie.


tu sie zgodze ... "koledzy" zaczeli byc chamscy,a ja juz tylko moge sie smiac na te ich docinki i wyzwiska...nie mam juz sily...napisalam wszystko co mialam do przekazania, a wy ciagle pytacie o to samo :roll:
  • 0

budo_spawacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

tu sie zgodze ... "koledzy" zaczeli byc chamscy,a ja juz tylko moge sie smiac na te ich docinki i wyzwiska...nie mam juz sily...napisalam wszystko co mialam do przekazania, a wy ciagle pytacie o to samo :roll:


Czekam na odpowiedź i chyba się nie doczekam:
Mastajla albo Ambull - to powiedzcie w końcu dlaczego wasza organizacja używa rzymskiego pozdrowienia właśnie (skoro tak twierdzicie). Co ono ma z wami wspólnego i dlaczego akurat rzymskie wybraliście a nie japońskie, frankijskie albo jakieś celtyckie, czy chuj jeden wie jeszcze jakie?
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?


tu sie zgodze ... "koledzy" zaczeli byc chamscy,a ja juz tylko moge sie smiac na te ich docinki i wyzwiska...nie mam juz sily...napisalam wszystko co mialam do przekazania, a wy ciagle pytacie o to samo :roll:


Czekam na odpowiedź i chyba się nie doczekam:
Mastajla albo Ambull - to powiedzcie w końcu dlaczego wasza organizacja używa rzymskiego pozdrowienia właśnie (skoro tak twierdzicie). Co ono ma z wami wspólnego i dlaczego akurat rzymskie wybraliście a nie japońskie, frankijskie albo jakieś celtyckie, czy chuj jeden wie jeszcze jakie?


ambull to akurat nie ma nic wspolnego z ONR-em...przynajmniej tak mi sie zdaje...
a co do Twojego pytania ,nie wiem czemu. to tak jak bym ja zapytala Ciebie czemu witasz sie z kolega wyciagajac do niego dlon,lub mowiac hej,albo joł itd.
ONR dzialal juz przed wojna i ciezko jest odpowiedziec na niektore pytania, czemu falanga jest symbolem? czemu jest akurat na zielonym tle...czy to istotne?
a wracajac do tematu heilowania to nie jest nasze "oficjalne" powitanie i nie kazdy w ten sposob sie wita.jednak utarlo sie ,ze jest to gest prawicowcow. tyle.
  • 0

budo_spawacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

ONR dzialal juz przed wojna i ciezko jest odpowiedziec na niektore pytania, czemu falanga jest symbolem? czemu jest akurat na zielonym tle...czy to istotne?
a wracajac do tematu heilowania to nie jest nasze "oficjalne" powitanie i nie kazdy w ten sposob sie wita.jednak utarlo sie ,ze jest to gest prawicowcow. tyle.


Uważam, że sama nie wierzysz w to co piszesz. Bo równie dobrze mogłabyś powiedzieć, że nie masz nic przeciwko noszeniu czerwonych opasek ze swastykami, bo przeciez swastyka to symbol słońca. Tak samo symbol SS. Dlaczego by nie zrobić sobie z tego logo na koszulkę? To może być fajny symbol instytutu meteorologicznego, albo błyskawicznego dowozu przesyłek kurierskich.
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
no i znowu pokazujesz tu swoja niewiedze ...wez sobie poszukaj znaku slonca i porownaj ze swastyka, potem pogadamy!
po za tym nie mow mi w co wierze, bo gdybym nie wierzyla w to co pisze, to bym tego nie pisala...ja nie wiem,moze Ty masz tendencje to wypisywania czegos o czym nie masz pojecia...
z reszta co Ty przekonac mnie chcesz do czegos? myslisz ,ze jak napiszesz mi tu kilka zdan to kupie sobie pacyfke i przyszyje do mojej kurteczki? albo rzuce ten caly faszystowski ONR?
mamy odmienne zdanie chyba w kazdej kwesti i to sie nie zmieni!
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
no wlasnie ja z ONR tylko sympatyzuje, a jestem zwyklym "dresem" z ogolona glowa w kapturze i sluchajacym hh Polskiego :P co mi nieprzeszkadza zgadzac sie z jakas tam czescia ich hasel.
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Ja się jeszcze szybciutko dopsize poki jeszcze temat otwarty :D .

Śmieszny temat bardzo :P .
Najbardziej rozwalił mnie text Of10 : "Jezus nie był żydem bo miał boskie pochodzenie" :lol: .

Ze się ludziom chce do jakiś skinów , jakiś ONR-ów , anarcho-lewicy :roll: jakby juz nie było normalnych ludzi co wpierdalają kanapki z pasztetową ...

PS : "rzymskie pozdrowienie" i "znak słonca" :roll: ... ehhh jak ja bym was lał :oops: aż sie baton sam otwiera .
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?
Teoretycznie noszenie swastyki na koszulce jest zabronione prawnie. Zresztą spotkałoby się z wielkim oburzeniem na ulicy. Nie mówię, że niesłusznie...

Ale szczerze mówiąc wkurwia mnie, że noszenie koszulki np. ze Stalinem może być 'dżezi' (czy jakkolwiek beznadziejnie by tego nie nazwać). Tak jakby jeden system totalitarny był bardziej cool od drugiego... :/

(Ciekawe czy zdążę przed zamknięciem tematu :D )
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Najbardziej rozwalił mnie text Of10 : "Jezus nie był żydem bo miał boskie pochodzenie"


ciesze sie ze moglem poprawic ci humorek
  • 0

budo_spawacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

no i znowu pokazujesz tu swoja niewiedze ...wez sobie poszukaj znaku slonca i porownaj ze swastyka, potem pogadamy!


Ja pierdolę, ignorancja posunięta do granic absurdu. Wystarczy w guglach wpisać "swastyka" i masz pierwszy wynik, gdzie możesz znaleźć:
"Swastyka może mieć ramiona zgięte w prawo albo w lewo. Postać "prawoskrętna", naśladująca kształtem ramion ruch Słońca (widziany z półkuli północnej Ziemi), kojarzona jest najczęściej z kultami solarnymi, jako symbol ognia i Słońca (krąg promieni); jest talizmanem przynoszącym szczęście; bywała symbolem bogiń, a więc płodności."
Tylko mi kurwa nie mów, że hitlerowska swastyka nie kojarzy się z tym symbolem bo ma dłuższe ramiona, bo cię chyba smiechem zabiję

po za tym nie mow mi w co wierze, bo gdybym nie wierzyla w to co pisze, to bym tego nie pisala...ja nie wiem,moze Ty masz tendencje to wypisywania czegos o czym nie masz pojecia...


No dobra. To jesli dla ciebie gest uniesienia ręki nie kojarzy się z nazizmem, to znaczy, że nie obejrzałaś do końca "Czterech Pancernych", albo rodzice cię nauczyli, że to gest oznaczający umycie dłoni przed obiadem.

z reszta co Ty przekonac mnie chcesz do czegos? myslisz ,ze jak napiszesz mi tu kilka zdan to kupie sobie pacyfke i przyszyje do mojej kurteczki? albo rzuce ten caly faszystowski ONR?
mamy odmienne zdanie chyba w kazdej kwesti i to sie nie zmieni!


A chuj mnie obchodzi co ty tam sobie naszywasz na kurteczkę - możesz sobie naszyć odznakę wzorowego ucznia, laleczkę voodoo, albo żelazny krzyż. Możesz sobie wyznawać ideologię, taką - jaką uznasz za stosowną - tak samo jak ja mogę do woli napierdalać się z waszej stronki www.
  • 0

budo_spawacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto mial okazje naprawde walczyc na ulicy?

Teoretycznie noszenie swastyki na koszulce jest zabronione prawnie. Zresztą spotkałoby się z wielkim oburzeniem na ulicy. Nie mówię, że niesłusznie...

Ale szczerze mówiąc wkurwia mnie, że noszenie koszulki np. ze Stalinem może być 'dżezi' (czy jakkolwiek beznadziejnie by tego nie nazwać). Tak jakby jeden system totalitarny był bardziej cool od drugiego... :/

(Ciekawe czy zdążę przed zamknięciem tematu :D )


To chyba dlatego, że wujek Józef eksterminował głównie swoich. Choć z drugiej strony w Rosji jeszcze wiele osób go wielbi - po prostu echa dawnej sowieckiej propagandy odbijają się czkawką do dziś.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024